Arsenal – Man City 2:2 (koniec) | Chelsea – Swansea 4:2 (koniec) | Crystal Palace – Burnley 0:0 (koniec)
Southampton – Newcastle 4:0 (koniec) | Stoke – Leicester 0:1 (koniec) | Sunderland – Tottenham 2:2 (koniec)
West Bromwich – Everton 0:2 (koniec) | Liverpool – Aston Villa 0:1 (koniec)
Stoke City F.C.
0:1 (0:0)
Leicester City
Sobota 13.09.2014, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Angielska Premier League

Po bardzo przeciętnym spotkaniu Leicester City pokonało na wyjeździe 1:0 Stoke City i zainkasowało trzy, bardzo cenne oczko! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (17:55:58)

90+5

90+5
    Czas doliczony upływa bardzo szybko! Kibice opuszczają już obiekt Stoke.

90+3
    Diouf otrzymał świetną piłkę w pole karne, ale z bliskiej odległości nie zdołał pokonać Hamera!

90+1
    Sędzia doliczył aż pięć minut do regulaminowego czasu gry!

89
    Piłkarze Leicester cofnęli się na własną połowę boiska i cierpliwie czekają na możliwość do kontrataku.

87
    Powoli zbliżamy się do końca tego spotkania. Wydaje się, że goście maja mecz pod kontrolą i dowiozą do końca korzystny dla siebie rezultat.

85
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Pieters, na boisku pojawia się Muniesa.

84
    Bardzo dużo pracy w tym spotkaniu ma sędzia Michael Oliver, który często musi używać gwizdka.

83
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Walters, na boisku pojawia się Assaidi.

81
    Mimo niekorzystnego wyniku Stoke nie potrafi zagrozić bramce Hamera! Cały czas w natarciu przyjezdni, którzy są zdecydowanie groźniejsi.

79
    Seria rzutów rożnych dla goście, ale dośrodkowania Cambiasso zostały wybite przez obrońców. Stoke od kilku dobrych minut nie potrafi przenieść ciężaru gry na połowę rywali.

77
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Schlupp, na boisku pojawia się Vardy.

76
    Ogromne zamieszanie w polu karnym Stoke! Jednak Drinkwater z bliskiej odległości nie zdołał pokonać Begovica!

75
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Moses, na boisku pojawia się Diouf.

73
    N´Zonz huknął na bramkę z okolic pola karnego, ale piłka po rykoszecie opuściła boisko. Grę od rzutu rożnego wznowią miejscowi.

71
    Whelan został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.

69
    Stoke dało się zepchnąć do obrony! Leicester chce pójść za ciosem! Świetnie grą gości dyryguje doświadczony Estaban Cambiasso, który tuż po wejściu odmienił grę swojego zespołu.

67
    Bardzo duża konsternacja na trybunach Britannia Stadium! Miejscowi kibice nie mogą uwierzyć, że ich ulubieńcy mimo dużej przewagi przegrywają.
    ULLOA - 0:1

65
    Gol dla Leicesteru!
    Tego nikt się chyba nie spodziewał! Przyjezdni obejmują prowadzenie! Piłkę do bramki kieruje LEONARDO ULLOA! Napastnik otrzymał świetne podanie od Cambiasso i płaskim strzałem w prawy róg pokonał Begovica!

63
    Cambiasso dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne, ale najlepiej we własnej "16" zachował się Crouch.

61
    Fatalnie z narożnika boiska w pole karne dośrodkował Moses.. Grę od bramki wznowi Hamer.

59
    Po raz kolejny Moses próbował zaskoczyć Hamera, ale czujny jest dzisiaj bramkarz Leicester.

57
    Cambiasso groźnie dośrodkował z narożnika boiska w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał zmienić toru lotu futbolówki.

55
    Goście powoli zaczynają dochodzić do głosu, zmiany przeprowadzone na początku drugiej części meczu wniosły sporo ożywienia w szeregi Lisów.

53
    Krkić zwiódł dwóch obrońców i uderzył na bramkę z około 16 metrów, ale jego próba okazała się minimalnie niecelna.

51
    Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie, gospodarze niepodzielnie dominują na murawie.

49
    Pieters faulował Ulloę za co słusznie został napomniany przez arbitra żółtym kartonikiem.

48
    Przed szansą na zdobycie bramki stanął Moses, ale z bliskiej odległości przeniósł piłkę nad poprzeczką!

47
    Trener Leicester bardzo szybko zareagował na słabą grę swojego zespołu dokonując dwóch zmian tuż po przerwie!

46

46
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi King, na boisku pojawia się Cambiasso.

46
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Mahrez, na boisku pojawia się Drinkwater.

Po pierwszej bardzo jednostronnej części meczu Stoke City tylko bezbramkowo remisuje z Leicester City! Na drugą odsłonę tego spotkania zapraszamy za 15 minut!

45+2

45
    Już za chwilę usłyszymy gwizdek kończący pierwszą część meczu.

43
    Kolejny faul, tym razem przewinił Schlupp, ale sędzia nie wyciąga żółtego kartonika.

41
    Gospodarze mają bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale nie potrafią udokumentować tego zdobycie bramki.

39
    Po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Crouch, który huknął z dystansu na bramkę, ale minimalnie się pomylił.

