Deportivo – Córdoba 1:1 (koniec) | FC Barcelona – Almeria 4:0 (koniec) | Granada – Celta Vigo 1:1 (koniec)
Rayo Vallecano – Real Madryt 0:2 (koniec)
FC Barcelona
4:0 (1:0)
UD Almeria
Środa 08.04.2015, 20:00 • Camp Nou, Barcelona • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy za czas spędzony z lajfy.com i zapraszamy na pozostałe nasze relacje. Do zobaczenia! (21:56:42)

Pierwsza połowa okazała się być ciekawszym widowiskiem. Podczas pierwszych 45 minut UD Almería postawiła trudniejsze warunki gry. Po przerwie to FC Barcelona ostatecznie zdominowała grę, a drugie trafienie Luisa Suárez'a rozochociło gospodarzy.
    FC Barcelona wygrywa na Camp Nou i utrzymuje fotel lidera. Do zakończenia rozgrywek Primera Division pozostaje co raz mniej kolejek.

90+3

90+3
    Piłkarze wrócili na środek boiska. Dosłownie sekundę później arbiter główny kończy dzisiejsze widowisko.
    Luis SUÁREZ - 4:0

90+3
    Gol dla Barcelony!
    Pedro postanawia rozpocząć błyskawiczną akcję. Julián wychodzi z bramki, aby ratować wynik. Hiszpan zagrywa na prawą stronę, a tam czeka już LUIS SUAREZ, który bezlitośnie pakuje futbolówkę do siatki.

90+1
    Cóż za akcja! Wydawało się, że gola honorowego zdobyli przyjezdni. Los jednak im nie sprzyja. Podniesiona chorągiewka sędziego liniowego. Niezwykle szkoda tej akcji, bowiem gol wykonany z woleja wyglądał efektywnie.

90
    To już ostatnie minuty tej rywalizacji. Sędzia pokazuje, że piłkarze będą grać o 180 sekund dłużej.

88
    Kapitalne wykonanie rzutu wolnego przez Lionela Mess'iego. Sporo musiał napocić się przy tej interwencji Julián. Gdyby nie postawa bramkarza gości, z pewnością byłoby już 4:0. Wyciągnięty jak struna Hiszpan wybija piłkę poza linię końcową. Messi celował w okolice lewego spojenia bramki.

87
    Casado bezmyślnie fauluje Messi'ego. Czy będzie rzut karny? Okazuje się, że przewinienie miało miejsce tuż przed polem karnym. Sam poszkodowany wykona stały fragment gry. Casado ukarany został żółtą kartką.

85
    Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Leo Messi podchodzi, aby wyegzekwować rzut wolny. Kąśliwy strzał Argentyńczyka! Piłka po kiksie ląduje w rękawicach goalkeepera gości.

83
    Stały fragment gry dla FC Barcelony. Przy piłce Adriano Correia wraz z Xavi'm. Katalończycy zdecydowali się na krótkie rozegranie rzutu wolnego.

82
    Messi wyprowadza błyskawiczny kontratak. Niezrozumiałe zagranie Argentyńczyka, który w zasadzie oddaje piłkę Julián'owi.

80
    Piłka ląduje w siatce UD Almería, lecz decyzja sędziego jest jedna – spalony. Nie mamy czwartego gola dla gospodarzy. Pozostało 10 minut do zakończenia tego pojedynku. Gospodarze mogą już być w zasadzie pewni swojego zwycięstwa.

79
    Javier Espinosa opuszcza plac gry. Za niego ujrzymy Mané.

77
    Strata trzeciej bramki nie załamała ekipę UD Almería. Goście starają się zdobyć chociaż gola kontaktowego. Zadanie te jest jednak niezwykle trudne. FC Barcelona zdecydowanie nabrała wiatru w skrzydła.
    Marc BARTRA - 3:0

75
    Trefienie nr 3! Genialnie odnaleźli się gospodarze w polu karnym przeciwnika. Najlepiej jednak wykorzystał tę sytuację MARC BARTRA AREGALL, który zdobywa bramkę głową.