Miedź – Termalica 0:1 (koniec) | Dolcan – Bytovia 0:0 (koniec) | Widzew – Flota 1:1 (koniec)
GKS T. – Wisła Pł. 0:1 (koniec) | Arka – Chojniczanka 1:1 (koniec) | GKS K. – Pogoń Sdl. 3:2 (koniec)
Arka Gdynia
1:1 (1:0)
Chojniczanka Chojnice
Sobota 20.09.2014, 17:30 • Stadion Miejski, Gdynia • Fortuna 1 Liga

Koniec tego meczu!! Co można powiedzieć o grze Arki chyba tylko tyle że był to kolejny słaby mecz, mimo że prowadzili prawie przez całe spotkanie to goście byli zespołem lepszym, lepiej poukładanym i groźniejszym. Bramka strzelona w końcówce meczu przez Kieruzela musi boleć kibiców Arki, ale trzeba przyznać że należała się piłkarzom z Chojnic, którzy cały mecz walczyli o korzystny wynik w tym meczu. Co dale z trenerem Dżwigała, trudne pytanie gra zespołu Arki jest tragiczna, miejsce w tabeli mało satysfakcjonujące piłka po stronie prezesa klubu z Gdyni. Na obecną chwilę wiem jedno Arka dzieli się punktami z Chojniczanką i nadal jest w strefie spadkowej, nie mogąc wygrać na własnym boisku czwartego meczu z rzędu !!! Wszystkim śledzącym dzisiejszy mecz bardzo dziękuje i zapraszam na kolejne relację tylko na Lajfy.com (19:30:30)

90+3

90+2
    Kolejna okazja dla gości Siemaszko blokowany przez obrońców Arki!!

90+2
    Nerwy udzielają się piłkarzom Arki!!!

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Ława (Arka Gdynia).

90
    Trzy minuty doliczone

89
    Gol dla Chojniczanki!
    Ależ to była bomba. fenomenalne uderzenie PIOTRA KIERUZELA. Skowron nie miał szans na dobrą interwencje, Co się odwlecze to nie uciecze. Mamy w Gdyni remis!!

86
    Antoni Łukasiewicz przerywa akcję gosći. Do końca meczu coraz bliżej. Czy Arka wytrzyma?

85
    Piłkarze arki odliczają już chyba minuty do końca tego meczu, bronią się prawie całym zespołem.

83
    Nadal Chojniczanka w ataku, dośrodkowanie na pole arki ale tam Skowron po raz kolejny dobrze interweniuje.

80
    Ostatnie 10 minut meczu, z ręką na sercu trzeba przyznać że jeśli Chojniczanka przegra to będzie to nieszczęśliwa porażka bo na pewno nie są słabsi w tym meczu.

80
    W polu karnym Siemaszko stara się zagroźić bramce Skowrona, ale to bramkarz Arki jerst faulowany i nic z tego. Trzeba szukać wyrównania w kolejnym ataku.

78
    Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Arki.Gdzie jest piłka????? na pewno nie w siatce!! wybija ją któryś z zawodników w żółto niebieskich strojach.
    Ładna oprawa spotkania kibiców Arki Gdynia!

76
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Iwanicki, na boisku pojawia się Radler.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice).

74
    Łukasiewicz leży na murawie, a sędzia Pskit odgwizduję przewinienie Czerwińskiego. Arka rozpoczyna kolejny atak. Kwadrans do końca meczu.

73
    Kogo dziś wyróżnić w Gdyni na pewno kibiców:) dla nich warto grać!!

72
    Czerwiński mógł być bohaterem Chojnic ale jego strzał nie znalazł drogi do bramki Skowrona.

70
    Warcholak starał się zaskoczyć Misztala swoim strzałem z rzutu wolnego, pomysł dobry, chęci były ale wykonanie delikatnie mówiąc napastnik z niego nie będzie.

70
    Żółtą kartkę otrzymuje Chyła (Chojniczanka Chojnice).

