Lechia – Lech P. 0:3 (koniec) | Piast – Chrobry 1:4 (koniec) | Legia – Arka 0:0 (koniec)
Korona – GKS T. 0:0 (koniec) | Cracovia – Rozwój 2:1 (koniec) | Górnik Z. – Zawisza 0:0 (koniec)
Śląsk – Górnik Ł. 2:2 (koniec) | Cracovia – BKS Stal 2:1 (koniec) | Wisła K. – Dunajska 1:0 (koniec)
Banik – Podbeskidzie 2:0 (koniec) | Widzew – Rubin II 1:2 (koniec) | Piast – Miedź 1:0 (koniec)
Wigry – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Raków – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Cracovia
2:1 (1:0)
Rozwój Katowice
Środa 02.07.2014, 15:04 • Gosław Sport Center, Wodzisław Śląski • Spotkania towarzyskie

Cracovia wygrywa z Rozwoje Katowice 2:1. Już za kilka minut początek drugiego sparingu, Cracovia zmierzy się z BKS Stal Bielsko-Biała. (16:09:54)

59
    Rzut wolny dla Rozwoju z prawej strony, piłka dochodząca w pole karne Cracovii, pewnie piłkę łapie Perdijić.

58
    Kontratak Cracovii, długa piłka do Rymaniaka, ale nie doszedł on do piłki.

56
    Prawą stroną przedzierał się skrzydłowy Cracovii, ale do końca asekurował go obrońca Rozwoju i ostatecznie zablokował dośrodkowanie we własne pole karne.

53
    Gol dla Cracovii!
    Szybka odpowiedź Cracovii. W polu karnym Rozwoju Diabang podaje do PRZEMYSŁAWA KITY i napastnik Cracovii po raz drugi wpisuje się na listę strzelców.

52
    Gol dla Rozwoju!
    Przed polem karnym Cracovii piłkę dostaje ADAM ŻAK, który zwodem mija obrońcę drużyny z Krakowa i płaskim strzałem pokonuje Perdijića.

51
    Odchodząca piłka zagrywana z spod chorągiewki, najwyżej wyskoczył jeden zawodników Rozwoju, który wybija piłkę poza "szesnastkę".

50
    Z dystansu na bramkę Rozwoju uderzał Cetnarski, ale jego strzał zablokowany, będzie corner dla drużyny z Krakowa.

48
    Szansa Cracovii, Diabang zszedł ze skrzydła w pole karne Rozwoju, ale niedokładnie odegrał do partnera i piłkę zdołał przejąć bramkarz drużyny z Katowic.

46
    Piłkarze walczą o futbolówkę na środku boiska, wyraźnie zaostrzyła się gra obu zespołów.

44
    Szansa Rozwoju, bezpośrednie uderzenie Wolnego z rzutu wolnego na bramkę Cracovii minimalnie przechodzi nad poprzeczką.

42
    Kolejna próba zawodników Cracovii, ale ponownie dośrodkowanie w pole karne bez adresata, futbolówkę chwyta bramkarz Rozwoju.

40
    Wysoko podeszli zawodnicy Cracovii, Rozwój kolejny raz "zamknięty" na własnej połowie boiska.

38
    Rzut wolny dla Cracovii z prawej strony, piłka dochodząca w pole karne Rozwoju, skutecznie interweniuje bramkarz drużyny z Katowic.

36
    Skuteczny pressing zawodników Rozwoju, Cracovia ma problemy z wyjściem z piłką z własnej połowy.

34
    Piłka na wolne pole do Kapustki, ale według sędziego piłkarz Cracovii na spalonym.

32
    Rzut wolny dla Cracovii 20 metrów od bramki Rozwoju, piłka odchodząca do bramki, ale żaden z zawodników z Krakowa nie doszedł do piłki.

30

Kilka minut przerwy i rozpocznie się druga połowa spotkania, dziś zawodnicy grają 2x30 minut.

30

29
    Piłka na wolne pole do Diabang, ale podanie zagrane zbyt mocno i szybszy bramkarz Rozwoju.

27
    Akcja Rozwoju, dobre dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Cracovii, ale w powietrzu walkę wygrywa Żytko, który wybija piłkę poza swoje pole karne.

25
    Kolejna piłka w pole karne Rozwoju, głową na bramkę uderzał Diabang, ale piłka po jego strzale wychodzi poza linię końcową boiska.

23
    Defensorzy Cracovii wymieniają podania na wzdłuż linii środkowej, Rozwój ustawia się na własnej połowie całym zespołem.

21
    Nieporozumienie obrońców Cracovii, piłkę na "szesnastym" metrze przejmuje jeden z zawodników Rozwoju, ale nie zdołał oddać strzału, w porę wrócił Rymaniak.

19
    Uderzenie przewrotką Cetnarskiego, ale było to bardziej uderzenie efektywnie niż efektownie, piłkę bez żadnego problemu chwyta w rękawice bramkarz Rozwoju.

17
    Dośrodkowanie Rymaniaka w pole karne Rozwoju, ale to dogranie było zbyt "głębokie" i piłkę bez problemu złapał bramkarz drużyny drugoligowca.

15
    Przerwa w grze, na boisku leży jeden z zawodników drużyny z Katowic.

14
    Rzut rożny dla Cracovii, ale żaden z zawodnik z Krakowa nie doszedł do piłki.

12
    Uderzenie z dystansu na bramkę Cracovii, ale uderzenie zawodnika Rozwoju bardzo niecelnie i od bramki wznowi grę Perdijić.

10
    Kolejna akcja zawodników z Krakowa, płaskie dośrodkowanie wzdłuż pola karnego Rozwoju, ale nikt nie doszedł do piłki w polu karnym drużyny z Katowic.

9
    Uspokoiła grę Cracovia, obrońcy z Krakowa wymieniają podania wzdłuż linii środkowej.

7
    Cały czas w ataku Cracovia, zawodnicy z Krakowa po zdobyciu bramki wyraźnie nabrali wiary we własne możliwości.

5
    Znakomite podanie Dąbrowskiego na wolne pole do PRZEMYSŁAWA KITY, zawodnik Cracovii lobem pokonał bramkarza Rozwoju!

4
    Pierwsza próba zawodników z Krakowa, dośrodkowanie w pole karne Rozwoju, ale żaden z zawodników Cracovii, nie ruszył do tego podania.

2
    Niepewna interwencja obrońcy Cracovii, do piłki na 11 metrze dochodzi napastnik Rozwoju, ale jego strzał mija słupek bramki Perdijića.

1

Witam z Wodzisławia Śląskiego! Już za kilka minut początek spotkanie Cracovia-Rozwój, powoli kończy się rozgrzewka obu zespołów.

Zapraszam na relacje live z tego spotkania, tylko w serwisie lajfy.com, bądźcie z nami! Mecz będzie rozgrywany w innym niż zwykle wymiarze czasowym, potrwa 60 minut.

Podopieczni Roberta Podolińskiego rozegrają również drugi mecz w środę, o 16 zmierzą się z BKS Stal Bielsko-Biała.

Cracovia poprzedni sezon zakończyła na 6 miejscu grupy spadkowej T-Mobile Ekstraklasy. Rozwój Katowice uplasował się na dobrym 6 miejscu tabeli II ligi.