Borussia D. – Borussia M. 1:2 (koniec) | Werder – Stuttgart 1:1 (koniec) | Hoffenheim – Mainz 2:4 (koniec)
Braunschweig – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Hertha – Hannover 0:3 (koniec) | Bayern – Bayer 2:1 (koniec)
TSG 1899 Hoffenheim
2:4 (0:0)
FSV Mainz 05
Sobota 15.03.2014, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:21:59)

Warta odnotowania jest bramka Eugena Polanskiego w dzisiejszym spotkaniu, który otworzył wielkie strzelanie w drugiej połowie spotkania.

Koniec spotkania! 1. FSV Mainz 05 po kapitalny comebacku pokonało na wyjeździe TSG 1899 Hoffenheim 4:2. Świetne spotkanie rozegrał Shinji Okazaki, który zaliczył dwa trafienia.

90+2
    Gol dla Mainz!
    Bramkę zdobył SHINJI OKAZAKI.

GOOL! Mamy bramkę! Niestety nie jest to trafienie dla gospodarzy. SHINJI OKAZAKI zdobywa drugie trafienie dzisiejszego popołudnia i ustala wynik spotkania.

90+2
    Tymczasem mamy kontrę Mainz. Ładna interwencja Casteelsa po strzale Mullera.

90+1
    Mainz wybija piłkę daleko pod bramkę Casteelsa.

90+1
    Zaledwie dwie minuty doliczone do końcowego czasu gry.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Zobaczymy ile minut zdecyduje się jeszcze doliczyć arbiter.

89
    Akcje ostatniej szansy Hoffenheim. Polanski próbował dośrodkować piłkę do pola karnego gości, ale dobrą interwencją popisali się defensorzy Mainz.

87
    I jeszcze jedna, a zarazem ostatnia zmiana dzisiejszego starcia. Elyounoussi za Becka.

86
    Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Na murawie w miejsce Johnsona pojawia się Hamad.

85
    Hoffenheim zamienia rzut wolny na rzut karny. Będzie gorąco pod bramką Kariusa.

84
    Polanski faulowany. Rzut wolny dla gospodarzy ze środka murawy.

83
    Mainz spokojnie rozgrywa piłkę pod własnym polem karnym. Grają już na czas przyjezdni.

82
    Do zakończenia spotkania niewiele ponad osiem minut. Gospodarze po szybko zdobytych trzech bramkach Mainz wydają się być lekko sparaliżowani.

81
    Ładna interwencja Casteelsa po precyzyjnym uderzeniu Malliego. Rzut rożny dla gości.

80
    Grę od bramki po niezbyt udanym uderzeniu Vollenda, wznowi zaraz Karius.

79
    Gra cały czas toczy się w okolicach pola karnego Mainz. Hoffenheim ma jednak problemy z wypracowaniem sobie pozycji strzeleckiej.

Dawid Szewczyk

Gole: 49. Polanski, 53. Firmino – 67. Choupo-Moting, 73. Saller, 75. Okazaki, 90+2. Okazaki

Kartki:   38. Süle (HOF) – 72. Saller (MAI)

Spudłowany karny!: 3. Salihović (HOF), nietrafiony

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck (87. Elyounoussi), Vestergaard, Süle, Johnson (86. Hamad) – Volland, Rudy, Firmino, Polanski, Salihović – Modeste (60. Karaman)
    Zmiany: Grahl – Toljan, Hamad, Strobl, Elyounoussi, Karaman, Herdling

FSV Mainz 05: Karius – Pospěch, Bell, Noveski, Park – Choupo-Moting, Moritz, Koo (71. Malli), Geis (59. Saller), Díaz (59. Müller) – Okazaki
    Zmiany: Krešić – Bungert, Saller, Malli, Soto, N. Müller, Polter

Sędziowie: Siebert – Osmers, Seidel