69
    Trener Dźwigała dokonał już trzech zmian, teraz ostatnie 20 minut prawdy dla niego i całej arki czy dowiozą kożystny wynik do końca tego meczu?

68
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Glauber.

67
    Kolejny korner dla gości, i po raz kolejny pewnie Skowron!

66
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Niedziela, na boisku pojawia się Feciuch.

65
    Dlaczego goście nadal przegrywają nie mam zielonego pojęcia!! Arka gra słabo ale nadal prowadzi i to jest chyba jej największy sukces.

63
    Strzał, róg, strzał róg-broni Skowron ale się dzieje w polu karnym karnym Arki. Trwa oblężenie przez zawodników Chojniczanki ale rezultatu nie ma!!

62
    Goście ciągle atakują, tym razem faulowany był Siemaszko. Może teraz uda się pokonać dobrze dysponowanego w meczu Skowrona.

60
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Jagiełło, na boisku pojawia się Wojowski.

59
    Zbyt niska wrzutka Ławy i z tej akcji nic już nie będzie.

57
    Żółtą kartkę otrzymuje Skowron (Arka Gdynia).

56
    Siemaszko poradził sobie z Marcjanikiem, uderza!!!!! ale obok słupka ale było blisko remisu!!!!

55
    Dla zawodnika wchodzącego z ławki bardzo ważna jest pierwsza interwencja, a Fialho spisał się na medal. Innego zdania może być Siemaszko który już szykował się do strzału.

54
    Bardzo dobra akcja Chojniczanki. Wrzutka w pole karne ale tam Fialho wybija piłkę uprzedzając stojących już za nim piłkarzy z Chojnic.

51
    Strzał Kieruzela wysoko ponad bramką. Ależ robi się dramaturgia Arka w prawdzie prowadzi 1-0 ale do końca meczu prawie 40 minut a goście grają w przewadze jednego zawodnika!! Będzie ciekawie :)

51
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Calderon, na boisku pojawia się Alan.

51
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Nalepa (Arka Gdynia).

50
    Centra Calderona ale najwyżej wyskoczył Misztal i pewnie łapie piłkę w ręce,

49
    Po interwencji Mikołajczaka, Ława domagał się odgwizdania stałego fragmentu gry ale gwizdek Pana Pskita milczy.

48
    Zagranie Pietruszki do partnerów z zespołu było lekko mówiąc nie najlepsze. Od bramki Skowron.

47
    Pierwsza interwencja w drugiej połowie Bartosza Ławy i od razu faul.

46
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Jankowski, na boisku pojawia się Iwanicki.

46

Wynik nie oddaje tego co się dzieje na boisku, goście są zdecydowanie groźniejszą ekipą niż Arka ale nie potrafią tego udokumentować strzeloną bramką. Jak to się mówi jednak zwycięzców się nie sądzi, a po pierwszych 45 minutach na tablicy jest 1-0 dla gospodarzy i to oni jeśli nic się nie zmieni dopiszą do swojego konta trzy punkty. Teraz 15 minut przerwy dla kibiców i piłkarzy. Pewnie w głowach trenera Dżwigały i Pawlaka jest już jakiś plan na drugą połowę.

45+1

45
    Chyba nic się już nie zmieni i piłkarze Arki będą schodzili po pierwszej połowie prowadząc 1-0.

44
    minuta doliczona do pierwszej połowy

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Nalepa (Arka Gdynia).

42
    Kolejny strzał na bramkę Skowrona, a strzelał nie kto inny jak Siemaszko. W dzisiejszym spotkaniu przejawia on wyjątkową ochotę do gry. a warto wspomnieć że w pszeszłośći był on piłkarzem Arki.

42
    Pierwsza połowa dobiega końca już tylko parę minut pozostało gościom na zmianę wyniku w tym meczu.

41
    Rajd Calderona, mija on dwóch obrońców.............i na tym w zasadzie można skończyć opis tej akcji, niecelnie i żle.

