Lazio – Napoli 0:1 (koniec) | Cesena – Torino 2:3 (koniec) | Chievo – Fiorentina 1:2 (koniec)
Genoa – Sassuolo 3:3 (koniec) | AC Milan – Atalanta 0:1 (koniec) | Parma – Sampdoria 0:2 (koniec)
Udinese – Cagliari 2:2 (koniec) | Juventus – Hellas Verona 4:0 (koniec)
Parma Calcio 1913
0:2 (0:0)
UC Sampdoria
Niedziela 18.01.2015, 15:00 • Ennio Tardini, Parma • Włoska Serie A

Niespodzianki nie było! O wiele wyżej notowana Sampdoria pewnie (?) pokonuje Parmę 2:0! Pierwsza połowa wcale nie wskazywała na taki wynik, nawet to gospodarze częściej atakowali. W drugiej odsłonie jednak popełnili więcej błędów, a Doria skrzętnie to wykorzystała. (17:03:09)

90+4

90+3
    30 sekund do końca. Sampdoria nie odda posiadania piłki i możemy spodziewać się ostatniego gwizdka sędziego!

90+2
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Bergessio, na boisku pojawia się Dordević.

90+1
    Cassano w bardzo dziwnej sytuacji "pali" chyba ostatnią akcję Parmy w dzisiejszym meczu.

90+1
    3 minuty dolicza arbiter do regulaminowych 90!

90
    Niedawno wprowadzony Krstičić spróbował swoich sił w strzale z dystansu. Bardzo duży błąd i piłka leci w trybuny.

89
    Ostatnie minuty regulaminowego czasu gry, a tutaj może paść jeszcze trzecia bramka dla Sampdorii!

87
    Bardzo dużo chaosu przechodzi przez poczynania gospodarzy. Wpływa to na niecelne podania, strzały, a także błędy w obronie.

86
    W tym spotkaniu chyba nie może się już stać nic nieprzewidywanego. Parma wymienia podania, próbuje ruszać z ofensywą, ale nie stwarza zagrożenia. A już na pewno nie na strzelenie 2 goli.

84
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Obiang, na boisku pojawia się Krstičić.

83
    Takie kiksy obserwuje się bardzo rzadko! Palladino nabiegł na piłkę na 4. metrze, ale wywalił ją ponad poprzeczkę! Co prawda przeszkadzał mu obrońca, ale to powinna być bramka kontaktowa!

82
    Parma wywalcza rzut rożny. Dośrodkowanie katastrofalne, ale Mariga zdołał jeszcze przejąć futbolówkę na przedpolu. Nic z tego nie wynikło.

80
    Każda najmniejsza próba dośrodkowania, bądź zwiedzenia obrońców kończy się właśnie interwencją defensorów Sampdorii. Tabela nie kłamie, bo w drugiej połowie goście prezentują się już znacznie lepiej od swoich rywali.

79
    Viviano skutecznie wychodzi na 5. metr i bez najmniejszych problemów zgarnia niedokładne podanie. Gospodarze nie mają dzisiaj argumentów.

78
    Czas upływa nieubłaganie, a sytuacja Parmy z każdym meczem robi się coraz gorsza. Zarówno dziś, jak i w tabeli ligowej.

76
    Rispoli pięknie nabiegł na futbolówkę zagraną od partnera, ale uderzył już dużo gorzej! Jakby to wpadło do siatki, to byłby gol "stadiony świata"!