Bayern – Stuttgart 2:0 (koniec) | Borussia D. – Freiburg 3:1 (koniec) | Hoffenheim – Wolfsburg 1:1 (koniec)
Hertha – Mainz 1:3 (koniec) | Paderborn – FC Koln 0:0 (koniec) | Borussia M. – Schalke 04 4:1 (koniec)
SC Paderborn 07
0:0 (0:0)
1. FC Koln
Sobota 13.09.2014, 15:30 • Benteler Arena, Paderborn • Niemiecka Bundesliga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

Przed nami 3 kolejka niemieckiej Bundesligi. Tym razem na Benteler Arena miejscowa drużyna SC Padeborn podejmie gości z FC Köln. Zapraszamy na relacje live z tego spotkania.

Mecz ten poprowadzi trójka sędziowska z Niemiec, a głównym arbitrem bedzie P. Gagelmann. Na bocznych liniach asystować mu będą S. Jablonski oraz S. Thieler.

Zespół SC Padeborn jako beniaminek rozgrywek świetnie rozpoczął ligowy sezon i po 2 kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli z 4 punktami! W ostatnim spotkaniu pokonali na wyjeździe faworyzowany Hamburger SV, zwyciężając aż 3:0!

FC Köln jak na razie również świetnie spisuje się w Bundeslidze i zajmuje 4 miejsce z takim samym dorobkiem punktowym jak ich przyszły rywal. W ostatnim mecz drużyna ta odniosła zwycięstwo na trudnym terenie, ogrywając VfB Stuttgart 0:2.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji live z tego oraz innych spotkań na www.lajfy.com! Na naszym serwisie znajdziecie nie tylko piłkę nożną, ale i inne dyscypliny sportowe! Zapraszamy również do polubienia naszego fanpage na Facebooku, dzięki któremu możecie dowiedzieć się wielu nowinek ze świata sportu.

SC Paderborn 07: Kruse – Ziegler, Strohdiek, Hunemeier, Wemmer, Bruckner, Rupp, Bakalorz, Vrancic, Stoppelkamp, Kachunga.
    Rezerwowi: Daniel Luck – Thomas Bertels, Vucinovic, Ouali, Suleyman Koc, Kutschke, Ducksch.

1. FC Köln: Horn – Brecko, Jonas Hector, Maroh, Wimmer, Vogt, Risse, Lehmann, Ujah, Zoller, Halfar.
    Rezerwowi: Daniel Mesenholer – Olkowski, Mavraj, Matuszczyk, Peszko, Gerhardt, Osako.

Sędziowie: P. Gagelmann – S. Jablonski, S. Thielert.

1

1
    Ze środka boiska zaczynają gospodarze.

1
    Pierwsza akcja gości, dośrodkowanie na głowę Ujaha który uderzył obok bramki.

2
    Nieudana akcja gospodarzy i będziemy mieli pierwszy rzut rożny w dzisiejszym meczu.

3
    Nieudane dośrodkowanie z narożnika boiska, piłka ląduje w rękawicach Horna.

4
    Defensywa SC Paderborn dobrze zatrzymuje szybką akcję drużyny przyjezdnej.

5
    Długo przy piłce utrzymują się gospodarze, głównie na połowie rywala.

6
    Zawodnicy FC Köln starają utrzymać się dłużej w posiadaniu piłki.

7
    Nieudany atak pozycyjny gospodarzy i kolejna strata piłki.

8
    Jak na razie oglądamy dość nudne spotkanie.

9
    Gra w dalszym ciągu toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

10
    Kachunga uderza z ostrego kąta i trafia prosto w boczną siatkę.

11
    Vrancic dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego prosto pod nogi rywala.

12
    Stoppelkamp mocno uderza na bramkę gości i świetnie broni Horn!

14
    Gra toczy się głównie na połowie gości, przy piłce długo utrzymują się gracze FC Köln.

15
    Ładna kombinacyjna akcja gospodarzy, zakończona już na połowie boiska.

16
    Horn bez problemów łapie piłkę po strzale jednego z zawodników SC Padeborn.

17
    Vrancic fauluje rywala w walce o górną piłkę.

18
    Gospodarze dobrze zatrzymują groźną akcję FC Köln.

19
    Wybite dośrodkowanie gracza SC Paderborn, korner dla gospodarzy.

20
    Dośrodkowanie na głowę Zieglera, który uderza nad poprzeczką.

22
    Zawodnicy FC Köln długo wymieniają podania w środkowej części boiska.

23
    Bakalorz bardzo brzydko fauluje rywala, ma szczęście, że nie dostał żółtej kartki.

24
    Nieudane dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, od bramki grę wznowi Kruse.

26
    Na murawie wieje nudą, naprawdę to spotkanie rozgrywane jest na niskim poziomie.

27
    Piękna akcja gości zakończona strzałem Brecko, piłka przeleciała minimalnie nad bramką!

28
    Bakalorz znalazł się na spalonym.

29
    Stoppelkamp faulem przerywa akcję drużyny przyjezdnej.

30
    Kolejny brzydki faul w środkowej strefie boiska.

31
    Żadna z drużyn nie potrafi utrzymać się dłużej przy piłce.

