Deportivo – Córdoba 1:1 (koniec) | FC Barcelona – Almeria 4:0 (koniec) | Granada – Celta Vigo 1:1 (koniec)
Rayo Vallecano – Real Madryt 0:2 (koniec)
Granada CF
1:1 (1:0)
Celta de Vigo
Środa 08.04.2015, 22:00 • Nuevo Los Cármenes, Granada • Hiszpańska LaLiga

Granada marnuje doskonałą okazję na zgarnięcie trzech punktów. Dzielnie broniła się, mimo gry w przewadze. W doliczonym czasie gry traci jednak bramkę i ostatecznie remisuje z Celtą Vigo. Do wyrównania doprowadził Theo Bongonda, dla którego jest do pierwszy gol w Primera Division. Powtórzę to raz jeszcze: gospodarze zostali ukarani za zbyt wcześnie rozpoczętą grę na czas. Ta zaprzepaszczona szansa może ich słono kosztować w kontekście walki o utrzymanie. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (23:57:54)

90+6
    Iturra został jeszcze po ostatnim gwizdku ukarany żółtym kartonikiem za przepychankę z rywalem. Odepchnął go łapiąc za twarz. Bardzo gorąco na murawie. Gospodarze nie mogą pogodzić się z utratą prowadzenia.

90+5

90+4
    Zbyt wcześnie gospodarze zaczęli grać na czas i to musiało się zemścić. Przyłożyli do tego zbyt dużą uwagę zapominając o grze w piłkę.
    Theo BONGONDA - 1:1

90+3
    Gol dla Celty Vigo!
    Granada została skarcona! Zupełnie niepilnowany THEO BONGONDA dopada do piłki w polu karnym i umieszcza ją między nogami Roberto Fernandeza. Goście doprowadzają do wyrównania! Ważną rolę odegrał Charles, który przedłużył podanie głową do Theo.

90+2
    Ponownie gospodarze umierają na murawie, uniemożliwiając szybkie wznowienie gry graczom z Vigo.

90+1
    Pięć minut dolicza sędzia zawodów. Iturra podniósł się z murawy po dłuższym cierpieniu. Przyczyną oczywiście skurcze mięśni.

90
    Zbyt mocne i zbyt głębokie dośrodkowanie przyjezdnych z prawej strony boiska. Charles nie miał szansy dojścia do tej piłki.

89
    Nolito znalazł się na pozycji spalonej. Ostatnie minuty tego meczu. Za chwilę dowiemy się, o ile przedłuży spotkanie arbiter.

88
    Roberto Fernandez wyłapuje piłkę po kiepskim wstrzeleniu przez Bongondę.

87
    Ponownie w narożniku boiska gospodarze starali się wyłudzić jeszcze dodatkowe sekundy. Udało im się to połowicznie, ponieważ zdołali po krótkim czasie odzyskać futbolówkę goście.

86
    Ponownie Roberto Fernandez zwija się z bólu z powodu skurczów. Następna przerwa w grze. Wściekli są gracze Celty Vigo.

85
    Mallo podał do Nolito, a ten huknął z prawej strony pola karnego. Futbolówka jednak w bezpiecznej odległości przeleciała obok słupka.

85
    Coraz mniej czasu na zmianę wyniku. Poza ogromną przewagą w posiadaniu piłki, goście nie są w stanie wykorzystać gry w przewadze.

84
    Cordoba pomagał sobie rękoma w walce o górną piłkę. Wychwycił to arbiter i pokazał rezerwowemu piłkarzowi Granady żółtą kartkę.

83
    Larrivey miał okazję na 'wejście smoka'! Został obsłużony świetnym prostopadłym podaniem przez Nolito, lecz przestrzelił w polu karnym.