39
    Blisko bramki strzeżonej przez Skowrona sędzia odgwizduję faul. Faulującym tym razem był Nalepa.

37
    Z wielkim trudem przychodzi dziś zawodnikom Arki budowanie kolejnych akcji, tym razem niecelne podanie do Szuberta.

35
    Mikołajczak starał się zdobyć bramkę dla swojego zespołu, ale uderzył prosto w Skowrona. Była to kolejna dobra interwencja golkipera Arki. Z takim bramkarzem lepiej się gra piłkarzom:)

34
    Dużo nerwowych zagrań i brutalnej gry, czasem można się zastanawiać czemu sędzia nie pokazuję więcej kartek.

33
    Trójmiasto jest nasze, trójmiasto do nas należy... słychać z trybun:)

33
    Żółtą kartkę otrzymuje Gancarczyk (Chojniczanka Chojnice).

31
    Szybkie wyjście z bramki Skowrona ratuje jego zespół przed strata bramki. Siemaszko był już tuż tuz!!

30
    Po przyjęciu na klatkę z pierwszej piłki uderzał Lech, ale zabrakło mu trochę by pokonać Misztala po raz drugi w tym meczu.

29
    Kolejna próba Siemaszki ale liniowy dopatrzył się spalonego. Przewaga jak na razie jest po stronie Chojniczanki.

27
    Mamy troche champions league dziś w Gdyni:) Siemaszko strzela z przewrotki ale trzeba na tym elementem popracować na treningach.

26
    Wobec dobrze rozgrywanej piłki przez gości, gospodarze czują się bezradni. Jak się patrzy na wynik to się nie chce wierzyć.

25
    Kolejna dobra interwencja Skowrona, rośnie nam ,,men of the match,,

23
    Po strzale głową jednego z zawodników gości kapitalanie broni Skowron, ależ on ma refleks, wielkie brawa dla golkipera.

23
    Od kilku minut goście intensywnie szukają bramki wyrównującej !!

21
    Piłka centrowana w pole karne Arki, mija się z nią Skowron, ale zdaniem sędziego był faulowany. Od własnej bramki sam poszkodowany wznowi grę.

20
    Żółtą kartkę otrzymuje Kowalski (Arka Gdynia).

18
    Na strzał zdecydował się obrońca Arki Warcholak, piłka minęła jednak bramkę o kilka metrów.Może następna próba będzie lepsza.

17
    Nalepa starał się wrzucić w pole karne, zrobił to jednak mało precyzyjnie. Piłka dla Chojniczanki.

15
    Gancarczyk próbował swoich sił w starciu ze Skowronem, niestety żeby pokonać bramkarza gospodarzy musi się bardziej wysilić.

14
    Kolejny faul Lecha i tym razem musi on już obejrzeć żółtą kartkę!

14
    Żółtą kartkę otrzymuje Lech (Arka Gdynia).

13
    Gol dla Arki!
    Fantastycznym strzałem głową MICHAŁ SZUBERT otwiera wynik tego meczu, dośrodkowującym był Kowalski. Napastnik gospodarzy otwiera wynik tego meczu, a nic na to nie wskazywało!

10
    Warcholak naciskany przez rywali traci piłkę.

Faulowany był Jagiełlo, sprytnie rozegrany rzut wolny. Piłka trafia do Bartosza Ławy ale o tym strzale trzeba jak najszybciej zapomnieć. Mecz toczy się dalej.

7
    Zbyt mocne podanie do Szuberta i nie miał on praktycznie szans opanować tej piłki.

6
    Jak tylko mogą kibice starają się zmotywować piłkarzy Arki, mimo obniżki cen biletów nie jest ich zbyt wielu dziś. Ale liczy się jakość anie ilość!!

