Lechia – Lech P. 0:3 (koniec) | Piast – Chrobry 1:4 (koniec) | Legia – Arka 0:0 (koniec)
Korona – GKS T. 0:0 (koniec) | Cracovia – Rozwój 2:1 (koniec) | Górnik Z. – Zawisza 0:0 (koniec)
Śląsk – Górnik Ł. 2:2 (koniec) | Cracovia – BKS Stal 2:1 (koniec) | Wisła K. – Dunajska 1:0 (koniec)
Banik – Podbeskidzie 2:0 (koniec) | Widzew – Rubin II 1:2 (koniec) | Piast – Miedź 1:0 (koniec)
Wigry – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Raków – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Piast Gliwice
1:0 (1:0)
Miedź Legnica
Środa 02.07.2014, 17:00 • Trzebnica • Spotkania towarzyskie

Za uwagę dziękuje Adam Winiarczyk. (18:40:14)

Piast Gliwice pokonuje 1:0 Miedź Legnica po golu Radoslawa Murawskiego w 6. minucie.

90
    I już za chwilę koniec spotkania.

85
    Piast jest lepszą drużyną, nie może jednak udokumentować przewagi.

80
    Do końca spotkania już tylko 10 minut.

67
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Mokwa, na boisku pojawia się Hałgas.

65
    Po 65 minutach wynik nie uległ zmianie.

55
    Spokojny początek drugiej połowy.

46
    Rozpoczynamy drugą połowę, po zaledwie kilku minutach przerwy.

46

Do przerwy Piast Gliwice prowadzi z Miedzią Legnica 1:0 po golu Radosława Murawskiego. Zapraszamy na dalszą część relacji za kilka minut.

45+1

35
    Oba zespoły grają dość wyrównany mecz, bramka Murawskiego jednak sprawia, że to Piast prowadzi.