Lechia – Lech P. 0:3 (koniec) | Piast – Chrobry 1:4 (koniec) | Legia – Arka 0:0 (koniec)
Korona – GKS T. 0:0 (koniec) | Cracovia – Rozwój 2:1 (koniec) | Górnik Z. – Zawisza 0:0 (koniec)
Śląsk – Górnik Ł. 2:2 (koniec) | Cracovia – BKS Stal 2:1 (koniec) | Wisła K. – Dunajska 1:0 (koniec)
Banik – Podbeskidzie 2:0 (koniec) | Widzew – Rubin II 1:2 (koniec) | Piast – Miedź 1:0 (koniec)
Wigry – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Raków – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Wisła Kraków
1:0 (1:0)
DAC1904 Dunajska Streda
Środa 02.07.2014, 17:00 • NTC Poprad • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Przed nami kolejne spotkanie sparingowe krakowskiej Wisły. Tym razem "Biała Gwiazda" w Popradzie zmierzy się z FK DAC Dunajska Streda. Na relacje live zapraszamy na lajfy.com!

W poprzedniej grze kontrolnej podopieczni Smudy zremisowali w Myślenicach z MFK Karvina 1:1. Czeskiego bramkarza pokonał Maciej Jankowski.

FK DAC Dunajska Streda to ekipa występująca na co dzień w najwyższej klasie rozgrywkowej na Słowacji. W poprzednim sezonie gracze z Dunajskiej Stredy zajęli przedostatnie miejsce, z dorobkiem 32 punktów w 33 meczach. Zagwarantowało to im utrzymanie, bowiem na Słowacji tylko jedna drużyna relegowana jest do niższej ligi.

Piłkarzem FK DAC jest Gabor Straka, znany z występów w polskiej ekstraklasie. Straka przez pięć sezonów był graczem Ruchu Chorzów.

Pół godziny dzieli nas od pierwszego gwizdka arbitra na boisku w Popradzie.

Poznaliśmy wyjściową jedenastkę krakowskiej Wisły: Buchalik – Burliga, Czekaj, Głowacki, Sadlok, Dudka, Stilić, Garguła, Jankowski, Sarki, Paweł Brożek

1

1
    Rozpoczęli gracze Dunajskiej Stredy, którzy próbują zorganizować atak pozycyjny.

2
    Rzut rożny dla rywali "Białej Gwiazdy". Powstrzymany na skrzydle Nworah.

3
    Dośrodkowanie z kornera i uderzenie Sarkiego, z którym bez trudu radzi sobie Penksa.

4
    Kolejny atak Sarkiego bez powodzenia.

6
    Ładna odpowiedź Dunajskiej Stredy. Kristo prostopadłym zagraniem próbował poszukać podłączającego się Jirousa, ale we wszystko wmieszał się Arkadiusz Głowacki.

7
    Niecelne uderzenie Sarkiego sprzed pola karnego.

10
    10 minut gry za nami. Jak na razie, na boisku w Popradzie bez goli.

11
    Bramkowa okazja Dunajskiej Stredy! Po krótkim odegraniu Nworaha, niecelnie strzelił jednak Jirous.

12
    Tym razem próba Nworaha, ale skutecznie interweniuje Buchalik.

14
    Dwójkowa akcja Brożka i Stilicia przerwana przez powracającego gracza Dunajskiej Stredy.

17
    Sadlok po walce z Nworahem na lewej stronie boiska domagał się podyktowania rzutu wolnego, ale arbiter nie zareagował.

18
    Dobra wrzutka Nworaha, jednak w szesnastce nienagannie spisuje się Głowacki, który w ostatniej chwili uprzedza Kristo.

21
    Kristo pokusił się o uderzenie z dystansu – bez powodzenia.

22
    Kolejny groźny atak Dunajskiej Stredy, zakończony minimalnie niecelnym strzałem Nworaha!

23
    Nworah chciał wymusić faul, nie dał się na to nabrać arbiter i pokazał zawodnikowi Dunajskiej Stredy żółtą kartkę.

