Elche – Almeria 1:0 (koniec) | Real Betis – RCD Espanyol 2:0 (koniec) | Atletico – Sociedad 4:0 (koniec)
Bilbao – Real Madryt 1:1 (koniec)
Elche CF
1:0 (0:0)
UD Almeria
Niedziela 02.02.2014, 12:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Hiszpańska LaLiga

90
    Po ładnym rozegraniu piłki z autu, ta trafiła w lewym narożniku do Heldera Barobsy, który szykował się do centry w pole karne, został jednak brutalnie sfaulowany przez Suareza, który zaatakował go wślizgiem. Prawy obrońca gospodarzy wyraźnie przesadził i otrzymuje w przeciągu paru minut drugą żółtą kartkę od arbitra, a w konsekwencji czerwoną! Tak więc goście będą pare minut grać w przewadze

85
    Z niezłym atakiem wychodzą goście. Na lewej stronie futbolówka trafia do Azeeza, który próbuje centry w pole karne, ręką futbolówkę blokuje jednak Suarez i zostaje ukarany za to żółtym kartonikiem. Wolny dla Almerii.

82
    Niezły szybki atak wyprowadzają gospodarze. Futbolówka trafiła na prawej stornie do Carlesa gila który został brzydko sfaulowany przez Torsiglieriego, za co gracz gości słusznie zostaje ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

77
    Niezła próba gości. Na prawej stronie futbolówka trafiła do Barbosy, który został brzydko sfaulowany przez Rubena Pereza. Żółta kartka dla gracza gospodarzy i wolny dla Almerii.

73
    Żółtą kartką ukarany zostaje Edu Albacar

49
    Gospodarze wyszli z atakiem, zostali jednak powstrzymani przed polem karnym gości. Ci natychmiast chcieli ruszyć z kontrą, przerwał ją jednak faulem Marquez za co został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

40
    Prawym skrzydłem próbował przedrzeć się Suarez, został jednak brzydko powstrzymany przez Azeeza, który słusznie zostaje ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem. Wolny dla Elche.