Stal S. W. – Concordia 3:0 (koniec) | Garbarnia – Pogoń Sdl. 2:3 (koniec) | Olimpia E. – Limanovia 0:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:3 (0:2)
Pogoń Siedlce
Sobota 26.10.2013, 14:00 • Stadion Hutnika, Kraków • 2 Liga Wschodnia

Na stadionie Hutnika byliśmy dziś świadkami niezwykle emocjonującego meczu! Do przerwy to goście prowadzili 2:0, jednak po zmianie stron Garbarnia nabrała wiatru w żagle i w przeciągu pięciu minut zdołała doprowadzić do remisu! O wyniku zadecydowała jednak bramka Łukasza Zaniewskiego z 94. minuty, który strzałem głową pokonał Błąkałę i ustalił rezultat spotkania na 3:2 dla Pogoni Siedlce!

94
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Kapitalne podanie wprost na głowę otrzymał ŁUKASZ ZANIEWSKI, który przelobował Błąkałę i w ostatnich sekundach spotkania daje gościom prowadzenie!!!

92
    W znakomitej sytuacji znalazł się Guzek, ale dobrą interwencją popisał się Błąkała, który wyłuskał mu piłkę spod nóg!

83
    Kapitalna sytuacja dla Garbarni! W polu karnym piłkę przejął Tomasz Ogar, miał dużo miejsca, uderzył mocno, ale tylko w poprzeczkę!

79
    Ostatnia zmiana w zespole gości, strzelca bramki, Stromeckiego, zastępuje Hubert Tomalski.

69
    Na boisko wchodzi grający drugi trener Pogoni, Bartosz Tarachulski, który zastępuje Dziubińskiego.

66
    Łukasz Cichy zastępuje Metza.

66
    Gol dla Garbarnii!
    W zamieszaniu w polu karnym najlepszym instynktem strzeleckim popisał się TOMASZ NOWAK, który z powietrza posłał piłkę do bramki! Mamy remis!

62
    Boisko opuszcza Odunka, zastępuje go Cezary Demianiuk.

61
    Doświadczeniem wykazał się w tej sytuacji PAWEŁ NOWAK, który wykorzystał nieporozumienie w szeregach obronnych Pogoni, minął bramkarza i z ostrego kąta skierował piłkę do bramki!

60
    Piotr Wajda zmienia Leszczaka.

50
    Damian Guzek zastępuje na placu gry Wójcika.

Za nami pierwsze 45 minut, po których Pogoń Siedlce w pełni zasłużenie prowadzi z Garbarnią Kraków 2:0. Bramki dla gości zdobywali Marcin Stromecki, a w 36. minucie piłkę do własnej bramki skierował Karol Kostrubała!

42
    Sam na sam z bramkarzem znalazł się Odunka, uderzył mocno, ale trafił tylko w boczną siatkę!

36
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w ogromnym zamieszaniu w polu karnym piłkę do własnej skierował KAROL KOSTRUBAŁA!

28
    Żółtą kartką ukarany Daniel Dybiec.

25
    Bezpośrednio z rzutu wolnego kapitalnie przymierzył MARCIN STROMECKI! 1:0 dla Pogoni!

22
    Żółtym kartonikiem napomniany Jarosław Ratajczak.

Adam Delimat

Gole: 61. Nowak, 66. Ogar – 25. Stromecki, 36. Kostrubała (wł.), 94. Zaniewski

Kartki:   22. Ratajczak (SDL), 28. Dybiec (SDL)

Garbarnia Kraków: Robert Błąkała – Paweł Byrski, Mateusz Kowalski, Marcin Pluta, Norbert Piszczek – Tomasz Metz (66. Łukasz Cichy), Karol Kostrubała, Sebastian Leszczak (60. Piotr Wajda), Paweł Nowak, Jakub Górecki – Tomasz Ogar
    Pogoń Siedlce: Jacek Kozaczyński – Mariusz Dzienis, Daniel Dybiec, Mateusz Urbański, Jarosław Ratajczak – Przemysław Rodak, Marcin Stromecki (79. Hubert Tomalski), Krystian Wójcik (50. Damian Guzek), Adrian Dziubiński (69. Bartosz Tarachulski) – Samuelson Odunka (62. Cezary Demianiuk), Łukasz Zaniewski

Sędziowie: Marcin Bielawski – Zbigniew Szymanek, Mateusz Bielawski – Bogdan Drobot (Katowice)