Dnipro – Saint-Étienne 1:0 (koniec) | Karabach – Inter 0:0 (koniec) | Borussia M. – Zurich 3:0 (koniec)
Apollon – Villarreal 0:2 (koniec) | Club Brugge – HJK 2:1 (koniec) | Kopenhaga – Torino 1:5 (koniec)
Partizan – Asteras 0:0 (koniec) | Besiktas – Tottenham 1:0 (koniec) | FC Salzburg – Astra 5:1 (koniec)
Dinamo Z. – Celtic 4:3 (koniec) | PSV – Dynamo 0:1 (koniec) | Panathinaikos – Estoril 1:1 (koniec)
PAOK – Guingamp 1:2 (koniec) | Fiorentina – Dinamo M. 1:2 (koniec) | Charków – Lokeren 0:1 (koniec)
Legia – Trabzonspor 2:0 (koniec) | Standard – Feyenoord 0:3 (koniec) | Sevilla – Rijeka 1:0 (koniec)
Lille – Wolfsburg 0:3 (koniec) | Everton – FK Krasnodar 0:1 (koniec) | Young Boys – Sparta 2:0 (koniec)
Napoli – Slovan 3:0 (koniec) | FCSB – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Rio Ave – Aalborg 2:0 (koniec)
Metalist Charków
0:1 (0:1)
Sporting Lokeren
Czwartek 11.12.2014, 21:05Liga Europy UEFA

Koniec meczu! Po dziewięćdziesięciu minutach KSC Lokeren wygrywa z Metalistem 1-0 po bramce z szesnastej minuty w wykonaniu Leye! (22:53:24)

90+2

90+2
    Jeszcze okazję na wyrównanie miał Rebenok, który z ostrego kąta nie trafił w ogóle w bramkę!

90
    Ostatnia zmiana w drużynie Lokeren.
    Za Ngolocka na murawie zameldował się Scholz.

90
    Poprzeczka ratuje gospodarzy przed stratą bramki!
    Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego na piąty metr. Tam wbiegał Corryn, który zdołał oddać uderzenie głową, ale trafił tylko w poprzeczkę!

89
    Pierwsza zmiana w drużynie Metalista.
    Za Radcenko na murawie zameldował się Kostyuk.

88
    Szykuje się zmiana w drużynie gospodarzy.

88
    Dośrodkowanie w pole karne Metalista, ale futbolówkę pewnie złapał golkiper gospodarzy.

87
    Rzut rożny dla KSC Lokeren.

86
    Z akcją ruszył zespół Matalista.
    Po prawej stronie z piłką znalazł się Radcenko. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie wbiegał jeden z jego kolegów, ale futbolówkę pewnie złapał Barry.

84
    Ansah popełnił przewinienie na Bolbacie. Rzut wolny dla Metalista Charków.

83
    Piłkarze KSC Lokeren starają się grać mądrze z dala od własnego pola karnego.

81
    Kolejna zmiana w ekipie Lokeren!
    Za Overmeire na boisku pojawił się Persoons.

79
    Pierwsza zmiana w drużynie KSC Lokeren!
    Za Dessersa na murawie zameldował się Ansah.

77
    Tcacuk zszedł do środka z prawej strony i zdecydował się na uderzenie z szesnastego metra. Jednak futbolówkę z trudem wybił na rzut rożny golkiper gości.

76
    Wszystko już wróciło do normy. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

73
    Rozkręcił nam się zespół Metalista Charków! Zagranie na prawą stronę do wbiegającego Radcenko, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył mocno, ale niecelnie i tylko w boczną siatkę.

71
    Boczna siatka ratuje zawodników gości przed stratą bramki!
    Bardzo ładną akcję prawą stroną przeprowadził Kobin. Dośrodkowanie na wysokości pola karnego, a tam wbiegało aż trzech piłkarzy gospodarzy. Akcję zamykał Bolbat, ale pomylił się on w dogodnej sytuacji.