Dnipro – Saint-Étienne 1:0 (koniec) | Karabach – Inter 0:0 (koniec) | Borussia M. – Zurich 3:0 (koniec)
Apollon – Villarreal 0:2 (koniec) | Club Brugge – HJK 2:1 (koniec) | Kopenhaga – Torino 1:5 (koniec)
Partizan – Asteras 0:0 (koniec) | Besiktas – Tottenham 1:0 (koniec) | FC Salzburg – Astra 5:1 (koniec)
Dinamo Z. – Celtic 4:3 (koniec) | PSV – Dynamo 0:1 (koniec) | Panathinaikos – Estoril 1:1 (koniec)
PAOK – Guingamp 1:2 (koniec) | Fiorentina – Dinamo M. 1:2 (koniec) | Charków – Lokeren 0:1 (koniec)
Legia – Trabzonspor 2:0 (koniec) | Standard – Feyenoord 0:3 (koniec) | Sevilla – Rijeka 1:0 (koniec)
Lille – Wolfsburg 0:3 (koniec) | Everton – FK Krasnodar 0:1 (koniec) | Young Boys – Sparta 2:0 (koniec)
Napoli – Slovan 3:0 (koniec) | FCSB – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Rio Ave – Aalborg 2:0 (koniec)
Besiktas JK
1:0 (0:0)
Tottenham Hotspur
Czwartek 11.12.2014, 19:00Liga Europy UEFA

Uff! Mimo licznych problemów technicznych związanych z jupiterami dotrwaliśmy do końca! Besiktas wygrywa ostatnie spotkanie w fazie grupowej i to turecki zespół awansuje do kolejnej rundy z pierwszego miejsca! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (21:22:47)

90+3

90+3
    Zmiana w drużynie Beşiktaş JK: z boiska schodzi Tosun, na boisku pojawia się Yaman.

90+1
    Spotkanie zostało wznowione! Do końcowego gwizdka sędziego nieco ponad dwie minuty.

Według najnowszych ustaleń, spotkanie powinno być wznowione za osiem minut.
    Wciąż czekamy na więcej informacji odnośnie kolejnej przerwy...

90+1
    Coś niewiarygodnego, ale znów przerwane spotkanie! Po raz kolejny nie działają jupitery!

90
    Sędzia postanowił doliczyć trzy dodatkowe minuty. Dla której z drużyn będą one szczęśliwsze?

90
    Vorm poradził sobie z próbą uderzenia Sahana.

89
    Za kilka minut rozpoczną się kolejne mecze w Lidze Europy! Przed nami jednak ostatnie minuty spotkania w Stambule.

87
    Dośrodkowanie Tosuna spod linii końcowej boiska, ale jeden z rywali skutecznie oddalił zagrożenie.

85
    Druga zmiana w ekipie gospodarzy staje się faktem. Aktywny Töre zmieniony przez Köybasiego.

83
    Lamela wpadł w jednego z rywali i sędzia przerwał grę. Potrzebna pomoc medyczna dla zawodnika Besiktasu.

81
    Warto przypomnieć, że jeden gol dla gości może wszystko zmienić. W tej chwili to Besiktas awansuje do kolejnej rundy z pierwszego miejsca.

80
    Kibice Besiktasu próbują zdeprymować piłkarzy Tottenhamu poprzez ogromne gwizdy.

78
    Tore zbyt długo zwlekał z podaniem do Sahana i akcja przerwana przez jednego z rywali.

77
    Próba strzału Tore z dalszej odległości, ale turecki gracz trafił w nogi rywala.

77
    Strata Dembele w środku pola, ale zawodnicy Besiktasu nie wyprowadzili groźnej akcji po tym przechwycie.