Lechia – Lech P. 0:3 (koniec) | Piast – Chrobry 1:4 (koniec) | Legia – Arka 0:0 (koniec)
Korona – GKS T. 0:0 (koniec) | Cracovia – Rozwój 2:1 (koniec) | Górnik Z. – Zawisza 0:0 (koniec)
Śląsk – Górnik Ł. 2:2 (koniec) | Cracovia – BKS Stal 2:1 (koniec) | Wisła K. – Dunajska 1:0 (koniec)
Banik – Podbeskidzie 2:0 (koniec) | Widzew – Rubin II 1:2 (koniec) | Piast – Miedź 1:0 (koniec)
Wigry – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Raków – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Cracovia
2:1 (1:0)
Rozwój Katowice
Środa 02.07.2014, 15:04 • Gosław Sport Center, Wodzisław Śląski • Spotkania towarzyskie

Cracovia wygrywa z Rozwoje Katowice 2:1. Już za kilka minut początek drugiego sparingu, Cracovia zmierzy się z BKS Stal Bielsko-Biała. (16:09:54)

59
    Rzut wolny dla Rozwoju z prawej strony, piłka dochodząca w pole karne Cracovii, pewnie piłkę łapie Perdijić.

58
    Kontratak Cracovii, długa piłka do Rymaniaka, ale nie doszedł on do piłki.

56
    Prawą stroną przedzierał się skrzydłowy Cracovii, ale do końca asekurował go obrońca Rozwoju i ostatecznie zablokował dośrodkowanie we własne pole karne.

53
    Gol dla Cracovii!
    Szybka odpowiedź Cracovii. W polu karnym Rozwoju Diabang podaje do PRZEMYSŁAWA KITY i napastnik Cracovii po raz drugi wpisuje się na listę strzelców.

52
    Gol dla Rozwoju!
    Przed polem karnym Cracovii piłkę dostaje ADAM ŻAK, który zwodem mija obrońcę drużyny z Krakowa i płaskim strzałem pokonuje Perdijića.

51
    Odchodząca piłka zagrywana z spod chorągiewki, najwyżej wyskoczył jeden zawodników Rozwoju, który wybija piłkę poza "szesnastkę".

50
    Z dystansu na bramkę Rozwoju uderzał Cetnarski, ale jego strzał zablokowany, będzie corner dla drużyny z Krakowa.

48
    Szansa Cracovii, Diabang zszedł ze skrzydła w pole karne Rozwoju, ale niedokładnie odegrał do partnera i piłkę zdołał przejąć bramkarz drużyny z Katowic.

46
    Piłkarze walczą o futbolówkę na środku boiska, wyraźnie zaostrzyła się gra obu zespołów.

44
    Szansa Rozwoju, bezpośrednie uderzenie Wolnego z rzutu wolnego na bramkę Cracovii minimalnie przechodzi nad poprzeczką.

42
    Kolejna próba zawodników Cracovii, ale ponownie dośrodkowanie w pole karne bez adresata, futbolówkę chwyta bramkarz Rozwoju.

40
    Wysoko podeszli zawodnicy Cracovii, Rozwój kolejny raz "zamknięty" na własnej połowie boiska.

38
    Rzut wolny dla Cracovii z prawej strony, piłka dochodząca w pole karne Rozwoju, skutecznie interweniuje bramkarz drużyny z Katowic.

36
    Skuteczny pressing zawodników Rozwoju, Cracovia ma problemy z wyjściem z piłką z własnej połowy.

34
    Piłka na wolne pole do Kapustki, ale według sędziego piłkarz Cracovii na spalonym.

32
    Rzut wolny dla Cracovii 20 metrów od bramki Rozwoju, piłka odchodząca do bramki, ale żaden z zawodników z Krakowa nie doszedł do piłki.