Hull – Man City 0:2 (koniec) | Everton – Cardiff 2:1 (koniec) | Fulham – Newcastle 1:0 (koniec)
Southampton – Norwich 4:2 (koniec) | Stoke – West Ham 3:1 (koniec) | Sunderland – Crystal Palace 0:0 (koniec)
Swansea – West Bromwich 1:2 (koniec) | Aston Villa – Chelsea 1:0 (koniec)
Swansea City A.F.C.
1:2 (1:0)
West Bromwich Albion F.C.
Sobota 15.03.2014, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Angielska Premier League

Koniec! Po świetnej drugiej połowie w wykonaniu West Brom Albion, to własnie goście wyjeżdżają z Liberty Stadium z trzema punktami na koncie! (17:53:58)

90+4

90+2
    Emnes na siłę próbuje wymusić na arbitrze jeszcze rzut wolny dla swojej drużyny, ale ten nawet nie spogląda na jego twarz.

90
    Arbiter wydaje się być bardzo rozrzutny, gdyż dolicza nam aż cztery minuty do podstawowego czasu gry. Co z tego wyniknie?

89
    I już po rotacjach. Teraz czas na młodziutkiego O'Neila, który wejdzie w zamian za Anichebe.

87
    I ostatnia zmiana dla gospodarzy. Kończy mecz już Britton, a tera czas na pokaz sił ze strony Emnesa.

85
    Gol dla West Bromwich!

Przeleciał bez krycia przez kilka metrów YOSSOUF MULUMBU, uderzył po ziemi i piłka wturlała się do bramki przy słupku, obok Vorma!

84
    Próba strzału z nożyc w wykonaniu Bony'ego, ale obija on przy tym tylko plecy rywala. Jeszcze zamieszanie i wyjaśnia to Olsson.

82
    Amat zobaczył teraz, że dosyć daleko od linii bramkowej stoi Foster i postanowił go lobować z własnej połowy. Robi to beznadziejnie.

80
    No i kolejna zmiana dla gości. Sessegnon musi już pakować swoje rzeczy, a trener wskazuje na Bifouma, jako jego zmiennika.

79
    Bardzo niedokładne podania za strony piłkarzy Swansea i do tego wysoki pressing rywali. Wygląda na to, że West Brom chce dziś zwyciężyć.

77
    Drobny uraz Lamaha, ale trener postanawia go zdjąć z boiska. Teraz czas na popis sił Hernandeza.

76
    Obecny remis i podział punktów nie daje możliwości "rozwoju" żadnej z ekip. W tym pojedynku liczy się tylko komplet oczek.

74
    Zmiana dla gości. Zawody kończy na dziś Dorrans, a w jego miejsce wejdzie teraz Gera.

73
    Chwilowy postój w wydarzeniach na boisku oraz wzmożonych emocjach kibiców. Chwilowo nam się wszystko uspokaja i zwalnia.

71
    Odebrał piłkę i wleciał z nią w pole karne między trójkę rywali De Guzman! Strzał Holendra i broni to pewnie Foster!

69
    Strzał po ziemi Anichebe z okolic 20. metra zbyt lekki i do tego bardzo niecelny. Vorm postanowił się nie ruszać z miejsca.

67
    Atakują cały czas przyjezdni, ale defensorzy Swansea cały czas na miejscu, w pogotowiu. Widowisko zaczyna się robić jeszcze ciekawsze.

65
    Podobnie, jak gospodarze na początku spotkania, tak teraz ich rywale próbują dalekich piłek w kierunku napastnika. Bezskutecznie.

Gole: 2. Lamah – 52. Sessegnon, 85. Mulumbu

Kartki:   29. Routledge (SWN) – 27. Anichebe (WBA), 43. Reid (WBA), 53. Mulumbu (WBA)

Swansea City A.F.C.: Vorm – Rangel, Williams, Amat, Davies – Britton (87' Emnes), De Guzman – Canas (63' Michu), Lamah (77' Hernandez), Routledge – Bony

Rezerwowi: Tremmel, Tiendalli, Taylor, Hernandez, Emnes, Lita, Michu

West Bromwich Albion F.C.: Foster – Dawson, McAuley, Olsson, Reid – Mulumbu, Ridgewell – Morrison, Dorrans (74' Gera), Sessegnon (80' Bifouma) – Anichebe (89' O'Neil)

Rezerwowi: Myhill, O’Neil, Vydra, Gera, Berahino, Sinclair, Thievy

Sędziowie: Martin Atkinson