Olimpia G. – GKS K. 1:0 (koniec) | Chojniczanka – Miedź 1:1 (koniec) | Termalica – Okocimski 2:0 (koniec)
GKS Bełchatów – Wisła Pł. 0:2 (koniec) | Stomil – Sandecja 1:1 (koniec) | Puszcza – Górnik Ł. 1:2 (koniec)
Dolcan – ROW Rybnik 0:2 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
1:1 (1:0)
Miedź Legnica
Sobota 17.05.2014, 16:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

I ligowy sezon 2013/2014 wkracza w decydującą fazę. W sobotę Chojniczanka Chojnice zagra na własnym stadionie z Miedzią Legnica.

Sobotnia potyczka dotyczy sąsiadów z I ligowej tabeli. Obecnie goście z Legnicy zajmują 10. miejsce w tabeli. Natomiast Chojniczanka ma trzy straty do "Miedzianki".

W 13. kolejce na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy padł remis 2:2. Bramki dla swoich ekip strzelali: Krzysztof Wołczek i Tomasz Midzierski (Miedź Legnica) i Jakub Mrozik i Karol Ziąbski (Chojniczanka Chojnice).

Gospodarze tego meczu po 5 kolejkach bez porażki, doznali jej w Katowicach z miejscowym GKS'em przegrywając 1:2. Jedynego gola dla żółto-biało-czerwonych strzelił Adam Duda, który według chojnickich kibiców przełamie się i będzie regularnie posyłał piłkę do bramki rywali.

Miedź po porażkach z Dolcanem Ząbki i Kolejarzem Stróże zmieniła trenera. Adama Fedoruka zastąpił Dariusz Żuraw, który zadebiutował przed własną publicznością w najlepszy możliwy sposób wygrywając z Puszczą Niepołomice 3:0.

Można stwierdzić, że zwycięzca tego meczu zdecydowanie zbliży się ku utrzymania w I ligowych szeregach, jednak kto wygra sobotnie spotkanie? Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu w portalu lajfy.com.

Witamy serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Chojnicach, skąd przeprowadzamy relację na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica w ramach 30. kolejki I ligi.

Piłkarze obydwóch zespołów proszeni są do szatni. Za 10 minut pierwszy gwizdek sędziego Rokosza.

Chojniczanka Chojnice: Szymański – Mysona, Radler, Jankowski, Chyła – Feciuch, Iwanicki, Mrozik, Duda – Mikołajczak, Rybski
    Rezerwowi: Misztal – Gancarczyk, Jędrzejczyk, Ikegami, Ostalczyk, Wypij, Laskowski

Miedź Legnica: Ptak – Wołczek, Midzierski, Woźniczka, Zasada, Bartoszewicz, Cierpka, Nowak, Łobodziński, Madejski, Zakrzewski
    Rezerwowi: Bledzewski – Brożyna, Kasperkiewicz, Szymański, Chrzanowski, Machaj, Burkhardt

Sędziowie: Rafał Rokosz (Katowice).

Zawodnicy wychodzą na boisko. Chojniczanka wystąpi dziś na żółto-czerwono. Miedź zagra w niebieskich strojach.

1

1
    Mimo rozpoczęcia gry przez Miedź gospodarze wysoko atakują linię defensywną gości

6
    Dobra centra w pole karne w wykonaniu zasady, jednak piłkarze Miedzi mijają się z piłką

8
    Rzut wolny dla Miedzi z odległości 35 metrów piłkę w pole karne wprowadza Madejski

9
    Mikołajczak wymaga interwencji lekarza po ostrym wejściu jednego z obrońców Miedzi.

18
    Strzały w polu karnym w wykonaniu Cierpki i Nowaka blokowane przez obrońców Chojniczanki

20
    Zakrzewski nabija Feciucha, rzut wolny dla Miedzi

21
    Ładna dwójkowa akcja Feciuch – Duda, jednak ten drugi nie mógł dobrze przyjąć piłki

23
    Za mocne podanie Madejskiego do Wołczka. Od bramki grę rozpocznie Szymański

24
    Rzut wolny dla gospodarzy na połowie boiska

25
    Dośrodkowanie Mrozika spada na głowę Jankowskiego, sędzia liniowy wskazał na korner, jednak sędzia Rokosz zmienił decyzję i od bramki rozpoczął Ptak

26
    Rzut wolny dla Miedzi, Duda faulował Łobodzińskiego. 20 metrów do bramki Szymańskiego

27
    Wychodzącego bramkarza Chojniczanki faulował Zakrzewski

29
    Gospodarze próbują pressingiem atakować obrońców Miedzi, jednak nie przynosi do zamierzonego efektu

37
    Sędzia liniowy chciał trzeci raz z rzędu wskazać na aut dla Miedzi mimo ewidentnego nabicia Łobodzińskiego w wykonaniu Mrozika

38
    Rzut rożny dla Chojniczanki po rajdzie Mikołajczaka

39
    Gol dla Chojniczanki!
    Dochodzące dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Mrozika i pewnym strzałem z główki bramkę strzela BŁAŻEJ RADLER.

45+1

Początek 1. połowy zdecydowanie należał do podopiecznych Mariusza Pawlaka, jednak z upływem czasu "Miedzianka" coraz śmielej atakowała bramkę Szymańskiego. Końcówka pierwszej połowy była bardzo wyrównana, mimo tego to gospodarze udali się do szatni z jedno bramkową zaliczką po golu Radlera. Zapraszamy za 15 minut.

Piłkarze Chojniczanki już są na murawie, nadal czekamy na zawodników Miedzi

Podopieczni trenera Żurawia właśnie wychodzą z budynku klubowego

46

46
    Cierpka próbował oddać identyczny strzał taki jak w 1. połowie, tym razem strzelał wysoko nad poprzeczką