Atletico – Villarreal 1:0 (koniec) | FC Barcelona – Real Betis 3:1 (koniec) | Sociedad – Real Madryt 0:4 (koniec)
Rayo Vallecano – Celta Vigo 3:0 (koniec)
Rayo Vallecano
3:0 (1:0)
Celta de Vigo
Sobota 05.04.2014, 22:00 • Campo de Fútbol de Vallecas, Madryt • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję wszystkim, którzy obserwowali relację. Zapraszam na inne wydarzenia sportowe, które znaleźć można w serwisie lajfy.com. (23:51:18)

90+4
    Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo drużyny Rayo Vallecano. Gospodarze stworzyli dobre sytuacje, ale przede wszystkim byli bardzo skuteczni. Celta Vigo musi pogodzić się z przegraną, jednak dziś to właśnie ten zespół był na boisku gorszy.

90+4
    Joaquin Larrivey miał szansę na podwyższenie prowadzenia, chybił jednak i piłka przeszła obok lewego słupka!

90+2
    Żółtą kartkę otrzymał Nolito (Real Club Celta de Vigo).

90+2
    Larrivey z dystansu i niecelnie.

90+1
    Sędzia doliczył aż cztery minuty.

89
    Bermejo uderzył głową ponad bramką Rubena.

88
    Falque wbijał piłkę w pole karne, ta została jednak odbita przez obrońcę i opuściła pole karne.

86
    Już nic się w tym meczu nie powinno zmienić, Celta podobnie jak Rayo czeka na gwizdek, który zakończy ten mecz.

83
    Na indywidualną akcję zdecydował się Saul, oddał nawet strzał, jednak po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny, który został słabo wykonany.

82
    Rafinha uderzył bardzo niecelnie z pierwszej piłki.

81
    Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Krohn-Dehli, Ruben nie dał się zaskoczyć i pewnie obronił to uderzenie.

79
    Zawodnicy Rayo Vallecano postawili tak zwany autobus w polu karnym i po prostu czekają w szyku obronnym na piłkarzy Celty Vigo.

77
    Naprawdę ciężko cokolwiek napisać o wydarzaniach, które mają miejsce na boisku, bowiem nic się nie dzieje.

76
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Bueno, na boisku pojawia się Viera.

73
    Żółtą kartkę otrzymał Joaquin Larrivey (Rayo Vallecano de Madrid).

72
    Coraz odważniej atakuje Celta, należy jednak pamiętać, że Rayo ma zapas trzech bramek.

71
    Nolito uderzał z lewej strony bramki Rubena, ten bezbłędnie i skutecznie broni.

69
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Charles, na boisku pojawia się Mina.

68
    Świetnie w bramce Ruben! Bardzo dobrze skrócił dystans, po czym zawodnik Celty nie miał już możliwości aby umieścić piłkę w siatce!

66
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Trashorras, na boisku pojawia się Martínez.

65
    Robi się gorąco na boisku, przed momentem dosyć ostro został potraktowany zawodnik Celty Vigo.

63
    Czerwona kartka dla Razvana Rat (Rayo Vallecano de Madrid). Piłkarz Rayo Vallecano uderzył w twarz Charlesa, po czym ten dostał krwotoku z nosa.

63
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Bermejo, na boisku pojawia się Fernández.

60
    Gol dla Rayo!
    ALBERTO BUENO zdobywa drugą bramkę w meczu! Świetnie odnalazł się w polu karnym, gdzie dołożył nogę, czym nie dał szans interweniującemu Yoelowi!

59
    Rzut wolny dla Rayo Vallecano, do bramki ponad 40 metrów.

58
    Tempo gry bardzo spadło, wygląda to tak jakby Celta Vigo oddała już mecz, a Rayo po prostu chciało go dograć do końca.

55
    Zmiana w drużynie Rayo Vallecano de Madrid: z boiska schodzi Rochina, na boisku pojawia się Baena.

54
    Iago Falque doznał urazu ręki, aktualnie znajduje się poza boiskiem i jest opatrywany przez medyka.

52
    Fernandez otrzymał podanie, zdecydował się na drybling, który nie był dobrym wyjściem w tak dużym zamieszaniu.

51
    Corner dla gości, dośrodkowywać będzie Nolito.

50
    ALBERTO BUENO uderzył z piętnastego metra, po czym piłka po rękach Yoela wpadła do siatki Celty Vigo! Rayo Vallecano wychodzi na bezpieczne prowadzenie!

47
    Pierwsze minuty drugiej części gry przebiegły bardzo spokojnie, oba zespoły nie spieszą się i spokojnie wymieniają piłkę w obrębie środka pola.

46

Wracamy po przerwie, sędziowie sprawdzają siatki, zawodnicy wymieniają jeszcze ostatnie zdania, a my czekamy na gwizdek sędziego.

Zapraszam za kilkanaście minut na drugie 45. minut meczu.

45+1
    Pierwsza połowa skończona. Bardzo spokojna pierwsza część gry, która rozgrywana jest w bardzo wolnym tempie. Po 45. minutach prowadzi drużyna gospodarzy, którą na prowadzenie w 26. minucie wyprowadził Ruben Rochina.

45
    Piłka minimalnie minęła słupek po strzale głową Joaquina Larriveya!

43
    Celta gra bardzo chaotycznie w swoich atakach, co za tym idzie nie ma szans na zbudowanie składnej i groźnej akcji.

41
    Kolejny już raz gra toczy się w środku pola, jeżeli jednak któraś z drużyn zdoła dojść pod pole karne rywala, wtedy skutecznie gra defensywa.

