Rozwój – Polonia Ł. 0:1 (koniec) | Limanovia – Trzebinia-Siersza 3:2 (koniec) | Zagłębie S. – Nowa Huta 3:1 (koniec)
Cracovia – Podbeskidzie 3:1 (koniec) | Lech P. – Ordabasy 1:2 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
3:1 (2:0)
Hutnik Nowa Huta
Sobota 17.01.2015, 12:00 • Boisko ze sztuczna trawą przy Stadionie Ludowym, Sosnowiec • Spotkania towarzyskie

Zdecydowanie lepszym zespołem w tym sparingu byli Zagłębiacy, którzy wygrali to spotkanie 3-1. Hutnik miał jeszcze jedną dogodną sytuację w 2 połowie, ale piłka wylądowała na poprzeczce. (13:41:28)

90

82
    W polu karnym Zagłębia nie opanował piłki Sierakowski, piłkę wybija testowany obrońca Zagłębia i w tym momencie kończy ten mecz sędzia główny.

77
    Hutnik rozgrywa piłkę na swojej połowie. Zagłębie nie kwapi się aby odebrać piłkę.

76
    Budek niedokładnie podaje do testowanego skrzydłowego. Od autu zaczną goście.

75
    Niedokładne dośrodkowanie do Prochwicza i piłkę zdobywa Zagłębie.

73
    Świątek faulowany na połowie Zagłębia.

72
    Na spalonym napastnik gości.

72
    Zagłębie próbuje różnych kombinacji, zawodnicy raz opuszczają boisko, by za chwilę na nie wrócić.

71
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Mularczyk, na boisku pojawia się Zalewski.

70
    Zagłębie wybija piłkę na aut na swojej połowie.

64
    Mamy drobny przestój w grze. Zawodnicy grają w środku pola.

55
    Groźnie było pod obydwoma bramkami. Najpierw w poprzeczkę strzelał napastnik gości. Następnie akcja przeniosła się pod bramkę gości, gdzie z 5. metrów strzelał testowany pomocnik Zagłębia, ale na posterunku był Frączak.

55
    Podajemy zmiany, które dokonał w przerwie Hutnik. Za Siwieckieckiego wszedł Frątczak, za Grzesiaka Silczuk, za Murzyna Prochwicz.

Natomiast w Zagłębiu pojawiło się dwóch testowanych, Wnuk oraz Słomski, w miejsce Jarczyka, Kutarbe, Fabisiaka, Kopruckiego oraz Zaradnego. Kutarba jednak po chwili wrócił.

53
    Gol dla Hutnika!
    W zasadzie pierwsza dogodna sytuacja, gości. Najlepiej w polu karnym zachował się PRZEMYSŁAW ANTONIAK, który delikatnym strzałem pokonuje bramkarza Zagłębia.

50
    Gol dla Zagłębia!
    Sędzia zastosował przywilej korzyści po faulu na graczu Zagłębia, do piłki w polu karnym doszedł testowany napastnik, który delikatną podcinką zdobywa gola.

48
    Na boisku w zespole gości pojawił się Prochwicz.

47
    Ładnie lewym skrzydłem przedarło się Zagłębie, ale obrońca gości wybija na róg. Z rzutu rożnego niewiele wynikło i przy piłce goście.