Deportivo – Granada 2:2 (koniec) | Bilbao – Malaga 1:1 (koniec) | RCD Espanyol – Almeria 3:0 (koniec)
Valencia – Sevilla 3:1 (koniec)
Valencia CF
3:1 (2:1)
Sevilla FC
Niedziela 25.01.2015, 21:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga

90+2
    Jeszcze jedna kartka. Nicolas Hernan Otamendi użył łokcia w pojedynku główkowym i to się nie mogło skończyć inaczej.

90+1
    Starcie poza grą! Jose Gaya miał lekkie spięcie z Vicente Iborrą i obaj piłkarze ukarani zostali przez arbitra żółtymi kartkami.
    Mnóstwo kar indywidualnych w tym spotkaniu!

66
    Grzegorz Krychowiak słusznie ukarany żółtą kartką za przerwanie kontry Valencii faulem.

65
    Żółta kartka dla Vitolo. To był ostatni akcent tego piłkarza w tym spotkaniu, bo za chwilę zostanie zmieniony.

59
    Zdaniem arbitra to był faul w ofensywie! Ever Banega uderzył rywala ręką w twarz goniąc za piłką. Nie umknęło to uwadze arbitra i Argentyńczyk ukarany został żółtą kartką.

43
    Enzo Perez jako kolejny trafia do notesu arbitra, konkretnie do rubryki oznaczającej żółte kartki.

40
    Joao Cancelo ukarany żółtą kartką za to przewinienie!

36
    Javi Fuego ukarany żółtą kartką za dyskusje.

31
    Dani Parejo fauluje Vitolo. Rzut wolny z podobnego miejsca do tego sprzed minuty.
    Pomocnik Valencii zostaje za to przewinienie ukarany żółtą kartką.