39
    Fatalnie dośrodkowywał Rochina, piłka wyleciała poza linię końcową.

37
    Przez moment atakowała Celta, szybko jednak z opresji wyszło Rayo i gra ponownie przeniosła się w środkową część pola.

35
    Saul nie doszedł do prostopadłego podania, od bramki wznowił Yoel.

33
    Dużo gry w środku pola i delikatna bezradność drużyny gości.

31
    Strzał Rayo sprzed pola karnego! Piłka ląduje w rękach Yoela.

30
    Celta Vigo nie próbuje przeprowadzać szaleńczych ataków, przy piłce jest Rayo Vallecano.

28
    Bardzo spokojnie w bramce interweniuje Ruben, bez najmniejszych problemów złapał strzał Krohna-Dehli.

26
    RUBEN ROCHINA daje prowadzenie drużynie Rayo Vallecano! Świetnie uderzenie z drugiego słupka, bezpośrednio z pierwszej piłki!

25
    Na trybunach panuje bardzo dobra atmosfera, na boisku emocje są nieco mniejsze, jendak należy pamiętać, że to dopiero 25. minut gry.

23
    Nolito faulowany na własnej połowie.

21
    Moment uspokojenia gry, Rayo próbuje stworzyć sobie sytuację rozgrywając atak pozycyjny, wszystkie próby kończą się jednak na dobrej defensywnie zespołu gości.

18
    Ruben stracił piłkę na rzecz Charlesa, który sprytnie wykorzystał fakt, że bramkarz długo trzymał piłkę przy nodze we własnym polu karnym. Nie udało się jednak skutecznie wykorzystać tego błędu!

17
    Bueno był bliski wykorzystania dobrego podania, zabrało niewiele.

16
    Po pierwszych piętnastu minutach przewagę optyczną mają goście, którzy częściej przebywają na połowie rywala.

14
    Piłka została zagrana zbyt wysoko i od bramki wznowi Ruben.

13
    Rzut wolny dla Celty, do bramki około 35 metrów.

12
    Inigo Lopez dostał piłkę na piątym metrze, nie zdołał jednak wykończyć skutecznie tej akcji.

11
    Rzut rożny dla Celty Vigo.

9
    Wysoko stara się ustawiać Celta, ma to za zadanie zmusić podopiecznych Paco Jemeza do błędu.

7
    Długo rozgrywało Rayo, wszystko skończyło się na faulu, i od własnego pola karnego wznowiła Celta.

5
    Sprytnie chcieli zagrać ofensorzy Celty, wszystko przeczytał obrońca, który wybił futbolówkę w aut.

4
    Yoel złapał piłkę do rąk od własnego obrońcy, sędzia uznał, że nie było to podanie.

3
    Nolito nie zdołał dojść do prostopadłego podania. Od bramki Ruben.

2
    Gospodarze z Madrytu grają dziś w białych strojach przedzielonych czerwonym pasem. Z kolei Celta Vigo występuje dziś na granatowo.

1

Rayo Vallecano de Madrid: Rubén – Castro, Rat, Arbilla, Gálvez, Trashorras, Saúl, Larrivey, Bueno, Falqué, Rochina
    Rezerwowi: Cobeño, Martínez, Bangoura, Longo, Viera, Embarba

Real Club Celta de Vigo: Yoel – Íñigo López, Mallo, Fontàs, Castro, Krohn-Dehli, Fernández, Álex López, Rafinha, Nolito, Charles
    Rezerwowi: Álvarez, Oubiña, Bermejo, Orellana, Aurtenetxe, Cabral, Mina

Sędziowie: Pérez, Matías, Hernández, Lozano.

Zapraszam przed godziną 22 kiedy to poznamy oficjalne składy obu drużyn. Relacja minuta po minucie w serwisie lajfy.com.

W poprzedniej rundzie spotkań Royo Vallecano gładko przegrało z Realem Madryt 0:5. Celta Vigo z kolei wygrała 1:0 z Sevillą.

Celta Viigo radzi sobie podobnie jak jej dzisiejszy rywal. Goście w 31. ligowych meczach uzbierali. 36 punktów, co pozwala im zajmować pozycję 11. w lidze.

Klub z Madrytu po 31. rundach gry uzbierał 33 punkty. Pozwoliło to gospodarzom dzisiejszego spotkania uplasować się na 14. miejscu w Primera Division.

Rayo Vallecano podejmie Celte Vigo w ramach 32. kolejki Primera Division. Mecz rozegrany zostanie o godzinie 22. na stadionie Campo de
    Fútbol de Vallecas.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 22:00.

Paweł Świtoń

Gole: 26. Rochina, 50. Bueno, 60. Bueno

Kartki:   73. Larrivey (RAY) – 90+2. Nolito (CLV)   63. Rat (RAY)

Rayo Vallecano: Rubén – Castro, Rat, Arbilla, Gálvez, Trashorras (66. Martínez), Saúl, Larrivey, Bueno (76. Viera), Falqué, Rochina (55. Baena)
    Zmiany: Cobeño, Martínez, Bangoura, Longo, Viera, Embarba, Baena

Celta de Vigo: Yoel – Íñigo López, Mallo, Fontàs, Castro, Krohn-Dehli, Fernández (63. Bermejo), Álex López, Rafinha, Nolito, Charles (69. Mina)
    Zmiany: Álvarez, Oubiña, Bermejo, Orellana, Aurtenetxe, Cabral, Mina

Sędziowie: Pérez, Matías, Hernández, Lozano