Siarka T. – Błękitni 0:2 (koniec) | MKS Kluczbork – Kotwica 1:1 (koniec) | Stal S. W. – Legionovia 2:1 (koniec)
ROW Rybnik – Okocimski 0:1 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
0:1 (0:0)
Okocimski Brzesko
Sobota 23.05.2015, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga

Na dziś z Rybnika to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72 pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje w naszym portalu. (20:49:18)

Okocimski Brzesko wygrywa z ROW-em Rybnik 1:0! W dzisiejszym meczu obydwie drużyny zagrały bardzo przeciętnie. Swoją jedyną szansę wykorzystali gości i to oni cieszą się się z trzech punktów!

90+3

90+2
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Pyciak, na boisku pojawia się Baran.

90+1
    Bardzo dobre uderzenie Yavroskyy'ego, Kajzer z najwyższym trudem na rzut rożny.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

89
    Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy, ale dośrodkowanie Muszalika spod chorągiewki bardzo niedokładnie.

88
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Dziadzio, na boisku pojawia się Ryś.

86
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Bodzioch, ale bramkarz drużyny przyjezdnej tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Yavorskyy (Can-Pack Okocimski Brzesko).

83
    Za opóźnianie gry żółtą kartką ukarany bramkarz drużyny z Brzeska.

82
    Ależ było blisko! Dośrodkowanie z lewej strony boiska przed bramkę gości, minimalnie spóźniony był Krotofil, który uwolnił się spod opieki obrońców Okocimskiego.

81
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Buchała, na boisku pojawia się Mandrysz.

80
    Przy linii bocznej gotowy do wejścia Paweł Mandrysz.

78
    Zszedł do środka z lewej strony Sobczak. Pomocnik gospodarzy zdecydował się na uderzenie z okolic 16. metra, ale jego próba niecelna.

76
    Walczył o piłkę na prawej stronie Yavorskyy, ale ostatecznie przejął futbolówkę Krotofil, który rozpoczyna kolejną akcję swojego zespołu.

74
    Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowywał piłkę Muszalik, ale żaden z jego partnerów nie wywalczył sobie pozycji pod bramką Błąkały, uciekają minuty gospodarzom, którzy muszą wygrać aby pozostać w walce o awans.

72
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Abubakar, na boisku pojawia się Białkowski.

71
    Dwójkowa akcja Musiolika i Krotofila na prawym skrzydle. Ostatecznie traci piłkę ten drugi i ruszają z kontrą goście.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Lewiński (Can-Pack Okocimski Brzesko).

68
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Siwek, na boisku pojawia się Borovicanin.

66
    Szykuje się kolejna zmiana w drużynie gospodarzy.

65
    Lewą flanką przedzierał się teraz Abubakar. Skrzydłowy gości poślizgnął się w kluczowym momencie czym ułatwił skuteczną interwencję Krotofilowi.

64
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Wojcieszyński, na boisku pojawia się Yavorskyy.

62
    Groźnie pod bramką Kajzera. Głową na bramkę gospodarzy uderzał Kasprzyk, ale zabrakło precyzji w jego uderzeniu.

60
    Bardzo niecelne uderzenie z dystansu Siwka. Od bramki rozpocznie grę Błąkała.

58
    W głębokiej defensywie piłkarze z Brzeska. Grę prowadzą gospodarze, ale nie przekłada się to na sytuację pod bramką drużyny gości.

56
    Dobrze zapowiadała się ta kontra ROW-u. Musiolik jednak za mocno podawał do Muszalika, ten źle przyjął sobie piłkę i zdążyli wrócić zawodnicy Okocimskiego.

54
    Z okolic pola karnego rywali Musiolik, ale jego strzał był zbyt lekki by mógł zaskoczyć dobrze ustawionego Błąkałę.

53
    Bardzo nieporadnie przed własnym polem karnym rybniczanie, zza linii bocznej rozpoczną goście.

52
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Dudziński, na boisku pojawia się Musiolik.

51
    Gol dla Brzeska!
    Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie spod chorągiewki wprost na głowę Abubakara, który zgrywał jeszcze do RADOSŁAWA JACKA, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki Kajzera!

49
    Dużo walki o piłkę w środku pola. Niestety powtarza nam się obraz gry z pierwszej części, bardzo mało strzałów z obydwu stron.

47
    Dziadzio próbował wykorzystać fakt, że Kajzer wyszedł z bramki na dobre kilka metrów, ale uderzył bardzo niecelnie.

46

ROW Rybnik bezbramkowo remisuje z Okocimskim Brzesko. Jak na razie obie drużyny nas nie rozpieszczają. Przeważają nieudolne próby przedostania się przez bramkę rywali. Oglądaliśmy jak na razie dwa celne strzały. Miejmy nadzieję, że się to zmieni w drugiej połowie, zostańcie z nami!

