Bordeaux – Ajaccio 4:0 (koniec) | Bastia – Évian TG 2:0 (koniec) | PSG – Lyon 4:0 (koniec)
Girondins Bordeaux
4:0 (1:0)
AC Ajaccio
Niedziela 01.12.2013, 14:00 • Stade Chaban-Delmas, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats

FC Girondins de Bordeaux pewnie pokonuje przed własną publicznością AC Ajaccio 4:0. Dwa gole zdobył dziś Jussie, a po trafieniu dołożył Maurice-Belay oraz Sertic. Asystę na swoim koncie notuje były już reprezentant Polski, Ludovic Obraniak. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do częstych odwiedzin naszego portalu! (15:54:00)

90+4
    Jeszcze gramy. Carrasso od własnej bramki.

90+2
    A jednak nie. Przyjezdni pokusili się o inne rozwiązanie – zza pleców obrońców wybiegał Crescenzi, ale znów zabrakło precyzji.

90+2
    Pozycyjny atak konstruują gracze Ajaccio. Zapewne za moment będziemy świadkami dalekiego zagrania w pole karne.

90+1
    Za mocne prostopadłe zagranie w kierunku Belghazouaniego i Carrasso dopada do piłki jako pierwszy.

90
    Trzy minuty, zasygnalizował sędzia techniczny.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Za chwilę przekonamy się, ile dołoży arbiter.

89
    Cavalii ostro potraktował Brecheta na połowie rywali i arbiter sięgnął do kieszonki.

88
    Rozpędzony Obraniak uprzedzony przez bramkarza Ajaccio.

87
    A teraz mamy strzał – w sam środek bramki. To nie mogło sprawić problemów Carrasso.

86
    Na prawej flance pograli goście. Akcje finalizowali dośrodkowaniem, które przejął Brechet.

85
    Za głębokie dośrodkowanie Obraniaka i bez trudu futbolówkę wyłapuje Ochoa.

85
    Rzut wolny dla Bordeaux.

84
    Faubert! Dobra próba uderzenia z dystansu! Piłka o centymetry minęła poprzeczkę bramki strzeżonej przez Ochoe!