Lorient – Monaco 2:2 (koniec) | Bastia – Guingamp 3:2 (koniec) | Évian TG – Ajaccio 1:1 (koniec)
Reims – Montpellier 2:4 (koniec) | Saint-Étienne – Valenciennes 3:0 (koniec) | Sochaux – Nantes 1:0 (koniec)
Évian Thonon Gaillard
1:1 (0:0)
AC Ajaccio
Sobota 01.02.2014, 20:00 • Parc des Sports, Annecy • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po emocjonującym spotkaniu, Ajaccio ratuje remis z Evian. Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana, natomiast druga połowa to przewaga gospodarzy. Zawodnicy Ajaccio mogą mówić o wielkim szczęściu, że wywalczyli ten jakże cenny punkt.
    Na gracza meczu wybieram Tulio de Melo, który mimo tego, że nie strzelił bramki to był motorem napędowym swojej drużyny w drugiej połowie. (21:54:06)

90+3
    Sędzia uspokaja trenerów i rezerwowych obydwu drużyn.

90+2
    Laquait pewnie łapie dośrodkowanie z głębi pola gry.

90+1
    Abdallah fauluje rywala w środkowej strefie boiska.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty do końca regulaminowego czasu gry.

89
    Gol dla Ajaccio!
    Diarra dośrodkowuje po ziemi w pole bramkowe Evian, tam niepilnowany TALLO zmienia tor lotu piłki i daje remis swojej drużynie strzałem z najbliższej odległości!

88
    N'Sikulu uderza z dystansu, piłka przelatuje daleko obok słupka bramki Ajaccio.

87
    Kolejna akcja gospodarzy, tym razem dośrodkowanie z prawej strony boiska nie zostało wykorzystane przez żadnego zawodnika Evian. Grę od bramki wznowi Sissoko.

85
    Gol dla Évian!
    Dośrodkowanie w pole karne gości z lewej strony boiska, na piłkę nabiega RUBEN i strzałem z główki daje prowadzenie swojej drużynie!

83
    N'Sikulu wejdzie w miejsce Tulio de Melo.

82
    Akcja gospodarzy, Ruben zagrywa piłkę ręką. Rzut wolny dla Ajaccio.

81
    Zmiana w drużynie Ajaccio, w miejsce Andre wejdzie Diarra.

79
    Mocne uderzenie Barbosy, piłkę z problemami wybija Sissoko! Korner dla Evian.

78
    Groxne dośrodkowanie Sougou, obrońcy Ajaccio w porę wybijają piłkę. Za ich plecami już czaił się Berigaud.

77
    Kolejne nieudane dośrodkowanie, tym razem Barbosa posłał podanie prosto do bramkarza Ajaccio.

76
    Rzut wolny dla gości 40 metrów od bramki Evian, piłka dośrodkowywana w pole karne ostatecznie ląduje w rękach Laquaita.