Borussia D. – Borussia M. 1:2 (koniec) | Werder – Stuttgart 1:1 (koniec) | Hoffenheim – Mainz 2:4 (koniec)
Braunschweig – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Hertha – Hannover 0:3 (koniec) | Bayern – Bayer 2:1 (koniec)
Werder Brema
1:1 (0:0)
VfB Stuttgart
Sobota 15.03.2014, 15:30 • Weserstadion, Brema • Niemiecka Bundesliga

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com! Miłego wieczoru. (17:25:19)

Można powiedzieć, że całe spotkanie rozegrało się w drugiej połowie, kiedy to padły obie bramki. O pierwszej odsłonie należy zapomnieć, ponieważ nie zdarzyło się tam nic ciekawego, oprócz niewykorzystanego karnego Harnika. Stuttgart przez większość meczu prowadził grę i częściej atakował – pierwszy też zdobył bramkę. Werder zdołał odpowiedzieć i podział punktów jest chyba sprawiedliwy.

90+2
    Tak też się stało, ale golkiper pewnie wychodzi z bramki i przejmuje wrzutkę. Daleki wykop, aby rozpocząć jeszcze akcję Werderu.

90+1
    Jedna z ostatnich okazji dla gości! Rzut wolny i szykuje się dośrodkowanie w stronę bramki Wolfa!

90+1
    2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    Dobrze zapowiadała się akcja Vfb, ale Lukimya zdecydował się przerwać ją faulem. Rzut wolny tradycyjnie nie przyniósł wielu korzyści.

89
    Jeszcze po jednej zmianie mają trenerzy obu ekip. Jeśli je wykorzystają to możemy się spodziewać kolejnych minut, które uciekną. Ciekawe, ile doliczy arbiter.

87
    Ostatnie minuty meczu, a dalej to goście prezentują się lepiej. Kolejne zmiany. Werner wbiega za Cacau.

85
    Dobre wyjście z bramki Wolfa, który przechwytuje futbolówkę w powietrzu! Zdaje się, że golkiper był jeszcze faulowany.

85
    Kolejne indywidualne kary. Tym razem Caldirola zgarnia kartonik i powoduje rzut wolny dla rywali w dobrym miejscu!

84
    Obrońcy wybijają piłkę, a następnie niecelnym strzałem całą akcję kończy gracz VfB. Rozpocznie od bramki Wolf.

83
    Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych po dobrej akcji oskrzydlającej.

81
    Stuttgart chciał powiększyć przewagę i zyskać drugiego gola, by zupełnie odebrać chęć gry rywalom. Tak się jednak nie stało i to miejscowi strzelili bramkę! Niecałe 10 minut do końca.

80
    Zmiana w drużynie VfB Stuttgart: z boiska schodzi Traoré, na boisku pojawia się Maxim.

79
    Gol dla Werderu!

Gospodarze w końcu doprowadzają do wyrównania! AARON HUNT uderza z rzutu wolnego, piłka leci przez dziurę w murze i wpada obok słupka! Bez szans Ulreich, który nawet nie interwniuje! No to teraz zaczną się prawdziwe emocje!

78
    Znów zupełnie nic nie wyniknęło z tego fragmentu gry. Na szczęście gracz Werderu zostaje sfaulowany zaraz przed szesnastką Ulreicha i będzie kolejna okazja!

77
    Kibice podnoszą się z miejsc i jeszcze próbują zagrzać swoich piłkarzy! Rzut rożny dla Werderu Brema!