Trabzonspor – Kayserispor 3:1 (koniec) | Kasımpaşa – Galatasaray 1:1 (koniec)
Kasımpaşa SK
1:1 (1:0)
Galatasaray SK
Niedziela 01.12.2013, 18:00 • Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu (Stambuł) • Turecka Süper Lig

Dziękuję za śledzenie relacji z dzisiejszego spotkania i zapraszam na kolejne transmisje z boisk tureckiej Super Ligi! Dobranoc! (20:02:10)

MVP spotkania

Najlepszymi zawodnikami spotkania według redakcji lajfy.com zostają wybrani Anders Isaksson oraz Eray Iscan. Obaj bramkarze, co prawda dali się po razie pokonać, ale w końcówce spotkania spisywali się fenomenalnie nie raz ratując swoje zespołu przed startą bramek!

Za nami niebywałe emocje na Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu w Stambule! Po dość przeciętnej, pierwszej połowie gry, oba zespoły zafundowały nam niesamowitą dawkę emocji. Gdyby nie znakomita postawa bramkarzy obydwu zespołów, rezultat bramkowy mógłby być bardzo wysoki. Doili się i troili po stronie gospodarzy: Castro, Babel i Scarione. W obozie gości: Drogba, Yılmaz i Çolak, ale nie zdołali oni umieścić piłki w siatce i przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Wynik remisowy wydaję się więc być najsprawiedliwszy.

90+3
    Yılmaz! Strzał głową z 5 metra ostatecznie zablokowany przez obrońce gospodarzy! Będziemy mieli jeszcze rzut rożny dla Galaty!

90+2
    Dogranie w kierunku Drogby, ale ten zdaniem arbitra znajdował się na pozycji spalonej.

90+1
    Dośrodkowanie na 5 metr! Jest tam Scarione, ale znakomitą interwencją popisuje się Iscan! Ależ show w wykonaniu obydwu bramkarzy w tych ostatnich minutach gry!

90
    Arbiter decyduje się na doliczenie 4 dodatkowych minut do regulaminowego czasu gry!

90
    Drogba! Napastnik Galatasary przestrzelił z 10 metrów po znakomitym dośrodkowaniu!

89
    Çolak uderza z dystansu, a fenomenalną paradą popisuje się Isaksson, który paruje piłkę na rzut rożny! Ależ obrona!

88
    Drogba stara się dośrodkować w pole karne, ale jego próbę spokojnie wyłapuje Isaksson.

88
    Gra zostaje wznowiona, a Drogba za moment powinien powrócić na plac gry.

87
    Drogba ucierpiał w starciu z rywalem. Zawodnik leży na murawie, a my mamy krótka przerwę w grze.

86
    Długa piłka w kierunku Castro, ale ten nie zdołał wywalczyć futbolówki w pojedynku z rywalem.

85
    Babel ponownie próbuje szczęścia z dystansu! Znakomicie ustawiony Iscan, który pewnie broni ten strzał.

84
    Viduez w kierunku Scarione, ale ten pozbawiony piłki na 16 metrze, przez wracającego Felipe Melo.

83
    Scarione! Potężne uderzenie zza pola karnego i piłka w niewielkiej odległości mija poprzeczkę bramki strzeżonej przez Iscana!

82
    Zmiana w drużynie Galatasaray SK: z boiska schodzi Eboué, na boisku pojawia się Zan.