PSG – Montpellier 0:0 (koniec) | Caen – Bastia 1:1 (koniec) | Lorient – Nantes 1:2 (koniec)
Metz – Monaco 0:1 (koniec) | Rennes – Reims 1:3 (koniec) | Toulouse – Guingamp 1:1 (koniec)
Paris Saint-Germain
0:0 (0:0)
Montpellier HSC
Sobota 20.12.2014, 17:00 • Parc des Princes, Paryż • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Ostatni gwizdek sędziego. PSG mimo wyraźnej inicjatywy nie potrafiło strzelić zwycięskiej bramki. Kibice z Paryża wyraźnie zawiedzeni wynikiem. Jedno jest pewne – paryżanie nie będą na pierwszym miejscu po rundzie jesiennej! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (18:52:56)

90+3

90+2
    Ostatnie sześćdziesiąt sekund gry przed nami! Atak PSG, jeden z ostatnich!

90+2
    Goście rozpaczliwie bronią dostępu do własnej bramki. Autobus ustawiony przed bramką Ligaliego. Dośrodkowanie w pole karne, ale wprost na głowę El Kaoutariego.

90
    Sędzia główny postanowił doliczyć trzy dodatkowe minuty! Czy doczekamy się bramki na wagę trzech punktów?

88
    Ligali jeszcze zarabia kartkę na swoje konto.

87
    Camara na ostatnie minuty w miejsce Martina.

84
    I jeszcze jeden rzut rożny dla PSG. Jedynie stałe fragmenty gry mogą coś zmienić na tablicy wyników.

83
    Digne w kierunku Verattiego, ale we wszystko wmieszał się Deplagne. Jedynie korner dla gospodarzy.

82
    Od kilku minut paryżanie całkowicie zamknęli rywali na ich własnej połowie, ale co z tego, skoro brakuje strzałów na bramkę Ligaliego.

81
    Martin ukarany kartką.
    Czy tu coś się jeszcze zmieni?

79
    Dziwna decyzja trenera, bowiem Maxwell to był najlepszy jak dotąd zawodnik będący na boisku. Digne na ostatnie dziesięć minut.

78
    Wspomniana roszada u gości. Aktywny Barrios schodzi z boiska, ustępując miejsca Bérigaud.

77
    Druga zmiana szykowana w ekipie gości.

75
    Lucas świetnie pod własną bramką. Brazylijczyk próbował uruchomić kontrę swojego zespołu, ale wybita piłka w środkowej strefie i od autu gospodarze. Gracze Montpellier mają czas, by wrócić na własną połowę.

73
    Zmęczony Dabo opuszcza plac zawodów. W jego miejsce na murawie melduje się Deplagne.

71
    Długie zagranie Silvy do Verattiego, ale w tej sytuacji obaj zawodnicy nie zrozumieli się.