2:0 (1:0)
Partick Thistle F.C.
Środa 08.04.2015, 20:45 • Celtic Park, Glasgow • Szkocka Premier League

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (22:35:02)

Po dosyć jednostronnym spotkaniu Celtic w pełni zasłużenie wygrywa z Patrick Thistle w stosunku 2:0 i umacnia się na pozycji lidera w tabeli szkockiej Premiership. Wynik meczu otworzył w końcówce pierwszej połowy strzałem z rzutu karnego Kris Commons, zaś po przerwie drugą bramkę dołożył Stefan Johansen.

90+2

90+1
    Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Niedokładne prostopadłe podanie Johansena, za chwilę przekonamy się ile minut doliczy do drugiej połowy pan William Collum.

87
    Kapitalna indywidualna akcja Johansena, który minął kilku rywali, po czym wpadł w pole karne i oddał strzał! Jego próba została jednak zablokowana i piłka przeleciała ponad poprzeczką.

85
    Bliscy zdobycia bramki goście! Akcję Patrick Thistle mocnym strzałem po ziemi kończył Fraser, ale znakomitą interwencją popisał się Gordon!

83
    W ofensywie van Dijk, obrońca Celtiku został jednak powstrzymany przed polem karnym gości.

80
    Bitton próbował zaskoczyć bramkarza strzałem ze sporego dystansu, czujny był jednak w tej sytuacji Fox.

78
    Świetna szansa przed Griffithsem! Zawodnik Celtiku otrzymał dośrodkowanie z lewego skrzydła, uderzył w kierunku bramki, ale przeniósł piłkę tuż obok słupka!

77
    Boisko opuszcza Bannigan, zastąpi go Gary Fraser.

75
    Leigh Griffiths zmienia Guidettiego.

72
    To powinno być 3:0! Mackay-Steven zbyt długo zwlekał z oddaniem piłki Armstrongowi, a kiedy już to uczynił, do adresata podania dopadli rywale! Strzał pomocnika Celticu został zablokowany!

70
    Mocny i bardzo niecelny strzał Izaguirre, od bramki rozpocznie Fox.

68
    Od razu przed szansą Forrest, wprowadzony na boisko chwilę temu zawodnik przegrywa jednak pojedynek z Foxem!

66
    Podwójna zmiana w szeregach Celtiku: Darnell Fisher i James Forrest zastępują na placu gry Commonsa i Matthewsa.

65
    Johansen zagrywa w pole karne, tam nie dopada jednak do piłki żaden z zawodników Celtiku.

63
    Gol dla Celticu!
    Szybka akcja gospodarzy, Guidetti wyłożył futbolówkę STEFANOWI JOHANSENOWI, który płaskim strzałem z pierwszej piłki kieruje ją do bramki! 2:0 dla "The Bhoys"!