Boston – Washington 2:4 (koniec) | Philadelphia – NY Rangers 4:2 (koniec) | Columbus – Florida 6:3 (koniec)
Nashville – Winnipeg 1:3 (koniec) | Dallas – Tampa 2:4 (koniec) | Los Angeles – Carolina 3:1 (koniec)
Los Angeles Kings
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Carolina Hurricanes
Sobota 01.03.2014, 22:10National Hockey League

58:55
    Gol dla Los Angeles!

No i stało się to co mogło najgorszego dla przyjezdnych! Utracony krążek na połowie rywala, bezbłędne podania miejscowych i do pustej bramki trafia JUSTIN WILLIAMS!

48:15
    W końcu napór miejscowych przyniósł bramkę! Poszła szybka akcja spod ich tercji. pierwszy strzał zdołał odbić golkiper z Caroliny, ale mocnej dobitki nadjeżdżającego ALECA MARTINEZA już nie!

19:45
    Gol dla Caroliny!

Huraganowo szybka odpowiedź! Dobrze pod bramką Króli zachował się ANDREJ SEKERA, który uderzeniem z powietrza umieścił gumę w bramce Jonathana Quicka!