24
    Kolejna dobra interwencja Głowackiego w defensywie.

26
    Ładne dośrodkowanie Szabo, jednak nie potrafił z tego skorzystać Majernik.

27
    Sporo niedokładności po jednej, jak i drugiej stronie. Gra toczona teraz główne w środkowej strefie.

28
    Dwa nieźle zapowiadające się ataki Dunajskiej Stredy, ale zabrakło porozumienia przy próbach finalizacji.

30
    Garguła powstrzymany przez Majernika.

32
    Rzut wolny dla Dunajskiej Stredy, ale Kristo dośrodkował bardzo niedokładnie.

34
    Dośrodkowanie Sarkiego i pewna interwencja Penksy.

35
    Brożek nieskutecznie poszukał w polu karnym Sarkiego. Nadal bez bramek w Popradzie.

39
    Sarki zatrzymany przez Szabo. Rzut rożny dla Białej Gwiazdy.

39
    Majernik ładnie dośrodkował do Brasena, któremu jednak nie udało się pokonać Buchalika.

43
    Gol dla Wisły!

Dośrodkowanie Burligi świetnie wykańcza PAWEŁ BROŻEK!

45
    Ofsajd gracza Dunajskiej Stredy. Zacznie Buchalik.

45

Wisła po 45 minutach gry prowadzi 1:0. Gola w 43 minucie zdobył Paweł Brożek.

46

48
    Aktywniej od początku drugiej połowy Dunajska Streda.

49
    Nworah wypuścił sobie za daleko futbolówkę i od bramki zacznie Buchalik.

50
    Kolejny atak rywali krakowskiej Wisły i kolejny raz bez powodzenia.

50
    Powstrzymany Stilić, który już szykował się do prostopadłego zagrania.

51
    Faulowany Horváth. Rzut wolny w niebezpiecznej dla Buchalika odległośći.

52
    Buchalik wychwytuje dośrodkowanie Szabo.

55
    Ładny rajd Sarkiego, ale zakończony jednak niezbyt precyzyjnym dośrodkowaniem.

56
    Brasen ostro, ale przepisowo powstrzymany przez obrońców Białej Gwiazdy.

58
    Wisła wznowi grę od bramki, po nieudanym wykończeniu dośrodkowania Szabo.

60
    Aktywniejsi w ostatnich minutach gracze FK DAC.

60
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Paweł Brożek, na boisku pojawia się Uryga.

60
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Dudka, na boisku pojawia się Murawski.

62
    Dobra interwencja na przedpolu Buchalika po zagraniu Antonovicia.

63
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Stilić, na boisku pojawia się Guedes.
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Sarki, na boisku pojawia się Wójcik.

68
    Garguła zagrywa w szesnastkę do Jankowskiego, ale ten na spalonym.

71
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Garguła, na boisku pojawia się Lech.

75
    Kwadrans do końca spotkania. Nadal prowadzenie Wisły.

76
    Dobrze w defensywie spisał się Guedes, który przerwał niebezpieczny atak rywali.

77
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Jankowski, na boisku pojawia się Kuczak.

80
    10 minut do końca spotkania. Wisła prowadzi po bramce Pawła Brożka. Od dobrych kilku minut brakuje sytuacji podbramkowych.

85
    Guedes próbował prostopadle uruchomić Kuczaka, ale ten nie doszedł do piłki.

85
    Sadlok napomniany przez arbitra żółtą kartką.

89
    Dośrodkowanie Turny i pewna interwencja Urygi.

90
    Ostatnia minuta meczu, Wisła coraz bliżej zwycięstwa w spotkaniu sparingowym.

Wisła Kraków pokonuje FK DAC Dunajska Streda 1:0, po bramce Pawła Brożka. Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne mecze Białej Gwiazdy do portalu Lajfy.com! (18:51:09)