Elche – Almeria 1:0 (koniec) | Real Betis – RCD Espanyol 2:0 (koniec) | Atletico – Sociedad 4:0 (koniec)
Bilbao – Real Madryt 1:1 (koniec)
Elche CF
1:0 (0:0)
UD Almeria
Niedziela 02.02.2014, 12:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Hiszpańska LaLiga

To wszystko na dziś. Dziękuje za uwagę. (13:57:59)

Faule: 14-18

MVP spotkania wybieram Javi Marqueza, który napracował się mocno w środku pola, a przede wszystkim zdobył jedynego gola.

Za nami przeciętne spotkanie w Elche. W drugiej połowie gra była nieco bardziej wyrównana niż przed przerwą, aczkolwiek to wciąż gospodarze mieli więcej z gry i tez to im udało im się zdobyć jedynego gola. Tak więc to podopieczni Frana Escriby odnoszą cenną wygraną, dzięki której przeskoczą w tabeli Almerie.

90+6
    Goście ambitnie próbowali odebrać piłkę gospodarzom, Ci jednak nie dali już jej sobie wydrzeć, podobnie jak cennej wygranej.

90+4
    Goście ambtinie próbują. Długa piłka ze środka pola w pole karne gospodarzy, tutaj jednak jednego z graczy Almerii uprzedza wychodzący z bramki Tono i chwyta piłkę. Po tym starciu jeszcze lezy chwilę na murawie, chcąc zyskać cenne sekundy.

90+2
    Jednak nie wynikło z niego nic godnego uwagi.

90+1
    Po dośrodkowaniu z wolnego mocno zakotłowało się na 5 metrze przed bramką gospodarzy. Goście próbowali uderzać, strzał ten jednak ręką zablokował Perez, czego nie dostrzegł arbiter. Jeszcze poprawiał Azeeza, jednak i jego uderzenie został zablokowane, tym razem jednak zgodnie z przepisami. Tak więc goście będa mieli rzut rożny.

90
    Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Po ładnym rozegraniu piłki z autu, ta trafiła w lewym narożniku do Heldera Barobsy, który szykował się do centry w pole karne, został jednak brutalnie sfaulowany przez Suareza, który zaatakował go wślizgiem. Prawy obrońca gospodarzy wyraźnie przesadził i otrzymuje w przeciągu paru minut drugą żółtą kartkę od arbitra, a w konsekwencji czerwoną! Tak więc goście będą pare minut grać w przewadze

88
    Goście jeszcze ambitnie próbują i wywalczają na lewej stronie rzut z autu na wysokości pola karnego.

86
    Nie wynikło jednak z niego nic godnego uwagi.

85
    Z niezłym atakiem wychodzą goście. Na lewej stronie futbolówka trafia do Azeeza, który próbuje centry w pole karne, ręką futbolówkę blokuje jednak Suarez i zostaje ukarany za to żółtym kartonikiem. Wolny dla Almerii.

84
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Herrera, a w jego miejsce na placu gry pojawia się Carlos Sanchez.

82
    Niezły szybki atak wyprowadzają gospodarze. Futbolówka trafiła na prawej stornie do Carlesa gila który został brzydko sfaulowany przez Torsiglieriego, za co gracz gości słusznie zostaje ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

81
    Wszystko już z nim jednak w porządku. Mecz wznowiony.

80
    W jednym ze starć urazu doznał Herrera. Potrzebna pomoc fizjoterapeutów. Chwila przerwy w grze.