Man City – Southampton 4:1 (koniec) | Aston Villa – Fulham 1:2 (koniec) | Cardiff – Crystal Palace 0:3 (koniec)
Hull – Swansea 1:0 (koniec) | Newcastle – Man Utd 0:4 (koniec) | Norwich – West Bromwich 0:1 (koniec)
Chelsea – Stoke 3:0 (koniec)
Norwich City
0:1 (0:1)
West Bromwich Albion F.C.
Sobota 05.04.2014, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Angielska Premier League

West Bromwich Albion skutecznie broniło się przez cały mecz i w efekcie jest coraz bliżej utrzymania. Norwich mimo wielu prób nie zdołało pokonać Fostera, który zasłużył na tytuł MVP spotkania. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na lajfy.com! (17:54:45)

90+2
    Ruddy wybił uderzenie Sessegnona na rzut rożny. Ładna akcja gości, którzy są o krok od zwycięstwa.

90
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    WBA broni się całą drużyną. Norwich cały czas atakuje.

87
    J. Olsson przerwał nieźle rozwijającą się akcję Norwich.

85
    Norwich wciąż nie może znaleźć sposobu na dobrze zorganizowaną obronę gości.

83
    Wymuszona zmiana w drużynie WBA. O’Neil wszedł za kontuzjowanego Gerę.

82
    Gera potrzebuje pomocy lekarzy. Przerwa w grze.

80
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Gutierrez wszedł za M. Olssona.

79
    Rzut wolny dla WBA ze środka boiska. Zawodnicy gości nie spieszą się ze wznowieniem gry.

77
    Gera wszedł za zmęczonego Dorransa.

76
    Berahino wyszedł z piłką poza boisko. Od bramki rozpocznie Ruddy.

74
    Sporo fauli po obu stronach. Widać, że stawka tego spotkania jest wysoka.

72
    Berahino w swojej pierwszej akcji zdecydował się na strzał z dystansu, ale spudłował.

71
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Berahino wszedł za Vydrę.

70
    Becchio wszedł za zmęczonego Elmandera.

69
    Ruddy dalekim wyjściem uratował swój zespół.

68
    Martin z powietrza uderzył wysoko nad bramką Fostera. Trwa natarcie gospodarzy.

66
    Świetna akcja Snodgrassa zakończona minimalnie niecelnym strzałem. Kolejny raz zawodnik Norwich był bliski wyrównania.

65
    Elmander wywalczył rzut rożny.

64
    Pierwsza zmiana w tym meczu. Redmond wszedł za Hoolahana.

63
    Amalfitano na spalonym. Jedna z nielicznych akcji ofensywnych gości kończy się gwizdkiem sędziego.

61
    Zawodnicy gości nie mają pomysłu na wyprowadzenie akcji. W drugiej połowie zdecydowanie dominuje Norwich.

59
    Snodgrass z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. Wielki pech zawodnika gospodarzy.

57
    Zablokowany strzał Hoopera. Rośnie przewaga miejscowych.

55
    Norwich mozolnie buduje atak pozycyjny. WBA cofnięte do głębokiej defensywy.

53
    Martin leży na boisku. Przerwa w grze.

51
    Dwa rzutu rożne z rzędu dla Norwich. Gospodarze szukają swojej szansy w stałych fragmentach gry.

49
    Vydra wywalczył rzut rożny, ale Dorrans niezbyt dobrze dośrodkował.

48
    WBA zakmnięte we własnym polu karnym. Norwich naciera od początku drugiej połowy.

47
    Strata Bassonga i piłka dla gości na wysokości pola karnego Norwich.

46

Norwich prowadziło grę w pierwszej części spotkania, ale to West Bromwich Albion prowadzi po golu Amalfitano. Zapowiadają się spore emocje po przerwie.

45+3

45+3
    Strzał Snodgrassa prosto w bramkarza. To była ostatnia akcja w pierwszej połowie.

45+2
    Rzut rożny dla gości, ale bez zagrożenia pod bramką Ruddy'ego.

45
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

45
    Reid z rzutu wolnego trafił prosto w mur.

44
    Tettey ukarany żółtą kartką za niebezpieczne wejście.

43
    Sporo walki w środku pola i niewiele ciekawych akcji. Obie drużyny zdają się już czekać na przerwę.

41
    Słaba główka Elmandera i od bramki rozpocznie Foster. Szwed jest dziś bardzo aktywny.

39
    Świetna główka Elmandera i jeszcze lepsza obrona Fostera. Tylko rzut rożny dla Norwich.

38
    Ładne podanie Sessegnona do Vydry, ale młody Czech był na spalonym.

37
    Snodgrass stracił piłkę przed polem karnym rywali. Gospodarze nie potrafią wykorzystać swojej przewaga. Posiadanie piłki to w tym momencie 70% – 30 % na korzyść Norwich.

