Wrocław – Sopot 95:81 (koniec) | Lublin – Słupsk 82:73 (koniec)
82:73 (20:24, 36:39, 51:52)
Energa Czarni Słupsk
Piątek 23.01.2015, 19:00Tauron Basket Liga

37:58
    Znów strata w ataku gości. Szybka kontra Allena i popisowy wsad Amerykanina! Przerwa dla zespołu gości! (75:63)

36:32
    Bartek Diduszko znów zablokowany. Szybka kontra rywali, ale Jarosław Trojan w obronie fauluje jednego z rywali! Dodatkowo przerwa dla gospodarzy! (68:62)

35:39
    Najpierw zablokowany Bartek Diduszko, a po chwili w świetnym stylu przejmuje piłkę. Zaraz pod koszem dostaje ją Trojan i trafia za dwa. Przerwa na życzenie szkoleniowca przyjezdnych! (68:60)

32:12
    Eziukwu sam pod koszem gospodarzy i popełnia błąd kroków! Przerwa na życzenie szkoleniowca gości! (58:54)

18:22
    Strata w ataku lublinian, kontra rywali i znów trzy punkty tym razem Karola Gruszeckiego! Przerwa na życzenie szkoleniowca Wikany! (30:37)

15:42
    Allen w ostatniej sekundzie akcji nie trafia za trzy. Przy okazji przerwa na żądanie szkoleniowca Wikany! (28:31)

08:26
    Niecelnie Łukasz Diduszko, ale cały czas przy piłce gospodarze. Spokojne rozegranie pod kosz do Wojdyły i dwa punkty Tomka! Dodatkowo z faulem i jeszcze jeden osobisty! Wcześniej jednak czas dla szkoleniowca drużyny ze Słupska. (16:20)

Piotr Grabowski

TBV Start Lublin: 2. Allen, 5. Śmigielski, 15. Lewandowski, 18. Wojdyła, 21. Diduszko, 8. Hałas, 12. Kowalski, 20. Diduszko, 22. Trojan, 91. Czujkowski
    Energa Czarni Słupsk: 0.Shiloh, 1.Blassingame, 5.Nowakowski, 6.Eziukwu, 7.Śnieg, 9.Seweryn, 10.Mokros, 12.Trajkovski, 13.Borowski,15.Cywiński, 23.Jakubiak, 33.Gruszecki.
    KWarty: 20:24, 16:15, 15:13, 31:21