Szachtior K. – FC Szirak 4:0 (koniec) | FK Astana – Piunik 2:0 (koniec) | Mika – RNK Split 1:1 (koniec)
Laci – Velenje 1:1 (3:2 po rz. karnych) | Daugavpils – Víkingur G. 1:1 (koniec) | Ekranas – Crusaders 1:2 (koniec)
Buducnost – Folgore/Falciano 3:0 (koniec) | Lovćen – Żeljeznicar 0:1 (koniec) | Honka – Sillamäe 3:2 (po dogrywce)
Kłajpeda – Differdange 3:1 (koniec) | Keşla FK – FC Tiraspol 3:1 (koniec) | Kalju – Fr. Reykjavík 2:2 (koniec)
Haugesund – Broughton 2:1 (koniec) | FK Jelgava – Rosenborg 0:2 (koniec) | Sant Julià – Cukaricki 0:0 (koniec)
Czichura – Turnovo 3:1 (koniec) | Daugava Ryga – Aberdeen 0:3 (koniec) | Wlora – Bolnisi 1:2 (koniec)
Fola – Göteborg 0:2 (koniec) | Tromsø – Santos Tartu 6:1 (koniec) | Zimbru – Shkendija 2:0 (koniec)
Brommapojkarna – VPS 2:0 (koniec) | Birkirkara – DVTK 1:4 (koniec) | Spartak T. – Hibernians 5:0 (koniec)
Kukësi – Kajrat 0:0 (koniec) | Aberystwyth – Derry 0:5 (koniec) | Bangor – Stjarnan 0:4 (koniec)
Sligo – Gordży 4:0 (koniec) | Fuglafjordur – MyPa 0:0 (koniec) | College Europa – FC Vaduz 0:1 (koniec)
Libertas – Botew 0:2 (koniec) | Široki – Gabala 3:0 (koniec) | FC Koper – Čelik 4:0 (koniec)
Ferencvaros – Sliema 2:1 (koniec) | Glenavon – Hafnarfjörður 2:3 (koniec) | Dundalk – Jeunesse Esch 3:1 (koniec)
Met. Skopje – Santa 2:0 (koniec)
ÍF Fuglafjørður
0:0 (0:0)
Myllykosken Pallo-47
Czwartek 10.07.2014, 20:00 • Fuglafjordur Stadium • Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:49:59)

Koniec spotkania! Po niezbyt ciekawym widowisku Myllykosken Pallo-47 bezbramkowo remisuje na wyjeździe z ÍF Fuglafjørður i tym samym, dzięki zwycięstwu w pierwszym spotkaniu, Finowie awansowali do drugiej rundy eliminacji Ligi Europy, która startuje już za tydzień!

90+2
    Minkanen na pozycji spalonej. Akcja Myllykosken przerwana.

90+1
    Arbiter dolicza jeszcze trzy minuty do dzisiejszego spotkania.

90
    Trwa ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

90
    Ostatniej zmiany dokonują Finowie. Hoivala zastępuje na boisku Vesalę.

88
    Minkenen otrzymał żółtą kartką po brutalnym faulu na jednym z zawodników gospodarzy.

88
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Na boisku w miejsce Jacobsena pojawia się Jokladal.

87
    Po raz kolejny J. Mikkelson zmuszony do interwencji! Tym razem na bramkę gospodarzy strzelał Motta.

85
    Finowie wciąż w ofensywie. Mamy rzut rożny dla Myllykosken.

84
    Pierwszy celny strzał w dzisiejszym spotkaniu! J. Mikkelsen zmuszony do interwencji po strzale Ristoli!

83
    Arbiter liniowy przerywa akcję Myllykosken – Motta znalazł się na pozycji spalonej.

82
    Błyskawicznie piłkę odzyskali fińscy zawodnicy, którzy już ponownie rozgrywają futbolówkę na połowie Fuglafjørður.

81
    Dziewięć minut do końca. Fuglafjørður rusza z kontratakiem na połowę Myllokosken.

80
    Pierwszej zmiany w dzisiejszym starciu dokonują gospodarze. Poulsen zastępuje A. Ellingsgaarda.

79
    Nieco ponad dziesięć minut muszą bronić się jeszcze zawodnicy Myllykosken przed utratą bramki. Jak na razie Finowie wciąż w posiadaniu piłki.

77
    Mamy kolejną zmianę w drużynie z Finlandii. Na murawę w miejsce Soiriego wchodzi Ristola.

76
    Joensen celował z dystansu na bramkę Iiskoli, ale piłka ponownie przelatuje wysoko nad bramką Myllykosken.