36
    Dorrans złapany na spalonym.

34
    Rzut wolny dla Norwich ze środka boiska. Po zdobyciu gola WBA skupia się głównie na obronie.

32
    Hooper nie doszedł do dośrodkowania Martina i Foster złapał piłkę.

30
    Vydra wyszedł na dobrą pozycję, ale refleksem popisał się Ruddy i obronił jego strzał. Niezła kontra gości.

28
    Rzut rożny dla Norwich po wybiciu piłki przez Sessegnona.

27
    Niezła wrzutka Dorransa z rzutu wolnego, ale żaden z zawodników WBA nie doszedł do piłki i od bramki rozpocznie Ruddy.

25
    Bardzo niecelny strzał M. Olssona. Foster nie miał na razie zbyt wiele pracy.

23
    Snodgrass faulował Ridgwella. Piłka dla gości.

22
    Norwich bardzo chaotycznie atakuje. Widać, że bramka dla West Bromwich negatywnie wpłynęła na podopiecznych Chrisa Hughtona.

20
    Snodgrass faulował na połowie rywali. Rzut wolny dla gości.

18
    Norwich stara się przenieść ciężar gry na połowę rywali, ale zawodnicy WBA mądrze się bronią.

16
    Gol dla West Bromwich!

MORGAN AMALFITANO po krótkim rajdzie zdecydował się na strzał z kilkunastu metrów i wyprowadził WBA na prowadzenie. Asystę zaliczył Mulumbu.

15
    Norwich spokojnie rozgrywa piłkę. Gospodarz szukają swojej szansy w ataku pozycyjnym.

13
    Świetna akcja Norwich. Snodgrass zagrał na szesnasty metra do Elamandera, a ten minimalnie spudłował.

12
    Bardzo złe dośrodkowanie Ridgewella i od bramki rozpocznie Ruddy.

11
    Snodgrass faulował w ataku. Od rzutu wolnego wznowi Foster.

9
    Snodgrass stracił piłkę przy linii bocznej.

7
    Elmander złapanym na spalonym. Bardzo szybki początek spotkania.

6
    Amalfitano trafił w boczną siatkę. Rośnie napór drużyny gości.

5
    W odpowiedzi niezła atak gości i strzał Dorransa bez problemu złapany przez Ruddy'ego.

4
    Tettey zdecydował się na strzał z dystansu, ale jego próba była bardzo nieudana.

3
    Norwich stara się od początku narzucić swój styl gry i mocno naciska obrońców West Bromwich Albion.

1
    Faul Amalfitano w ataku i od rzutu rożnego grę wznowi Ruddy.

1

Norwich City F.C.: Ruddy – Martin, Yobo, Bassong (C), M. Olsson – Snodgrass, Howson, Tettey, Hoolahan – Elmander, Hooper

Rezerwowi: Bunn – Whittaker, Johnson, van Wolfswinkel, Gutierrez, Becchio

Trener: Chris Hughton

West Bromwich Albion F.C.: Foster – Reid, McAuley, J. Olsson (C), Ridgewell – Amalfitano, Morrison, Mulumbu, Sessegnon, Dorrans – Vydra

Rezerwowi: Myhill – Thievy, Berahino, Dawson, O’Neil, Gera, Anichebe

Trener: Pepe Mel

Sędziowie: Clattenburg – Beswick, Scholes

W poprzednim spotkaniu tych drużyn górą było Norwich, które wygrało 2-0. Gospodarze na pewno będą się starali powtórzyć ten wynik.

West Bromwich po dramatycznym meczu zremisował 3-3 z Cardif City. Gole zdobyli Morgan Amalfitano, Graham Dorrans i Thievy Bifouma.

W ostatniej kolejce Norwich przegrało aż 3-0 w wyjazdowym spotkaniu ze Swansea. Ogólnie ze spotkań wyjazdowych gospodarze przywieźli tylko osiem punktów.

West Bromwich zajmuje siedemnastą pozycję z minimalną przewagą nad strefą spadkową. Warto jednak wspomnieć, że goście mają jedno spotkanie zaległe. Do WBA wygrało tylko pięć spotkań, czternaście zremisowało i aż dwanaście przegrało. Bilans bramkowy drużyny to 36-48. Żaden zawodnik WBA nie strzelił więcej niż czterech goli.

Gospodarze zajmują piętnaste miejsce w lidze. Do tej pory wygrali osiem spotkań, osiem zremisowali i aż szesnaście przegrali. Ich bilans bramkowy to 26-51. Najlepszymi strzelcami drużyny są Gary Hooper i Robert Snodgrass, którzy zdobyli po pięć goli.

W meczu 33. kolejki angielskiej Premier League zmierzą się Norwich City i West Bromwich Albion. Obie drużyny walczą o utrzymanie co zwiastuje sporo emocji.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.