PSG – Montpellier 0:0 (koniec) | Caen – Bastia 1:1 (koniec) | Lorient – Nantes 1:2 (koniec)
Metz – Monaco 0:1 (koniec) | Rennes – Reims 1:3 (koniec) | Toulouse – Guingamp 1:1 (koniec)
SM Caen
1:1 (0:1)
SC Bastia
Sobota 20.12.2014, 20:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękujemy za Państwa uwagę. Na wyróżnienie w zespole gospodarzy zasłużył Julien Feret, który był aktywnym zawodnikiem, ale też w ostatniej minucie zmarnował doskonałą sytuację. W zespole Bastii świetne zawody w wykonaniu Kamano, który zdobył bramkę i przeprowadził kilkanaście groźnych rajdów. (21:53:26)

Za nami przeciętne spotkanie, które zakończyło się zasłużonym podziałem punktów. Bastia mogła wybrać to spotkanie, ale zlekceważyła rywala, a z kolei Caen zagrało na miarę swoich możliwości i w drugiej połowie meczu zdołało wyrównać.

90+4

90+4
    Feret miał piłkę na piątym metrze! Strzelił! Wysoko, a nawet za wysoko.

90+2
    Gra w środku pola. Żadna z drużyn nie jest w stanie zbliżyć się do bramki rywala.

90+1
    Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Boudebouz, na boisku pojawia się Keita.

90
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Ayite, na boisku pojawia się Ongenda.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Tallo (SC Bastia). Zawodnik gości w środku boiska faulował Koitę.

86
    Boudebouz ładnie obrócił się z obrońcą na plecach i oddał strzał z dwudziestego piątego metra. Szkoda, że piłka poszybowała w trybuny.

84
    Nangis próbował pokonać bramkarza Bastii, ale z marnym skutkiem.

83
    Korner dla Bastii.

82
    Zmiana w drużynie SM Caen: z boiska schodzi Duhamel, na boisku pojawia się Privat.

81
    Feret kapitalnie ponownie znalazł się w okolicy pola karnego gości. Jego uderzenie minimalnie niecelne.