Lechia – Lech P. 0:3 (koniec) | Piast – Chrobry 1:4 (koniec) | Legia – Arka 0:0 (koniec)
Korona – GKS T. 0:0 (koniec) | Cracovia – Rozwój 2:1 (koniec) | Górnik Z. – Zawisza 0:0 (koniec)
Śląsk – Górnik Ł. 2:2 (koniec) | Cracovia – BKS Stal 2:1 (koniec) | Wisła K. – Dunajska 1:0 (koniec)
Banik – Podbeskidzie 2:0 (koniec) | Widzew – Rubin II 1:2 (koniec) | Piast – Miedź 1:0 (koniec)
Wigry – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Raków – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Cracovia
2:1 (1:0)
Rozwój Katowice
Środa 02.07.2014, 15:04 • Gosław Sport Center, Wodzisław Śląski • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

W środowe popołudnie Cracovia zmierzy się w Wodzisławiu Śląskim z Rozwojem Katowice, w pierwszym sparingu podczas obozu przygotowawczego w Wodzisławiu Śląskim.

Kadra Cracovii na obóz w Wodzisławiu Śląskim:

Bramkarze: Matko Perdijić, Krzysztof Pilarz, Krystian Stępniowski.

Obrońcy: Gracjan Horoszkiewicz, Paweł Jaroszyński, Adam Marciniak, Tomislav Mikulić, Krzysztof Nykiel, Bartosz Rymaniak, Marcel Wawrzynkiewicz, Mateusz Żytko.

Pomocnicy: Marcin Budziński, Mateusz Cetnarski, Damian Dąbrowski, Boubacar Dialiba, Bartłomiej Dudzic, Bartosz Kapustka, Jakub Mrozik, Sebastian Steblecki, Łukasz Zejdler.

Napastnicy: Przemysław Kita, Dawid Nowak, Deniss Rakels, Dariusz Zjawiński.

Cracovia poprzedni sezon zakończyła na 6 miejscu grupy spadkowej T-Mobile Ekstraklasy. Rozwój Katowice uplasował się na dobrym 6 miejscu tabeli II ligi.

Podopieczni Roberta Podolińskiego rozegrają również drugi mecz w środę, o 16 zmierzą się z BKS Stal Bielsko-Biała.

Zapraszam na relacje live z tego spotkania, tylko w serwisie lajfy.com, bądźcie z nami! Mecz będzie rozgrywany w innym niż zwykle wymiarze czasowym, potrwa 60 minut.

Witam z Wodzisławia Śląskiego! Już za kilka minut początek spotkanie Cracovia-Rozwój, powoli kończy się rozgrzewka obu zespołów.

1

2
    Niepewna interwencja obrońcy Cracovii, do piłki na 11 metrze dochodzi napastnik Rozwoju, ale jego strzał mija słupek bramki Perdijića.

4
    Pierwsza próba zawodników z Krakowa, dośrodkowanie w pole karne Rozwoju, ale żaden z zawodników Cracovii, nie ruszył do tego podania.

5
    Gol dla Cracovii!
    Znakomite podanie Dąbrowskiego na wolne pole do PRZEMYSŁAWA KITY, zawodnik Cracovii lobem pokonał bramkarza Rozwoju!

7
    Cały czas w ataku Cracovia, zawodnicy z Krakowa po zdobyciu bramki wyraźnie nabrali wiary we własne możliwości.

9
    Uspokoiła grę Cracovia, obrońcy z Krakowa wymieniają podania wzdłuż linii środkowej.

10
    Kolejna akcja zawodników z Krakowa, płaskie dośrodkowanie wzdłuż pola karnego Rozwoju, ale nikt nie doszedł do piłki w polu karnym drużyny z Katowic.

12
    Uderzenie z dystansu na bramkę Cracovii, ale uderzenie zawodnika Rozwoju bardzo niecelnie i od bramki wznowi grę Perdijić.

14
    Rzut rożny dla Cracovii, ale żaden z zawodnik z Krakowa nie doszedł do piłki.

15
    Przerwa w grze, na boisku leży jeden z zawodników drużyny z Katowic.

17
    Dośrodkowanie Rymaniaka w pole karne Rozwoju, ale to dogranie było zbyt "głębokie" i piłkę bez problemu złapał bramkarz drużyny drugoligowca.

