Real Betis – Rayo Vallecano 2:2 (koniec) | Granada – Sevilla 1:2 (koniec) | Valencia – Osasuna 3:0 (koniec)
Bilbao – FC Barcelona 1:0 (koniec)
Real Betis Balompié
2:2 (1:0)
Rayo Vallecano
Niedziela 01.12.2013, 12:00 • Estadio Benito Villamarín, Sewilla • Hiszpańska LaLiga

Betis daje sobie wyrwać zwycięstwo w ostatnich minutach! Mimo zdecydowanej przewagi w dzisiejszym spotkaniu to Rayo wywozi z Sewilli 3. punkty! Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na inne spotkania na lajfy.com (13:50:29)

90+4
    Dośrodkowanie w pole karne Rayo i piłkę łapie Cobeno..

90+3
    Ostatnie dwie minuty spotkania!

90+2
    Gol dla Rayo!
    Bramkę zdobył BUENO. Świetne dośrodkowanie Viery, piłkę przyjmuje pomocnik Rayo i doprowadza do wyrównania! Piłkarze Betisu leżą załamani na murawie!

88
    Znów uderzał Castro i znów wybornie broni Cobeno!

87
    Ruben Castro stanął oko w oko z Cobeno, ale golkiper gości przenosi piłkę nad poprzeczką!

87
    Kibice Betisu głośno dopingują swoich podopiecznych zagrzewając ich do walki w ostatnich minutach spotkania.

86
    Złe dośrodkowanie Viery i piłkę łapie Sara.

85
    Rzut wolny dla Rayo.

84
    Gracze gospodarzy spokojnie rozgrywają piłkę.

83
    Ruben Castro chciał ładnym zwodem oszukać Adriana, ale dobrze interweniował gracz Rayo.

81
    Gol dla Realu Betis!
    Bramkę zdobył VERDU. Błąd Cobeno, który źle wypiąstkował piłkę. Do futbolówki pierwszy dobiegł napastnik Betisu i pięknym lobem wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

79
    Dużo walki w środkowym sektorze boiska, Pan Teixeira co chwilę musi używać gwizdka by przerwać grę.

78
    Zablokowane uderzenie Juana Carlos, mocniej bardziej naciska Betis.

76
    Dośrodkowanie w kierunku Rubena Castro, z bramki wychodzi jednak Cobeno i spokojnie łapie piłkę.

Gole: 27. Amaya, 81. Verdu – 52. Bueno, 90+2. Bueno

Kartki:   9. Saul (RAY), 29. Larrivey (RAY), 56. Viera (RAY), 90. Tito (RAY)

Real Betis Balompié: Sara – Nacho, Amaya, Figueras, Juanfran – Reyes, Vadillo (67' Chuli), Nono, Rubén Castro – Molina (57' Verdu), Salva Sevilla (59' Juan Carlos)
    Zmiany: Andersen, Chuli, Juan Carlos, Steinhöfer, Mabwati, José Caro, Verdu

Rayo Vallecano: Cobeño – Tito, Galeano, Nacho Martínez, Trashorras (64' Adrian) – Baena, Saúl, Larrivey (69' Castillo), Falqué (23' Bueno), Viera – Bangoura
    Zmiany: Adrian, Castillo, Bueno, Mojica, Gil, Gomez, Embarba

Sędziowie: José Teixeira – Francisco Lamsfús, César García