Newcastle – Sunderland 0:3 (koniec) | West Ham – Swansea 2:0 (koniec) | Cardiff – Norwich 2:1 (koniec)
Everton – Aston Villa 2:1 (koniec) | Fulham – Southampton 0:3 (koniec) | Hull – Tottenham 1:1 (koniec)
Stoke – Man Utd 2:1 (koniec)
Stoke City F.C.
2:1 (1:0)
Manchester United
Sobota 01.02.2014, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Angielska Premier League

Co tu się działo w :ostatnich" minutach! Manchester United przegrywa ostatecznie ze Stoke City i nadal pozostanie na 7. miejscu w tabeli Premier League. Ciekawostką jest, iż sędzia doliczył dziś w sumie aż 13. minut! (18:02:31)

90+7

90+5
    Znów wiatr przeszkadza w grze! Mata z narożnika w pole karne i uderza tam z nożyc jeszcze Carrick! Piłka jest dobrze blokowana i tylko rzut rożny.

90+2
    Rooney podchodzi do piłki ustawionej na 22. metrze i co? Mamy interwencje i poprzeczkę bramki Stoke! Jeszcze dobija Cleverley, ale nad prawym spojeniem!

90
    Miały być trzy, może cztery minuty doliczonego do tego meczy, ale Neil Swarbrick uważa, że to mało. Czekamy więc jeszcze siedem minut.

90
    Zbyt długo przedłuża Cameron rozpoczęcie gry przez United i musi niestety obejrzeć karteczkę w kolorze żółtym. Numer cztery zresztą.

89
    Świetny drybling Adama zakończony strzałem z 20. metrów, ale to było zbyt lekkie, aby zaskoczyć młodego De Geę. Poluje dziś na hat-tricka Charlie.

88
    Leżał długo na murawie Pieters, a teraz schodzi z placu gry według zasad. Nie wygląda jednak na to, aby miał już na boisko dziś nie wracać.

86
    Ależ akcja United, która wprowadziła wiele zamieszania w polu karnym Stoke! Wszystko skończyło się ostatecznie niecelnym strzałem Rooneya.

84
    No i także ostatnia zmiana dla gospodarzy. tym razem musimy żegnać Whelana, aby mógł wejść Palacios.

83
    Podcinał z dużą złością na twarzy rywala Carrick i to będzie kara w postaci żółtego kartonika. To już trzecie upomnienie tego spotkania

82
    Mata podaje w polu karnym do Welbecka, a Anglik chce po chwili ją oddać Hiszpanowi. Dobrze poradzili sobie jednak wcześniej defensorzy Stoke.

79
    I ostatnia zmiana dla United. Zejdzie najlepszy strzelec drużyny – Van Persie, a za niego melduje się już na boisku Hernandez.

78
    Podanie dalekie z autu, wybicie Smallinga i Assaidi uderza z woleja zza pola karnego! Nad poprzeczką jednym palcem przenosi to jakoś De Gea!

76
    Mamy dziś już cztery kontuzje, taką samą ilość zmian oraz trzy bramki i dwie kartki. Już nie pamiętam chyba meczu, który miałby mieć taki przebieg.

74
    Zakręcił genialnie podczas kontry Assaidi defensorem United, aż w końcu uderzył z 20. metrów. Prosto w nogi Smallinga, który szybko się odwdzięczył rywalowi.

72
    Także uraz ze strony Arnautovicia i musi być zmiana. Teraz do boju zostaje posłany na walkę o trzy punkty Assaidi

71
    Rafael swoim wejściem spowodował jakiś uraz piłkarza Stoke. Arnautović na moment zejdzie z murawy i zobaczymy, czy dziś jeszcze zagra.

70
    Evra został zgubiony przez rywala i mamy centrę. Dobrze na środku obrony gra jednak Smalling, który zażegnał te akcję wybijając piłkę na korner.

Gole: 38. Adam, 52. Adam – 48. Persie

Kartki:   58. Walters (STK), 90. Cameron (STK) – 54. Rooney (MAN), 83. Carrick (MAN)

Stoke City F.C.: Begović – Pieters, Shawcross. Wilson, Cameron – Adam, Whelan (84' Palacios) – Odemwingie, Walters (61' Ireland) – Arnautović (72' Assaidi), Crouch

Rezerwowi: Muniesa, Palacios, Guidetti, Assaidi, Sorensen, Shotton, Ireland

Manchester United: De Gea – Evra, Evans (11' Rafael), Smalling, Jones (45' Welbeck) – Carrick, Cleverley – Young, Mata – Rooney, Van Persie (79' Hernandez)

Rezerwowi: Rafael, Lindegaard, Hernandez, Welbeck, Fletcher, Valencia, Januzaj

Sędziowie: Neil Swarbrick