19
    Uderzenie przewrotką Cetnarskiego, ale było to bardziej uderzenie efektywnie niż efektownie, piłkę bez żadnego problemu chwyta w rękawice bramkarz Rozwoju.

21
    Nieporozumienie obrońców Cracovii, piłkę na "szesnastym" metrze przejmuje jeden z zawodników Rozwoju, ale nie zdołał oddać strzału, w porę wrócił Rymaniak.

23
    Defensorzy Cracovii wymieniają podania na wzdłuż linii środkowej, Rozwój ustawia się na własnej połowie całym zespołem.

25
    Kolejna piłka w pole karne Rozwoju, głową na bramkę uderzał Diabang, ale piłka po jego strzale wychodzi poza linię końcową boiska.

27
    Akcja Rozwoju, dobre dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Cracovii, ale w powietrzu walkę wygrywa Żytko, który wybija piłkę poza swoje pole karne.

29
    Piłka na wolne pole do Diabang, ale podanie zagrane zbyt mocno i szybszy bramkarz Rozwoju.

30

Kilka minut przerwy i rozpocznie się druga połowa spotkania, dziś zawodnicy grają 2x30 minut.

30

32
    Rzut wolny dla Cracovii 20 metrów od bramki Rozwoju, piłka odchodząca do bramki, ale żaden z zawodników z Krakowa nie doszedł do piłki.

34
    Piłka na wolne pole do Kapustki, ale według sędziego piłkarz Cracovii na spalonym.

36
    Skuteczny pressing zawodników Rozwoju, Cracovia ma problemy z wyjściem z piłką z własnej połowy.

38
    Rzut wolny dla Cracovii z prawej strony, piłka dochodząca w pole karne Rozwoju, skutecznie interweniuje bramkarz drużyny z Katowic.

40
    Wysoko podeszli zawodnicy Cracovii, Rozwój kolejny raz "zamknięty" na własnej połowie boiska.

42
    Kolejna próba zawodników Cracovii, ale ponownie dośrodkowanie w pole karne bez adresata, futbolówkę chwyta bramkarz Rozwoju.

44
    Szansa Rozwoju, bezpośrednie uderzenie Wolnego z rzutu wolnego na bramkę Cracovii minimalnie przechodzi nad poprzeczką.

46
    Piłkarze walczą o futbolówkę na środku boiska, wyraźnie zaostrzyła się gra obu zespołów.

48
    Szansa Cracovii, Diabang zszedł ze skrzydła w pole karne Rozwoju, ale niedokładnie odegrał do partnera i piłkę zdołał przejąć bramkarz drużyny z Katowic.

50
    Z dystansu na bramkę Rozwoju uderzał Cetnarski, ale jego strzał zablokowany, będzie corner dla drużyny z Krakowa.

51
    Odchodząca piłka zagrywana z spod chorągiewki, najwyżej wyskoczył jeden zawodników Rozwoju, który wybija piłkę poza "szesnastkę".

52
    Gol dla Rozwoju!
    Przed polem karnym Cracovii piłkę dostaje ADAM ŻAK, który zwodem mija obrońcę drużyny z Krakowa i płaskim strzałem pokonuje Perdijića.

53
    Szybka odpowiedź Cracovii. W polu karnym Rozwoju Diabang podaje do PRZEMYSŁAWA KITY i napastnik Cracovii po raz drugi wpisuje się na listę strzelców.

56
    Prawą stroną przedzierał się skrzydłowy Cracovii, ale do końca asekurował go obrońca Rozwoju i ostatecznie zablokował dośrodkowanie we własne pole karne.

58
    Kontratak Cracovii, długa piłka do Rymaniaka, ale nie doszedł on do piłki.

59
    Rzut wolny dla Rozwoju z prawej strony, piłka dochodząca w pole karne Cracovii, pewnie piłkę łapie Perdijić.

Cracovia wygrywa z Rozwoje Katowice 2:1. Już za kilka minut początek drugiego sparingu, Cracovia zmierzy się z BKS Stal Bielsko-Biała. (16:09:54)