Termalica – Karvina 0:0 (koniec) | Okocimski – Puszcza 1:0 (koniec) | Olimpia G. – Stomil 1:0 (koniec)
Dolcan – Widzew 2:4 (koniec) | Olimpia G. – KS Drwęca 0:4 (koniec) | Nowa Huta – Dynamo Kij. 1:6 (koniec)
Hutnik Nowa Huta
1:6 (0:5)
Dynamo Kijów
Sobota 19.07.2014, 20:00 • Stadion Hutnika, Kraków • Spotkania towarzyskie

89
    Gol dla Hutnika!
    Uderzenie Zdzińskiego z trudem broni bramkarz Dynama, jednak wobec dobitki JERZEGO KOŁAKOWSKIEGO był już bezradny!

83
    Gol dla Dynama Kijów!
    Uderzenie Khlyobasa niezbyt dobrze obronił Czarnecki, który odbił piłkę wprost pod nogi OLEHA MAIKA, a ten skierował ją do siatki!

44
    W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się OLEKSIY KHOBLENKO, który płaskim uderzeniem przy słupku jeszcze przed przerwą zdobywa piątą bramkę dla Dynama!

41
    Zamieszanie w polu karnym Hutnika, Jasowicz broni pierwsze uderzenie, jednak wobec dobitki VITALIY'A HEMEHI był już bezradny! 4:0 prowadzi Dynamo!

26
    Do interwencji na przedpolu zmuszony Jasowicz, bramkarz Hutnika zdołał wybić piłkę przed siebie, jednak tam dopadł do niej SERHIY MYAKUSHKO i precyzyjnym uderzeniem przelobował golkipera gospodarzy!

24
    Hemeha wyłożył piłkę YEVHENOWI MOROZENCE, który mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi! 2:0 prowadzi Dynamo!

4
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w polu karnym najprzytomniej zachował się YEVHEN MOROZENKO, który mocnym uderzeniem przy słupku nie dał szans Jasowiczowi!

Adam Delimat

Gole: 89. Silczuk – 4. Morozenko, 24. Morozenko, 26. Myakushko, 41. Hemeha, 44. Khoblenko, 83. Maik

Hutnik Nowa Huta: 1. połowa: Norbert Jasowicz – Mariusz Bienias, Bartosz Jagła, Kacper Orłowski, Jakub Ochman – Krzysztof Świątek, Mateusz Gamrot, Sebastian Prochwicz (32. Mariusz Sierakowski), Mateusz Majcherczyk, Sebastian Jacak – Damian Lubera

2. połowa: Kamil Czarnecki – Jakub Cieśla, Mateusz Stanek, Łukasz Murzyn, Przemysław Antoniak, Mariusz Sierakowski (62. Michał Zdziński), Krzysztof Świątek, Karol Filipek, Kacper Orłowski, Mariusz Bienias (73. Patryk Serafin), Grzegorz Silczuk

Zmiany: Kamil Czarnecki, Jakub Cieśla, Jerzy Kołakowski, Mateusz Stanek, Łukasz Murzyn, Mariusz Sierakowski, Przemysław Antoniak, Michał Zdziński, Karol Filipek, Piotr Filipek, Patryk Serafin, Grzegorz Silczuk

Dynamo Kijów: Yevhen Volynets (46. Heorhiy Buschan) – Oleksandr Chornomorets, Anton Bratkov (57. Valeriy Boldenkov), Ivan Trubochkin, Vitaliy Hemeha, Serhiy Myakushko (55. Artem Polyarus), Yevhen Morozenko, Oleksiy Savchenko, Dmytro Khlyobas, Vyacheslav Lukhtanov (57. Oleh Maik), Oleksiy Khoblenko (57. Aleksandr Azatskiy)
    Zmiany: Heorhiy Buschan, Aleksandr Azatskiy, Valeriy Boldenkov, Artem Polyarus, Oleh Maik