Luksemburg – Ukraina 0:3 (koniec) | Anglia – Słowenia 3:1 (koniec) | San Marino – Estonia 0:0 (koniec)
Austria – Rosja 1:0 (koniec) | Mołdawia – Liechtenstein 0:1 (koniec) | Macedonia Płn. – Słowacja 0:2 (koniec)
Hiszpania – Białoruś 3:0 (koniec) | Szwajcaria – Litwa 4:0 (koniec) | Czarnogóra – Szwecja 1:1 (koniec)
Macedonia Północna
0:2 (0:2)
Słowacja
Sobota 15.11.2014, 20:45 • Nacionalna Arena Filip II Makedonski (Skopje) • Eliminacje Mistrzostw Europy

Słowacja po ciężkim spotkaniu triumfuje 2:0 w Skopje z Macedonią! Nasi południowi sąsiedzi musieli się sporo napocić, aby z gorącego terenu wywieźć trzy oczka.
    Ciężko jest wskazać najlepszego piłkarza Słowacji w tym spotkaniu, ale z pewnością najjaśniejszym punktem ich rywali był Trajkovski, który z rzutów wolnych trafiał dzisiaj w poprzeczkę i słupek!
    Podopieczni Jana Kozaka mają na swoim koncie dwanaście oczek i podobnie jak Reprezentacja Polski są na dobrej drodze, aby wystąpić na Mistrzostwach Europy 2016!
    Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje! (22:41:54)

90+4

90+4
    Trajkovski centrował z rzutu wolnego w pole karne Słowacji, ale futbolówkę wypiąstkował Kozacik i arbiter zaraz po tym skończył spotkanie!

90+3
    Faulowany był jeszcze przez Kissa Ademi. Rzut wolny z dalszej odległości dla Macedonii. To będzie prawdopodobnie ostatnia szansa dla gospodarzy w tym spotkaniu.

90+2
    Jedna z ostatnich prób gospodarzy. Centrował w pole karne rywali Abdurahimi, ale piłkę skutecznie z szesnastki wybił Skrtel.

90+1
    Żółtą kartką przez Pedro Proença został jeszcze napomniany zawodnik gospodarzy, Jovan Kostovski.

90
    Pedro Proença doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry! 180 sekund nadziei dla Macedonii!

90
    Bardzo mądrze w ostatnich minutach tego meczu grają Słowacy, którzy wymieniają dużo podań i tym samym oszczędzają czas.

88
    Przedzierać lewym skrzydłem starał się Stoch, ale po tym jak nie zdołał wyprzedzić piłkarza rywali faulował. Pacovski wykona rzut wolny.

86
    Po piłki faktycznie podszedł Trajkovski, ale tym razem nie uderzał na bramkę, lecz centrował. Uderzenie z głowy zdołał oddać Mojsov, jednak piłka przeleciała obok słupka.

86
    Kolejny rzut wolny dla Macedonii po zagraniu ręką Stocha. Tym razem około 25. metrów od bramki rywali. Do piłki znów podejdzie pewnie Trajkovski.

85
    Faulowany tuż za własną połową przez Durisa był jeden z Mojsov. Od rzutu wolnego zaczynać będzie teraz Macedonia.

83
    Naciskają Macedończycy, piłka cały czas wraca w pole karne Słowaków, ale nasi południowi sąsiedzi nie mylą się w obronie.

81
    Robi co może Trajkovski! Tym razem upadł w polu karnym po starciu z Svento, ale arbiter mimo wszystko podjął chyba dobrą decyzję nie odgwizdując jedenastki.
    Okazja zmarnowana przez Kissa!

80
    Mogło być 0:3! Akcja rezerwowych Słowacji! W pole karne gospodarzy zagrywał Duris, a był tam Kiss, który w dobre sytuacji uderzył jednak obok słupka! Byłoby już na pewno po meczu!

78
    Zmiana w drużynie Słowacja: z boiska schodzi Weiss, na boisku pojawia się Duris.

76
    Około kwadrans do końca spotkania. W końcu otrząsnęli się Słowacy, którzy w końcu wyszli poza własną połowę. Macedonia na pewno jednak nie odpuści walki o dobry wynik.

74
    Zmiana w drużynie Macedonia: z boiska schodzi Demiri, na boisku pojawia się Babunski.