Getafe – FC Barcelona 0:0 (koniec) | Valencia – Rayo Vallecano 3:0 (koniec) | Córdoba – Levante 0:0 (koniec)
Malaga – Celta Vigo 1:0 (koniec)
Getafe CF
0:0 (0:0)
FC Barcelona
Sobota 13.12.2014, 16:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Hiszpańska LaLiga

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy dalszych wielkich sportowych emocji z relacjami w lajfy.com! (17:56:56)
    Getafe w końcówce powinno mieć jeszcze jedną wspaniałą okazję, ale sędzia zakończył spotkanie:

Mecz kończy się bezbramkowym remisem:

W drugiej połowie nic się nie zmieniło. Getafe nadal mądrze się broniło, a Barcelona w drugiej odsłonie tylko raz zagroziła bramce gospodarzy, ale Messi uderzył z rzutu wolnego w poprzeczkę. Trzeba przyznać, że Blaugrana mogłą ten mecz również przegrać, ale w momencie, gdy sędzia odgwizdał koniec meczu, piłkarz Getafe znalazł się w sytuacji sam na sam z Claudio Bravo!

90+5

90+5
    W samej końcówce będziemy mieli okazję dla gości z rzutu wolnego pod linią boczną pola gry, na połowie miejscowego zespołu. Po chwili żółtym kartonikiem ukarany Castro za protesty w kierunku arbitra.

90+2
    Gerard Pique gra teraz na pozycji napastnika, ale tym razem z miejsca uderzenie głową musiał złapać pewnie Guaita.

90+1
    Aż cztery minuty zdecydował się doliczyć do drugiej połowy młody arbiter tego spotkania.

90
    Po bardzo prostrej stracie piłki na własnej połowie Alby, jego rywale stanęli przed świetną szansą na zdobycie gola, jednak żaden z dwóch strzałów nie znalazł drogi do siatki Bravo!

89
    Bardzo pewnie w defensywie zagrał teraz Valera i wywalczył aut dla swojej drużyny na wysokości linii środkowej boiska.

87
    Valera nieczysto zatrzymywał Munira na skrzydle, a po chwili ten zawodnik już w pełni przepisowo przejął futbolówkę.

86
    Bardzo pewnie dośrodkowanie z rzutu rożnego wyłapuje golkiper przyjezdnego zespołu.

85
    fatalnie dośrodkował w dobrej sytuacji Castro i Pique bez problemu wybija futbolówkę za linię końcową boiska.

85
    Vazquez zmusił do błędu Bravo, a ten nie podał celnie do żadnego z partnerów i piłka w posiadaniu miejscowych.

84
    Zablokowane mocne uderzenie zawodnika gości i od rzutu rożnego wznowią grę przyjezdni.

83
    Zbliżamy się powoli do końca tego spotkania. Barcelona jak do tej pory miała trzy dogodne sytuacje, co jest dla nich strasznie miernym wynikiem.