St. Louis – Chicago 4:3 (po dogrywce) | NY Rangers – Philadelphia 2:4 (koniec) | Boston – Detroit 4:1 (koniec)
New York Rangers
2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
Philadelphia Flyers
Niedziela 20.04.2014, 18:00 • Madison Square Garden, Nowy Jork • National Hockey League - Play-off

59:34
    Gol dla Philadelphii!
    Bramkę zdobywa WAYNE SIMMONDS!

Kapitalnie poradził sobie z trzema zawodnikami SIMMONDS i pakuje gumę do pustej bramki gospodarzy! 4:2 dla zepsołu trenera Craiga Berube!

58:41
    Zamierzał zejść z lodowiska Lundqvist, ale zbliżał się atak gości i został na lodzie. Na jego nieszczęście któryś z jego kolegów pojawił się na lodzie i byli w 6 na lodowisku. Kara dla Dorsetta.

44:50
    Ruszył samotnie z kontrą Hall i stanął oko w oko z Lundqvistem, ale przegrał ten pojedynek!

43:15
    Nicklass Grossman za przeszkadzanie ląduje na dwie minuty na ławkę kar. W przewadze grać będą gospodarze.

38:01
    Stepan stanął przed wielką okazją na zdobycie bramki, ale znów górą Emery!

35:55
    Za trzymanie Zuccarello na ławkę kar ląduje Braydon Coburn.

31:41
    Kary dla Simmondsa, Hartnella, Richardsa i Moore'a.

31:18
    Bramkę zdobywa LUKE SCHENN!

Była sygnalizowana kara dla New York Rangers, ale LUKE SCHENN zdobywa bramkę i po raz pierwszy dzisiaj goście wychodzą na prowadzenie! Z 2:0 mamy 2:3!

30:39
    4 razy próbowali zawodnicy Alaina Vigneaulta, ale kapitalnie broni Ray Emery!

28:40
    Zuccarello i MacDonald lądują na ławkę kar.

25:45
    Bramkę zdobywa JASON AKESON!

Wykorzystana gra w przewadze przez gości! Krążek odbił się po strzale jednego z zawodników drużyny z Filadelfii, ale z najbliższej odległości AKESON pakuje gumę obok bezradnego Lundqvista!

23:45
    Anton Stralman za przeszkadzanie ląduje na ławce kar.

17:16
    Scott Hartnell otrzymuje dwie minuty kary za atakowanie kijem.

14:14
    Bramkę zdobywa JAKUB VORACZEK!

Hartnell podaje do VORACZKA, który pokonuje McDonagha i Lundqvista! Bramka kontaktowa dla gości!

09:54
    Pierwszy raz w przewadze grać będą goście. Za przytrzymywanie dwie minuty kary otrzymuje Carl Hagelin.

08:22
    Gol dla Rangers!
    Bramkę zdobywa BENOIT POUILOT!

Wykorzystana gra w przewadze gospodarzy! Świetnie podanie Brassarda do POUILOTA, który wymierzonym strzałem posyła gumę do bramki Emery'ego!

06:55
    Za nadmierną ostrość w grze na ławce kar na dwie minuty usiądzie Sean Couturier.

04:08
    Bramkę zdobywa MARTIN ST. LOUIS!

Przejął gumę Nash, podał do Stepana, a ten znalazł po drugiej stronie ST. LOUIS, który nie miał problemu, by wpakować gumę do odsłoniętej bramki Emery'ego! 1:0 dla Rangersów!