Newcastle – Sunderland 0:3 (koniec) | West Ham – Swansea 2:0 (koniec) | Cardiff – Norwich 2:1 (koniec)
Everton – Aston Villa 2:1 (koniec) | Fulham – Southampton 0:3 (koniec) | Hull – Tottenham 1:1 (koniec)
Stoke – Man Utd 2:1 (koniec)
Everton F.C.
2:1 (0:1)
Aston Villa
Sobota 01.02.2014, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Angielska Premier League

Koniec! Piłkarze Evertonu w pełni zasłużenie zwyciężają to spotkanie. Mimo tego, że do 73. minuty przegrywali, nie poddali się, pokazali charakter i ostatecznie wygrali to spotkanie. Dzięki temu zwycięstwu Everton awansował właśnie na piątą pozycję w tabeli! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejny tylko w Lajfy.com! (17:53:57)

90+4

90+3
    Strzał Albrightona zza pola karnego zablokowany, korner dla gości!

90+2
    Gospodarze spokojnie wymieniają między sobą podania.

90+1
    Cztery minuty dolicza arbiter do drugiej części spotkania.

90
    McCarthy traci piłkę na prawym skrzydle i piłka dla gości.

89
    To powinien być gol! Piłka spada na głowę zupełnie niepilnowanego w polu karnym Naismitha, ale jego uderzenie w środek bramki bardzo dobrze broni Guzan!

88
    Rzut rożny dla gospodarzy, kolejna bardzo dobra akcja podopiecznych Martineza.

87
    Ostatnia zmiana również w drużynie gości. W miejsce Westwooda wchodzi, znany z polskich boisk, Aleksandar Tonev!

87
    Ostatnia zmiana w drużynie Evertonu. Schodzi McGeady, wchodzi Hibbert.

85
    Gol dla Evertonu!
    Ależ uderzenie KEVINA MIRALLASA! Napastnik gospodarzy zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego i trafił w okienko bramki Aston Villi! Przepiękny gol!

84
    Clark fauluje Naismitha i rzut wolny dla Evertonu z dogodnej pozycji.

82
    Beinas stracił piłkę w narożniku boiska i goście stoją przed szansą wyprowadzenia kontrataku.

81
    Zamknięci na własnej połowie są piłkarze z Birmingham.

80
    Druga zmiana w Aston Villi. Za Vlaara wchodzi Albrighton.

79
    Tracą piłkę gospodarze na połowie rywala. Goście wydają się być nastawieni na obronę aktualnego rezultatu.

77
    Benteke przegrał pojedynek z Distinem i od bramki grę wznowi Howard.

76
    Mają ochotę na kolejnego gola gospodarze, cały czas utrzymują się przy piłce.

74
    Akcja rezerwowych! Pieenar zewnętrzną częścią stopy zagrał piłkę w pole karne, a tam dopadł do niej STEVEN NAISMITH i uderzył na dłuższy słupek bramki Guzana!

Gole: 74. Naismith, 85. Mirallas – 34. Bacuna

Everton F.C.: Howard – Stones(70. Naismith), Jagielka, Distin, Baines – McGeady(87. Hibbert), McCarthy, Osman, Barry, Barkley(46. Pieenar) – Mirallas
    Zmiany: Robles, Coleman, Garbutt, Hibbert, Naismith, Pienaar, Vellios

Aston Villa: Guzan – Bacuna, Baker, Clark, Bertrand – Weimann, Vlaar(80. Albrighton), Delph, Westwood(87. Tonev) – Holt(61. El Ahmadi), Benteke
    Zmiany: Steer, Albrighton, El Ahmadi, Lowton, Sylla, Tonev

Sędziowie: Madley – Burt, Garratt