32
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne drużyny przyjezdnej.

33
    Stoppelkamp dobrze blokuje strzał Maroha.

34
    Sędzia zatrzymuje akcję gospodarzy, Rupp na spalonym.

35
    Faul zawodnika z Paderborn w środkowej strefie boiska.

37
    Defensywa gospodarzy dobrze odbiera piłkę rozpędzonemu rywalowi we własnym polu karnym.

38
    Maroh faulem przerywa kontrę SC Paderborn.

39
    Vrancic posyła niedokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego.

40
    Zoller ukarany żółtą kartką.

41
    Rzut wolny dla gospodarzy na własnej połowie boiska.

43
    Przerwana kontra gospodarzy, zawodnicy Paderborn wznowią grę wyrzutem piłki z autu.

44
    Gospodarze powoli budują atak pozycyjny.

45

Sędzia nie dolicza ani minuty i kończy pierwszą część spotkania. Mecz jak na razie z pewnością nie zachwyca, miejmy nadzieję, że druga połowa będzie o niebo lepsza, a co najważniejsze zobaczymy w niej trzech Polaków, siedzących na ławce rezerwowych FC Köln.

46

46
    Zaczynamy drugą połowę, przy piłce goście.

47
    Risse faulem przerywa akcję gospodarzy.

48
    Pierwsze minuty tej połowy nie napawają optymizmem, gra w dalszym ciągu nie posuwa się do przodu.

49
    Nieudana akcja gości, przy piłce zawodnicy SC Paderborn.

50
    Ziegler w nieprzepisowy sposób zatrzymuje akcję rywali.

51
    Kachunga fauluje rywala w walce o górną piłkę.

52
    Kolejny brzydki faul, tym razem sędzia postanowił ukarać Lehmanna.

54
    Żadna z drużyn nie potrafi skleić żadnej ciekawej akcji.

55
    Kolejny faul w środkowej strefie boiska.

56
    Dośrodkowanie w pole karne gości do niepilnowanego Kachungi, który uderza z piętki i świetnie broni Horn!

57
    Zoller w nieprzepisowy sposób odbiera piłkę rywalowi.

58
    Obie drużyny grają bardzo agresywnie, zaostrzyło się nam to spotkanie.

59
    Bardzo groźne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, gdyby nie ofiarna interwencja Wemmera zapewne mielibyśmy bramkę!

60
    Zoller opuszcza boisko, w jego miejsce wejdzie Sławomir Peszko!

61
    Peszko dobrze wychodzi na pozycję, znalazł się jednak na spalonym.

63
    Kolejny nudny fragment spotkania, na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

64
    Goście długo budują atak pozycyjny, wymieniają podania na połowie gospodarzy.

65
    Ostre wejście Bakalorza w nogi rywala, sędzia nie pokazuje kartki.

66
    Peszko fauluje rywala w polu karnym drużyny Paderborn.

68
    Nieudany atak gospodarzy, piłka w posiadaniu FC Köln.

69
    Fatalne podanie zawodnika SC Paderborn kończy dobrze zapowiadającą się akcje gospodarzy.

70
    Stoppelkamp mocno uderza z dystansu i piłka przelatuje tuż obok słupka!

71
    Ujah brzydko fauluje rywala.

72
    Rzut wolny dla gospodarzy i szansa na dośrodkowanie z tego stałego fragmentu gry.

73
    Rupp opuszcza boisko, w jego miejsce wejdzie Ouali.

74
    Stoppelkamp dośrodkowuje z rzutu rożnego prosto w ręce bramkarza.

75
    Gospodarze wymieniają dużo podań z bramkarzem... to najlepiej opisuje przebieg tego spotkania.

76
    Kolejny rzut rożny, tym razem dla FC Köln.

77
    Osako wejdzie w miejsce Ujaha.

77
    Strzał Zieglera po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i nie mamy bramki.

78
    Kachunga schodzi z boiska, w jego miejsce wejdzie Ducksch.

79
    Mocny strzał Osako zza pola karnego i piłka nie trafia w światło bramki.

81
    Znowu oglądamy bardzo nudny fragment spotkania.

82
    Długo przy piłce utrzymują się zawodnicy FC Köln.

83
    Jeden z graczy FC Köln upada w polu karnym gospodarzy, sędzia nie dopatrzył się tam żadnego przewinienia.