Lechia – Lech P. 0:3 (koniec) | Piast – Chrobry 1:4 (koniec) | Legia – Arka 0:0 (koniec)
Korona – GKS T. 0:0 (koniec) | Cracovia – Rozwój 2:1 (koniec) | Górnik Z. – Zawisza 0:0 (koniec)
Śląsk – Górnik Ł. 2:2 (koniec) | Cracovia – BKS Stal 2:1 (koniec) | Wisła K. – Dunajska 1:0 (koniec)
Banik – Podbeskidzie 2:0 (koniec) | Widzew – Rubin II 1:2 (koniec) | Piast – Miedź 1:0 (koniec)
Wigry – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Raków – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Wisła Kraków
1:0 (1:0)
DAC1904 Dunajska Streda
Środa 02.07.2014, 17:00 • NTC Poprad • Spotkania towarzyskie

Wisła Kraków pokonuje FK DAC Dunajska Streda 1:0, po bramce Pawła Brożka. Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne mecze Białej Gwiazdy do portalu Lajfy.com! (18:51:09)

90
    Ostatnia minuta meczu, Wisła coraz bliżej zwycięstwa w spotkaniu sparingowym.

89
    Dośrodkowanie Turny i pewna interwencja Urygi.

85
    Sadlok napomniany przez arbitra żółtą kartką.

85
    Guedes próbował prostopadle uruchomić Kuczaka, ale ten nie doszedł do piłki.

80
    10 minut do końca spotkania. Wisła prowadzi po bramce Pawła Brożka. Od dobrych kilku minut brakuje sytuacji podbramkowych.

77
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Jankowski, na boisku pojawia się Kuczak.

76
    Dobrze w defensywie spisał się Guedes, który przerwał niebezpieczny atak rywali.