Lechia – Lech P. 0:3 (koniec) | Piast – Chrobry 1:4 (koniec) | Legia – Arka 0:0 (koniec)
Korona – GKS T. 0:0 (koniec) | Cracovia – Rozwój 2:1 (koniec) | Górnik Z. – Zawisza 0:0 (koniec)
Śląsk – Górnik Ł. 2:2 (koniec) | Cracovia – BKS Stal 2:1 (koniec) | Wisła K. – Dunajska 1:0 (koniec)
Banik – Podbeskidzie 2:0 (koniec) | Widzew – Rubin II 1:2 (koniec) | Piast – Miedź 1:0 (koniec)
Wigry – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Raków – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Banik Ostrava
2:0 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Środa 02.07.2014, 17:00 • Markvartovice • Spotkania towarzyskie

FC Baník Ostrava pokonuje Podbeskidzie 2:0. Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy wkrótce, na kolejne spotkania sparingowe Podbeskidzia Bielsko-Biała! (18:46:40)

90
    Faul Mateja i nic nie będzie z tego ataku.

88
    Kolejna szansa Banika. Po rzucie rożnym główkował Baranek, ale futbolówkę na rzut rożny przenosi Pesković.

87
    Gol dla Banika Ostrava!

OLDRICH BYRTUS podwyższa prowadzenie Banika Ostrava. Kukec uderza, Pesković odbija piłkę przed siebie, broni jeszcze dobitkę Mensaha, ale wobec trzeciego strzału, autorstwa Byrtusa jest już bezradny.

84
    Podbeskidzie ma wyraźną ochotę wyrównać wynik meczu. Zobaczymy, czy starczy czasu...

82
    Dwójkowa akcja Petrusa i Lindepere, a ten ostatni tuż przed strzałem powstrzymany zdaje się, że przez Deję.

82
    Górkiewicz! Świetne uderzenie głową i piłka minimalnie mija bramkę!

81
    I kolejny korner dla Podbeskidzia, lecz znów nie udaje się zagrozić bramce strzeżonej przez Sroma.

80
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Byrtek, na boisku pojawia się Jarosz.

79
    Dwa kolejne rzuty rożne dla Podbeskidzia, ale nie potrafią Bielszczanie zagrozić bramce rywali po stałym fragmencie gry.

74
    Dobra interwencja Sroma na przedpolu.

74
    Rzut rożny dla "Górali".

74
    Polska ekipa w ofensywie. Cisse w ostatniej chwili powstrzymany przez Stronatiego.

73
    Kołodziej! Ależ mocne uderzenie gracza Podbeskidzia, z najwyższym trudem interweniuje Srom, a piłka odbija się jeszcze od poprzeczki i nie wpada do bramki!

72
    Faulowany Górkiewicz. "Górale" będą mieli okazję na dobre dośrodkowanie.

71
    Uderzał Kukec, ale wprost w obrońcę.

70
    Dobra interwencja Peskovicia, którego strzałem z dystansu zaskoczyć próbował Lindepere. Korner dla Banika.

68
    Szybki atak Banika, ale na spalonym uciekający obrońcom Petrus.

Piotr

Gole: 35. Zapata, 87. Byrtus

Kartki:   29. Sloboda (POD), 32. Sokołowski (POD), 61. Byrtek (POD), 63. Iwański (POD), 63. Trochim (POD)

Banik Ostrava: Pavlenka – Sukup, Zapata, Kaša, Štěpán, Šichor, Greguš, Frydrych, Celba, Svěrkoš (K), De Azevedo (31' Byrtus)

II POŁOWA: Šrom – Stronati, Zawada, Baránek, Holzer, Lindepere, Kukec, Mensah, Matěj, Byrtus, Zapata (60' Petrus)

Podbeskidzie Bielsko-Biała: I POŁOWA: Zajac- Pazio, Deja, Grzelak (22' Chrapek), Adu, Sokołowski, Lenartowski, Sloboda, Chmiel, Bartlewski, Okińczyc

II POŁOWA: Pesković- Górkiewicz, Konieczny, Byrtek (80' Jarosz), Tomasik – Malinowski, Iwański, Kołodziej, Trochim, Patejuk – Śpiączka (67' Cisse)

Sędziowie: Orel – Vysloužil, Machálek