Flota – Pogoń Sdl. 1:1 (koniec) | GKS T. – Dolcan 1:0 (koniec) | Widzew – Olimpia G. 0:3 (koniec)
Sandecja – Stomil 1:2 (koniec) | Wisła Pł. – Wigry 1:1 (koniec) | Miedź – Chrobry 1:1 (koniec)
Miedź Legnica
1:1 (0:1)
Chrobry Głogów
Sobota 15.11.2014, 17:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna 1 Liga

Druga połowa całkowicie bezbarwna, ciężko doliczyć się jakiejkolwiek akcji zasługującej uwagi, niż ta po której padł gol. Chrobry zaparkował we własnym polu karnym, Miedź nie mogła nic przez to wskórać. Derby na remis. (18:50:58)

90+1

89
    Gra zwolniła, widać że ekipy grają już końcówką sił

88
    Lafrance prostopadle podał do Szczepaniaka czekającego w polu karnym na podanie, uprzedził go Szałek

85
    Garuch ze środka pola do Szczepaniaka, ale ten na wykroku nie zdołał dojść do piłki

76
    Gol dla Miedzi!Kakoko z rzutu rożnego w pole karne, wyskoczył jak sprężyna MIDZERSKI i zdobył piękną bramkę po strzale głową

74
    Kakoko bezpośrednio z rzutu wolnego, piłkę z trudem wybił Janicki. Najbardziej dogodna akcja na strzelenie bramki przez Miedź w drugiej połowie

67
    Chrobry w końcu się odsłonił i wyszedł z własnej połowy, może tym samym będzie miejsce dla gospodarzy, aby zdobyć przestrzeń do gry

65
    Dużo agresji w środku pola i mało gry piłkarskiej

63
    Bartoszewicz za Cierpkę

57
    Feruga z Łobodzińskim pograli w polu karnym na jeden kontakt, Feruga przyblokowany przez Szałka co unimozliwiło mu oddanie strzału

53
    Łobodziński uderza z wysokości pola karnego, balans ciała i strzał – ale zbyt słabe uderzenie po ziemi