5
    Jest pierwsze uderzenie na bramkę Misztala przez Aleksandra Jagiełłe, strzał niecelny i ponad bramką.

3
    Gra od początku meczu toczy się na połowie Arki, gospodarze nie potrafią przenieść ciężaru gry na na drugą stronę boiska.

2
    Od mocnego uderzenia goście, drugi rzut rożny w przeciągu dwóch minut.

1
    Pierwsze zagrożenie pod bramką Arki, goście będą wykonywać rzut rożny. W dzisiejszym meczu liczy się tylko zwycięstwo dla gospodarzy, w przypadku innego wyniku los trenera Dżwigały może być przesądzony!

1
    Rozpoczęło się to widowisko, gospodarze grają w żółto-niebieskich strojach ich rywale Chojniczanka na zielono czarno.

1

Arka Gdynia: Skowron- Kowalski, Łukasiewicz, Marcjanik, Warcholak, Jagiełło, Ława, Nalepa, Calderon, Lech, Szubert
    Rezerwowi: Miszczuk, Glauber, Sulewski, Da Silva, Wojowski, Koziara, Alan

Chojniczanka Chojnice: Misztal- Markowski, Kieruzel, Jankowski, Chyła, Czerwiński, Gancarczyk, Mikołajczak, Niedziela, Siemaszko, Pietruszka
    Rezerwowi: Feciuch, Dumieński, Radler, Iwanicki, Lisowski, Pliszka, Laskowski

Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź).

Ciekawa akcja ze strony działaczy i piłkarzy Arki, na mecz z Chojniczanką bilety są 50% tańsze różnice w cenie pokrywają sami zawodnicy!!! Ma to być forma rekompensaty za słabe wyniki w ostatnim czasie ich idoli.

Gdyby spojrzeć na tabelę lepiej wygląda sytuacja gości z Chojnic, zajmują oni 10 miejsce z dorobkiem 9 punktów. W dużo gorszej sytuacji są gospodarze, w tabeli pierwszej ligi plasują się na przedostatniej lokacie. Niżej jest już tylko Bytovia Bytów. W przypadku zwycięstwa, Arka zrówna się dorobkiem punktowym z Chojniczanką, jak jednak będzie po ostatnim gwizdku sędziego? Tego dowiemy się śledząc relacje na żywo na portalu Lajfy.com

Warto się przyjrzeć obronie obu zespołom. W czterech ostatnich meczach Arka straciła 13 bramek, bilans nie najlepiej świadczy o defensywie zespołu z pomorza. Chojniczanka tego problemu nie ma,zaledwie cztery stracone gole w czterech meczach, to wynik całkiem przyzwoity. Czy ofensywa z Gdyni popsuję ten bilans, a może napastnicy Chojniczanki jeszcze bardziej wyśrubują liczbę straconych bramek przez Arkę, dowiemy się już w sobotę.

Tymczasem zawodnicy z Chojnic wpadli na dobre tory:) od czterech spotkań są niepokonani, zanotowali trzy remisy i zwycięstwo w ostatniej kolejce z GKS Tychy na własnym obiekcie 3-0. Mają oni na pewno w pamięci ostatni mecz w Gdyni gdzie przegrywając 0-2, doprowadzili do remisu 2-2, a 95 minucie strarcili bramkę na 2-3 za sprawą Juraszka. Jest więc okazja do rewanżu na piłkarzach Arki Gdynia.

Nie tak miał wyglądać początek tego sezonu w Gdyni, oj nie tak. Po ośmiu meczach zaledwie jedno zwycięstwo!! to chyba za mało, sytuacja zespołu Dariusza Dźwigały robi się coraz trudniejsza. Nie moc na własnym stadionie trwa, dwie porażki jeden remis muszą smucić kibiców. Ale wiara w Arkę nadal jest! I z kim jak nie z Chojniczanką wygrać? Po pierwsze dwa ostatnie mecze między tymi zespołami na korzyść Arki, po drugie derby a więc mecz który wyzwala dodatkowe emocje w piłkarzach.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.