West Ham – Hull 3:0 (koniec) | Man City – Arsenal 0:2 (koniec)
West Ham United
3:0 (0:0)
Hull City A.F.C.
Niedziela 18.01.2015, 14:30 • Upton Park, Londyn • Angielska Premier League

Fenomenalna druga połowa spotkania w wykonaniu West Hamu! Podopieczni Sama Allardyce'a zdecydowanie poprawili się w porównaniu do pierwszej połowy i pewnie zwyciężyli to spotkanie 3:0! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (16:24:32)

90+3

90+2
    Goście mieli okazję na zagrożenie pod bramką rywali, ale zbyt długo kombinowali, aż w końcu utracili futbolówkę.

90+1
    Podopieczni Sama Allardyce'a z ogromnym spokojem i olbrzymim luzem wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie!

89
    Bardzo blisko czwartej bramki byli miejscowi! Amalfitano z ostrego kąta próbował pokonać McGregora. Golkiper gości nie dał się zaskoczyć, ale futbolówki spadła do ustawionego tyłem do bramki rywali Carrolla. Rosły napastnik West Hamu nie potrafił jednak ustawić się do oddania strzału i stracił futbolówkę.

88
    Z błyskawiczną kontrą wyruszyli zawodnicy Hull City, ale Aluko został powstrzymany przez świetnie interweniującego Reida.

87
    Meyler ostro atakował wyprowadzającego kontratak rywala i słusznie został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

86
    Dośrodkowanie Carrolla z prawego skrzydła zostaje zablokowane przez Dawsona. Kolejny korner dla "Młotów"!

85
    Świetna okazja miejscowych! Kevin Nolan otrzymał fantastyczne podanie za plecy obrońców, ale piłka po jego strzale niemal z zerowego kąta odbiła się jedynie od poprzeczki!

84
    Jeden z zawodników West Hamu upadł w polu karnym rywali, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie jedenastki.

83
    Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Livermore, ale Artur cały czas pozostaje niepokonany.

81
    Aluko z dystansu próbował pokonać Artura, ale piłka po jego strzale trafiła w gęsto ustawionych defensorów West Hamu.

80
    Właśnie udostępniona została informacja, mówiąca o tym, że to spotkanie z trybun Upton Park ogląda dziś 34 914 widzów.

79
    Od dłuższego czasu futbolówka znajduje się jedynie w środkowej strefie boiska. Od autu grę wznowią gospodarze.

77
    Ogromne zamieszanie w polu karnym gości! Amalfitano bliski był strzelenia bramki z najbliższej odległości, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu jeden z defensorów.

Gole: 49. Carroll, 69. Amalfitano, 73. Downing

Kartki:   22. Noble (WHU) – 34. Elmohamady (HLL), 75. Quinn (HLL), 87. Meyler (HLL)

West Ham United: Adrian – Jenkinson, Collins (51. Reid), Tomkins (76. O'Brien), Cresswell – Noble (66. Amalfitano), Song – Downing, Nolan (C), Valencia – Carroll

Zmiany: Jaaskelainen – Amalfitano, Cole, Jarvis, O'Brien, Poyet, Reid

Hull City A.F.C.: McGregor – Chester (45+4. Figueroa), Dawson, Davies (C) (72. Sagbo), Bruce (46. Maguire) – Elmohamady, Livermore, Huddlestone, Meyler – Quinn, Aluko

Zmiany: Harper – Figueroa, Ince, Maguire, MsShane, Ramirez, Sagbo

Sędzia główny: Martin Atkinson
    Asystenci: Stephen Child, Harry Lennard