Arsenal – Man City 2:2 (koniec) | Chelsea – Swansea 4:2 (koniec) | Crystal Palace – Burnley 0:0 (koniec)
Southampton – Newcastle 4:0 (koniec) | Stoke – Leicester 0:1 (koniec) | Sunderland – Tottenham 2:2 (koniec)
West Bromwich – Everton 0:2 (koniec) | Liverpool – Aston Villa 0:1 (koniec)
Stoke City F.C.
0:1 (0:0)
Leicester City
Sobota 13.09.2014, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Angielska Premier League

Po bardzo przeciętnym spotkaniu Leicester City pokonało na wyjeździe 1:0 Stoke City i zainkasowało trzy, bardzo cenne oczko! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (17:55:58)

90+5

90+5
    Czas doliczony upływa bardzo szybko! Kibice opuszczają już obiekt Stoke.

90+3
    Diouf otrzymał świetną piłkę w pole karne, ale z bliskiej odległości nie zdołał pokonać Hamera!

90+1
    Sędzia doliczył aż pięć minut do regulaminowego czasu gry!

89
    Piłkarze Leicester cofnęli się na własną połowę boiska i cierpliwie czekają na możliwość do kontrataku.

87
    Powoli zbliżamy się do końca tego spotkania. Wydaje się, że goście maja mecz pod kontrolą i dowiozą do końca korzystny dla siebie rezultat.

85
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Pieters, na boisku pojawia się Muniesa.

84
    Bardzo dużo pracy w tym spotkaniu ma sędzia Michael Oliver, który często musi używać gwizdka.

83
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Walters, na boisku pojawia się Assaidi.

81
    Mimo niekorzystnego wyniku Stoke nie potrafi zagrozić bramce Hamera! Cały czas w natarciu przyjezdni, którzy są zdecydowanie groźniejsi.

79
    Seria rzutów rożnych dla goście, ale dośrodkowania Cambiasso zostały wybite przez obrońców. Stoke od kilku dobrych minut nie potrafi przenieść ciężaru gry na połowę rywali.

77
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Schlupp, na boisku pojawia się Vardy.

76
    Ogromne zamieszanie w polu karnym Stoke! Jednak Drinkwater z bliskiej odległości nie zdołał pokonać Begovica!

75
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Moses, na boisku pojawia się Diouf.

73
    N´Zonz huknął na bramkę z okolic pola karnego, ale piłka po rykoszecie opuściła boisko. Grę od rzutu rożnego wznowią miejscowi.

71
    Whelan został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.

69
    Stoke dało się zepchnąć do obrony! Leicester chce pójść za ciosem! Świetnie grą gości dyryguje doświadczony Estaban Cambiasso, który tuż po wejściu odmienił grę swojego zespołu.

67
    Bardzo duża konsternacja na trybunach Britannia Stadium! Miejscowi kibice nie mogą uwierzyć, że ich ulubieńcy mimo dużej przewagi przegrywają.
    Gole: 65. Ulloa

Kartki:   30. Crouch (STK), 49. Pieters (STK), 71. Whelan (STK)

Stoke City F.C.: Begović – Bardsley, Pieters (85. Muniesa), Wilson, Shawcross – Whelan, Moses (75. Diouf), N´Zonzi, Walters (83. Assaidi), Krkić – Crouch.

Zmiany: Sørensen – Huth, Muniesa, Adam, Arnautović, Diouf, Assaidi.

Leicester City: Hamer – De Laet, Konchesky, Morgan, Moore – Hammond, Mahrez (46. Drinkwater), King (46. Cambiasso), Schlupp (77. Vardy) – Ulloa, Nugent.

Zmiany: Smith – Wasilewski, Drinkwater, Cambiasso, Knockaert, Vardy, Wood.

Sędziowie: Oliver – Burt, Hatzidakis