Dnipro – Saint-Étienne 1:0 (koniec) | Karabach – Inter 0:0 (koniec) | Borussia M. – Zurich 3:0 (koniec)
Apollon – Villarreal 0:2 (koniec) | Club Brugge – HJK 2:1 (koniec) | Kopenhaga – Torino 1:5 (koniec)
Partizan – Asteras 0:0 (koniec) | Besiktas – Tottenham 1:0 (koniec) | FC Salzburg – Astra 5:1 (koniec)
Dinamo Z. – Celtic 4:3 (koniec) | PSV – Dynamo 0:1 (koniec) | Panathinaikos – Estoril 1:1 (koniec)
PAOK – Guingamp 1:2 (koniec) | Fiorentina – Dinamo M. 1:2 (koniec) | Charków – Lokeren 0:1 (koniec)
Legia – Trabzonspor 2:0 (koniec) | Standard – Feyenoord 0:3 (koniec) | Sevilla – Rijeka 1:0 (koniec)
Lille – Wolfsburg 0:3 (koniec) | Everton – FK Krasnodar 0:1 (koniec) | Young Boys – Sparta 2:0 (koniec)
Napoli – Slovan 3:0 (koniec) | FCSB – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Rio Ave – Aalborg 2:0 (koniec)
FC Kopenhaga
1:5 (1:2)
Torino FC
Czwartek 11.12.2014, 19:00 • Parken, Kopenhaga • Liga Europy UEFA

Za nami szalone spotkanie w Kopenhadze! Miejscowa ekipa prowadziła na początku meczu 1:0, jednak potem czerwone kartki obejrzeli Antonsson oraz Mathias Jorgensen. Już do przerwy prowadzili 2:1 goście, którzy szybko na początku drugiej połowy zdobyli trzy gole, ale na tym już poprzestali.

90 minut na boisku spędził Kamil Glik, którzy przyczynił się do utraty gola przez swój zespół, ale nie można go obwiniać winą za to trafienie.

Torino ostatecznie skończy fazę grupową na drugim miejscu za Clubem Brugge. Belgowie wygrali swój mecz z HJK 2:1, które z kolei zajęło trzecie miejsce. Czwarta lokata przypadła Kopenhadze.

Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje tylko na lajfy.com! (20:51:48)

90+2

90
    Vladislav Bezborodov doliczył dwie minuty do podstawowego czasu gry! O tyle dłużej będą trwały męczarnie gospodarzy!

90
    Prawym skrzydłem przedzierał się Amankwaa i w nieprzepisowy sposób zatrzymują go rywale! Rzut wolny dla Kopenhagi.

88
    Z linii pola karnego z trudnej pozycji próbował uderzać Quagliarella, ale strzelił zbyt lekko, aby skapitulować mógł Andersen.

87
    Zmiana w drużynie FC København: z boiska schodzi De Ridder, na boisku pojawia się Olsen.

86
    Lewą stroną przedzierał się teraz Gaston Silva, ale skutecznie zatrzymują go defensorzy gospodarzy. Kilka minut do końca spotkania.

84
    Zmiana w drużynie FC København: z boiska schodzi N. Jorgensen, na boisku pojawia się Felfel.

82
    Długie podanie w kierunku Quagliarelli, ale napastnik Torino nie zdołał ograć defensorów gospodarzy. Chwilę później ten sam zawodnik na pozycji spalonej.

80
    Zagranie na prawe skrzydło w kierunku Darmiana, ale zawodnik Torino był na pozycji spalonej. Kopenhaga zaczyna od rzutu wolnego.

78
    Dwukrotnie z rzutów rożnych centrował Bovo. Za drugim razem futbolówkę zdołał wypiąstkować golkiper Kopenhagi.

77
    Zmiana w drużynie FC København: z boiska schodzi Claudemir, na boisku pojawia się Lindbjerg.

75
    Z lewej strony centrował Quagliarella. Potem z prawej flanki Darmian. Piłkę bardzo ładnie nożycami chciał uderzać Amauri, ale nie trafił dobrze w futbolówkę.

73
    Dużo podań starają się wymieniać gospodarze. Dobre zachowanie z ich strony. Cenne sekundy mijają...

71
    Zza pola karnego uderzał teraz Gaston Silva. Blisko przecięcia piłki był inny zawodnik Torino. Ostatecznie od bramki grę wznowi Andersen.

70
    Uderzenie oddali gospodarze! Z dystansu strzelał Nicolai Jorgensen. Prosto w Padelliego, ale i tak należy pochwalić Kopenhagę!

69
    Niezła okazja dla Torino! Podanie w pole karne do Quagliarelli, który średnio opanował piłkę i potem oddał mizerny strzał. Od bramki zacznie Andersen.

68
    Uwierzcie mi Państwo, że trudno jest komentować taki fragmentu spotkania, jaki teraz obserwujemy. Przetrzymuje piłkę Torino, a gospodarze czekają na ataki rywali.

Tomek

Gole: 6. Amartey – 15. Martinez, 42. Amauri (kar.), 47. Martinez, 49. Darmian, 53. Silva

Kartki:   30. Antonsson (KOD), 40. M. Jorgensen (KOD)

FC Kopenhaga: Andersen – Hogli, Antonsson, M.Jorgensen, Amartey – Amankwaa, Claudemir (77. Lindbjerg), Delaney, Toutouth – N. Jorgensen (84. Felfel), De Ridder (88. Olsen).

Zmiany: Christensen, Lindbjerg, Felfel, Olsen, Bay.

Torino FC: Padelli – Darmian, Glik, Moretti – Maksimovic (60. Jansson), Bovo, Gazzi, El Kaddouri (66. Graziano), Gaston Silva – Martinez (58. Quagliarella), Amauri.

Zmiany: Gillet, Jansson, Quagliarella, Caronte, Rosso, Graziano.

Sędziowie: Vladislav Bezborodov – Nikolay Golubev, Maksim Gavrilin – Valery Danchenko