Dnipro – Saint-Étienne 1:0 (koniec) | Karabach – Inter 0:0 (koniec) | Borussia M. – Zurich 3:0 (koniec)
Apollon – Villarreal 0:2 (koniec) | Club Brugge – HJK 2:1 (koniec) | Kopenhaga – Torino 1:5 (koniec)
Partizan – Asteras 0:0 (koniec) | Besiktas – Tottenham 1:0 (koniec) | FC Salzburg – Astra 5:1 (koniec)
Dinamo Z. – Celtic 4:3 (koniec) | PSV – Dynamo 0:1 (koniec) | Panathinaikos – Estoril 1:1 (koniec)
PAOK – Guingamp 1:2 (koniec) | Fiorentina – Dinamo M. 1:2 (koniec) | Charków – Lokeren 0:1 (koniec)
Legia – Trabzonspor 2:0 (koniec) | Standard – Feyenoord 0:3 (koniec) | Sevilla – Rijeka 1:0 (koniec)
Lille – Wolfsburg 0:3 (koniec) | Everton – FK Krasnodar 0:1 (koniec) | Young Boys – Sparta 2:0 (koniec)
Napoli – Slovan 3:0 (koniec) | FCSB – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Rio Ave – Aalborg 2:0 (koniec)
Dnipro Dniepropietrowsk
1:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Czwartek 11.12.2014, 18:00 • Dnipro Arena, Dniepropietrowsk • Liga Europy UEFA

Koniec! Dnipro ostatecznie wygrywa na własnym terenie 1:0, a to oznacza, że właśnie ekipa z Ukrainy, a także Inter wychodzą z tej jakże wyrównanej grupy! Tym samym żegnamy się z AS Saint-Étienne. (19:55:40)

90+5

90+4
    Kalinić postanawia zagrać na czas i sędzia karze go kartką oraz nakazuje grać dalej.

90+3
    Ostatni szansa na bramkę! Centra z narożnika boiska i zawodnicy w zielonych koszulkach pokazują, iż jeden z rywali zagrywał ręką w polu karnym. Sędzia nie reaguje.

90+1
    Sędzia decyduje się doliczyć aż cztery minuty, które są efektem wielu zmian, a także przerw w grze. Oznacza to dodatkową szansę dla AS Saint-Étienne na wydobycie chociażby jednego oczka.

90
    Niesamowite! Uderzenie kapitana Dnipro zostaje wybronione przez golkipera, po chwili następuje dobitka z 11. metra i jest poprzeczka, ostatecznie z bliska strzela jeszcze Kalinić i znów górą w bramce jest Ruffier!

88
    Nie spieszą się z ostatnią zmianą gospodarze. Politylo wejdzie za Rotana.
    Kalinić przedwcześnie mógł zapewnić zwycięstwo ekipie Dnipro.

86
    Jak to nie wpadło?! Świetne zejście pomocnika Dnipro prawą stroną pod linię końcową boiska i zagranie wzdłuż bramki do Kalinicia! Chorwat jednak tak pechowo trafia w piłkę, że ta zamiast wpaść do bramki, wycofuje się na 11. metr!

84
    I po zmianach dla francuskiej ekipy. Tabanou zmieni Brisona.

83
    Van Wolfswinkel chcąc zdobyć gola podchodzi bardzo blisko bramki. Aby jednak to się stało, musiałby się bardziej postarać przy oddawaniu strzału. Piłkę po kiepskim uderzeniu z łatwością przechwytuje Boyko.

81
    Druga zmiana dla gości. Monnet-Paqueta zmieni teraz Cohade.

78
    Faul, faul i spalony – tak można opisać ostatnich kilkadziesiąt sekund gry. Nie dzieje się nic szczególnego, na co można by zwrócić uwagę widzów.

76
    Na 30. metr wychodzi teraz Ruffier, aby zatrzymać pędzącego za ostatnim obrońcą Kalinicia. Kiedy ten dotyka piłki, Chorwat rezygnuje z dalszego ubiegania się.

74
    Kontry ze strony zawodników z Ukrainy nie wyglądają teraz najlepiej. Otóż gospodarze starają się bardziej wycofać i przy ataku do przodu wychodzi jedynie Kalinić.

72
    Świetne zagranie, a w zasadzie wycofanie na 11. metr do kapitana Dnipro, który niecelnie ładuje na bramkę. Wcześniej byłe jednak spalony, a więc bramka nie byłaby zaliczona.

70
    Wygląda na to, że za moment doczekamy się kolejnej zmiany. Tym razem będzie to jednak rotacja defensywna w ekipie AS, która zmieni się w ofensywę.

68
    Podwójna zmiana dla gospodarzy. Gama za Zozulje oraz Nascimento za Shakhova.
    Artom FEDECKYJ - 1:0

Gole: 66. Fedeckyj

Kartki:   48. Zozulja (DNP), 54. Fedeckyj (DNP), 55. Douglas (DNP) – 36. Perrin (SET), 38. Wolfswinkel (SET), 65. Monnet-Paquet (SET), 90+4. Kalinić (SET)

Dnipro Dniepropietrowsk: Boyko – Fedeckyj, Douglas, Cheberyachko, Vlad – Rotan (88' Politylo), Kravcenko – Zozulja (68' Gama), Shakhov (68' Nascimento), Konopljanka – Kalinić

Rezerwowi: Lastuvka, Seleznyov, Politylo, Migunov, Bliznichenko, Nascimento, Gama

AS Saint-Étienne: Ruffier – Theophile-Catherine, Perrin, Pogba, Brison (84' Tabanou) – Lemoine, Diomande – Monnet-Paquet (82' Cohade), Mollo (62' Hamouma), Gradel – van Wolfswinkel

Rezerwowi: Bamba, Corgnet, Baysse, Cohade, Tabanou, Hamouma, Moulin

Sędziowie: Marjio Strahonja