Bayern – Stuttgart 2:0 (koniec) | Borussia D. – Freiburg 3:1 (koniec) | Hoffenheim – Wolfsburg 1:1 (koniec)
Hertha – Mainz 1:3 (koniec) | Paderborn – FC Koln 0:0 (koniec) | Borussia M. – Schalke 04 4:1 (koniec)
TSG 1899 Hoffenheim
1:1 (0:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 13.09.2014, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Niemiecka Bundesliga

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. Jeszcze dzisiaj siatkarski mundial! (17:33:51)

Zawodnikiem meczu był zapewne Olic, który sprawił, że Wolfsburg wywiózł z Hoffenheim punkt.

To był dobry mecz. Każda z drużyn walczyła, choć czasami przewaga jeden z drużyn była przygniatająca. Hoffenheim prowadziło, aby w ostatnich minutach oddać prowadzenie. Dodatkowo kibice mogli zobaczyć dwie ładne bramki.

Za nami spotkanie, które zasłużenie kończy się remisem. Wolfsburg był drużyną gorszą w drugiej połowie, ale też w pierwszej pokazał kapitalny futbol, choć zabrakło skuteczności.

90+4

90+4
    Korner dla Hoffenheim.

90+3
    Guilavogui wyciął rywala i wyleciał z boiska. Koszmarnie głupie zachowania zawodnika gości.

90+2
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Guilavogui (VfL Wolfsburg).

90
    Trzy minut doliczone do drugiej połowy.
    OLIC - 1:1

89
    Gol dla Wolfsburgu!
    Bramkę zdobył IVICA OLIC. Błyskawiczna akcja Wolfsburga. Caligiuri zagrywa do Olica, który bez kłopotu trafił do siatki gospodarzy.