36
    Shawcross zdołał oddać strzał głową z bliskiej odległości po dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale jego próba okazała się niecelna.

34
    Gospodarze cały czas prowadzą atak pozycyjny. Przyjezdni bronią się całym zespołem na własnej połowie boiska.

32
    Przed szansą ponownie stanął Peter Crouch, ale jego uderzenie z 11 metrów było minimalnie niecelne! Futbolówka w niedużej odległości minęła poprzeczkę bramki Leicester.

30
    Crouch został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.

29
    King dostrzegł, że Begović nieco wyszedł z bramki, dlatego zdecydował się go lobować, lecz bez powodzenia.

27
    Bardzo zdeterminowani są gospodarze, którzy cały czas atakują. Przyjezdni tylko statystują i dopuszczają się przewinień. Sędzia jednak chyba zostawił kartki w szatni.

25
    Ależ było blisko! Piłka spadła w polu karnym pod nogi Whelana, ale fatalnie spudłował!

23
    Walters ładnie zamykał całą akcję oddając mocny strzał po ziemi, ale Hamer interweniuje bez zarzutu.

21
    Crouch oddał groźny strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale jego próba minimalnie chybiła celu.

20
    Niewiele dzieje się na murawie. Spotkanie nie jest porywającym widowiskiem. Oba zespoły nie stworzyły jeszcze sytuacji strzeleckich. Pierwsza bramka zdecydowanie bardziej ożywi ten mecz.

18
    Walters dośrodkował w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał wygrać walki w polu karnym o futbolówkę.

16
    Moses fatalnie rozrzucił grę na drugą stronę boiska i grę od wrzutu z autu wznowią przyjezdni.

14
    Piłkarze Leicester grają bardzo statycznie, skupiają się na obronie dostępu do własnej bramki. Popularne Lisy często również przekraczają przepisy, aby przerwać akcje rywali.

12
    N´Zonzi oddał zaskakujący, ale bardzo niecelny strzał z dystansu. Jego próba poszybowała wysoko w trybuny.

10
    Za nami 10 minut gry! Gospodarze mają sporą przewagę, dłużej utrzymują się w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika.

8
    Gra została wznowiona. Wydaje się, że Shawcross będzie mógł kontynuować swój udział w tym spotkaniu.

6
    Mamy dłuższą przerwę w grze! Opatrywany jest Shawcross na którego głowie pojawiło się rozcięcie.

4
    Świetna, indywidualna akcja Krkica, który zwiódł dwóch obrońców, ale słabo dośrodkował w pole karne. Żaden z jego partnerów nie zdołał dojść do piłki.

2
    Spokojny początek spotkania, gra toczy się głównie w środkowej części boiska.

1

Stoke City F.C.: Begović – Bardsley, Pieters, Wilson, Shawcross – Whelan, Moses, N´Zonzi, Walters, Krkić – Crouch.

Rezerwowi: Sørensen – Huth, Muniesa, Adam, Arnautović, Diouf, Assaidi.

Leicester City F.C.: Hamer – De Laet, Konchesky, Morgan, Moore – Hammond, Mahrez, King, Schlupp – Ulloa, Nugent.

Rezerwowi: Smith – Wasilewski, Drinkwater, Cambiasso, Knockaert, Vardy, Wood.

Sędziowie: Oliver – Burt, Hatzidakis.

Zapraszamy na relację live z tego spotkania w portalu Lajfy.com! Będziemy Państwa na bieżąco informować o przebiegu tego meczu! Początek naszej transmisji już o godzinie 16:00.

Obecnie miejscowi zajmują 10. miejsce w ligowej tabeli. Natomiast ich rywale znajdują się tuż nad strefą spadkową. Drużyna z Leicesteru plasuje się na 16. pozycji.

Natomiast Leicester na starcie sezonu mierzyło się z ligowymi potentatami. Popularne Lisy zremisowały 2:2 z Evertonem, 1:1 z Arsenalem oraz poległy 0:2 na Stamford Bridge w starciu z Chelsea Londyn.

Oba zespoły bardzo przeciętnie rozpoczęły bieżące rozgrywki. Stoke na inaugurację przegrało 0:1 z Aston Villą. Następnie zremisowało 1:1 z Hull City, aby w ostatniej rozegranej kolejce pokonać na Etihad Stadium faworyzowany Manchester City 1:0!

W czwartej kolejce Premier League Stoke City zmierzy się przed własną publicznością z drużyną Leicester City.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.
    Gole: 65. Ulloa

Kartki:   30. Crouch (STK), 49. Pieters (STK), 71. Whelan (STK)

Stoke City F.C.: Begović – Bardsley, Pieters (85. Muniesa), Wilson, Shawcross – Whelan, Moses (75. Diouf), N´Zonzi, Walters (83. Assaidi), Krkić – Crouch.

Zmiany: Sørensen – Huth, Muniesa, Adam, Arnautović, Diouf, Assaidi.

Leicester City: Hamer – De Laet, Konchesky, Morgan, Moore – Hammond, Mahrez (46. Drinkwater), King (46. Cambiasso), Schlupp (77. Vardy) – Ulloa, Nugent.

Zmiany: Smith – Wasilewski, Drinkwater, Cambiasso, Knockaert, Vardy, Wood.

Sędziowie: Oliver – Burt, Hatzidakis