Rozwój – Polonia Ł. 0:1 (koniec) | Limanovia – Trzebinia-Siersza 3:2 (koniec) | Zagłębie S. – Nowa Huta 3:1 (koniec)
Cracovia – Podbeskidzie 3:1 (koniec) | Lech P. – Ordabasy 1:2 (koniec)
Cracovia
3:1 (3:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 17.01.2015, 12:00 • Kompleks Boisk Piłkarskich im. Włodzimierza Smolarka, Uniejów • Spotkania towarzyskie

Nie doliczył ani minuty sędzia. Cracovia wygrała w sparingu z Podbeskidziem 3-1. Nie było to wielkie widowisko, ale wygrana "Pasów" jak najbardziej zasłużona! (13:37:21)

90

89
    Nieśmiałe próby ataków ze strony Podbeskidzia. Niewiele wychodzi podopiecznym Ojrzyńskiego po przerwie.

88
    Ładnie to zrobił Rakels! Indywidualna akcja w środku pola, płaski strzał z linii pola karnego i tylko dobra obrona Zajaca uchroniła Podbeskidzie przed utratą czwartego gola!

86
    I jeszcze jeden atak Cracovii. Piłkę otrzymał Rakels, ale nie porafił wystarczająco mocno uderzyć. Łotysz oddawał strzał, już praktycznie upadając na murawę. To nie mogło zaskoczyć bramkarza.

86
    Kolejny raz pewnie interweniował na przedpolu Zajac.

85
    Dobra interwencja Zajaca po rzucie rożnym wykonywanym przez Deleu.

83
    Zepsuł akcję Jaroszyński bardzo mocnym i niedokładnym podaniem w stronę Ceglarza.

82
    Na spalonym Deleu. Nie zdążył wrócić i ustawić się Brazylijczyk.

81
    Dobre dośrodkowanie z prawej strony. Doszedł do strzału Rakels i będzie rzut rożny, gdyż piłka otarła się jeszcze o jednego z zawodników Podbeskidzia.

80
    I ostatecznie w posiadaniu piłki Cracovia. Sloboda nie pozwolił krakowianom szybko rozegrać rzutu wolnego.

79
    Tym razem Deleu zażegnuje niebezpieczeństwa, ale to nie koniec. Jeszcze raz w narożniku boiska Kołodziej.

79
    Interwencja Covilo i piłka kolejny raz poza boiskiem. Jeszcze jeden korner.

78
    Wreszcie szansa dla bielszczan. Mamy rzut rożny.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Rymaniak (Cracovia).

76
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Zejdler, na boisku pojawia się Ceglarz.

75
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Felsch, na boisku pojawia się Śpiączka.

75
    Krzysztof Pilarz stoi w bramce "Pasów" w drugiej połowie, ale chyba nie miał okazji, by interweniować. Bezbarwne po zmianie stron Podbeskidzie.

73
    Tym razem na spalonym Zjawiński.

Tomasz

Gole: 7. Kita, 23. Żytko (kar.), 43. Jendrišek – 34. Iwański

Kartki:   52. Rakels (CRA), 77. Rymaniak (CRA) – 19. Demjan (PDB)

Cracovia: II połowa: Stępniowski – Nykiel, Żytko, Marciniak – Wdowiak, Kapustka, Szeliga, Budziński, Diabang – Kita, Jendrišek

II połowa: Pilarz – Rymaniak, Polczak, Jaroszyński – Deleu, Covilo, Dąbrowski, Zejdler (76 Ceglarz), Valenta – Rakels, Zjawiński

Podbeskidzie Bielsko-Biała: I połowa: Pesković – Górkiewicz, Horoszkiewicz, Konieczny, Adu – Chmiel, Iwański, Kolčák, Trochim, Malinowski – Demjan

II połowa: Zajac – Sokołowski, Staňo, Jarosz, Tomasik – Kołodziej, Lenartowski, Felsch (75 Śpiączka), Chrapek, Pazio – Idrissa Cissé