45

45
    Corner dla gości. Bardzo niedokładne dośrodkowanie i wyjaśnia sytuację Muszalik.

43
    Mieli swoją szansę przyjezdni. Zbyt długo zwlekał z uderzeniem Abubakar i w efekcie zdołał zabrać mu piłkę Jary.

41
    Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie. Goście ustawiają się na własnej połowie.

39
    Dobiega końca pierwsza połowa. Jak na razie jesteśmy świadkami bardzo słabego meczu.

37
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się teraz Glushko, ale zawodnika gości pochwalić można jedynie za decyzję, piłka przelatuje nad bramką Błąkała.

35
    Przerwa w grze, pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników miejscowej drużyny.

33
    Przerywa akcję rywali w środku pola Dudziński. Zawodnik gospodarzy przekroczył przepisy i za to ogląda żółty kartonik.

31
    Gospodarze oddali inicjatywę, teraz to piłkarze z Brzeska rozgrywają teraz piłkę.

29
    Obie drużyny grają bardzo pasywnie. Niewiele dzieje się na płycie boiska.

27
    Bardzo lekkie uderzenie Sobczaka, nie miał problemów ze złapaniem piłki goalkepper Okocimskiego.

25
    Żółtą kartkę otrzymuje Płonka (Energetyk ROW Rybnik).

24
    Rzut wolny dla gospodarzy. Do piłki ustawionej na 30. metrze podszedł Muszalik, ale kapitan ROW-u dośrodkował bardzo niedokładnie.

22
    Z prawej flanki dośrodkowywał Krotofil. Z bramki wychodzi Błąkała i pewnie chwyta futbolówkę.

20
    W odpowiedzi goście. Z prawej strony ponownie piłkę dogrywał Abubakar, ale dobrze ustawiony był Jary, który wybił piłkę.

19
    Niewiele dzieje się teraz na boisku. Grę prowadzą rybniczanie, ale rozgrywają piłkę głównie w środku pola.

17
    Pierwszy rzut rożny dla ROW-u. Muszalik dogrywał piłkę spod chorągiewki, ale poradzili sobie z tym dośrodkowaniem obrońcy Okocimskiego.

15
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Abubakara, chwyta piłkę Kajzer.

14
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Siwek, ale nie miał większych problemów ze złapaniem piłki bramkarz Brzeska.

12
    Pierwsze fragmenty dla gospodarzy, jednak podopieczni Mariusza Prasoła nie umieją wykorzystać tej przewagi i skutecznie zagrozić barmce Błąkała.

10
    Lewym skrzydłem przedzierał się teraz Sobczak. Młody zawodnik ROW-u za mocno wypuścił sobie piłkę i cała jego akcja "spaliła na panewce".

8
    Pierwszy strzał w tym meczu. Próbował zaskoczyć bramkarza rywali zawodnik gospodarzy, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

6
    Dużo niedokładności z obu stron w tych pierwszych minutach. Obydwie drużyny mają problem z wymieniem kilku dokładnych podań.

4
    Faulowany w środku pola Buchała. Przerwa w grze, potrzebna będzie druga połowa.

2
    Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska, na własnej połowie ustawiają się piłkarze z Brzeska.

1

Sędzia Paweł Kantor wyprowadza na murawę obie jedenastki!

Energetyk ROW Rybnik: 22. Kajzer – 5. Bodzioch, 7. Krotofil, 8. Płonka, 9. Muszalik (k), 10. Siwek, 11. Sobczak, 15. Jary, 18. Gojny, 19. Dudziński, 21. Buchała
    Rezerwowi: Rybicki, Bedronka, Gilewicz, Mandrysz, Musiolik, Spratek, Borovićanin

Can-Pack Okocimski Brzesko: 1. Błąkała – 4. Wawryka, 23. Jacek (k), 20. Garzeł, 2. Kasprzyk, 16. Pyciak, 18. Lewiński, 10. Wojcieszyński, 6. Dziadzio, 13. Abubakar, 11. Glushko
    Rezerwowi: Kozioł, Baran, Yavorskyy, Białkowski, Gałka, Ryś, Ślęczka

Sędziowie: Kantor – Tokarski, Lipczyński – Szpala.

Zapraszam na relację live z tego spotkania prosto z Rybnika! Początek naszej relacji kilka minut przed 19, bądźcie z nami!

Rozgrywki ligowe wkraczają w decydujący czas. Możemy być pewnie, że żadna z drużyn nie będzie kalkulować i zagra na 100% swoich możliwości.

Can-Pack Okocimski Brzesko walczy o zgoła inne cele niż ROW. Piłkarze z Brzeska cały czas muszą walczyć o ligowy byt. W ubiegłej kolejce Okocimski pewnie pokonał u siebie Siarkę Tarnobrzeg 2:0.

Gospodarze w środku tygodnia zaliczyli znakomity występ w Legionowie. Energetyk wygrał z tamtejszą Legionovią 3:2. Tym samym podopieczni Mariusza Prasoła cały czas mają szansę na awans na zaplecze ekstraklasy.

W 34. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik podejmie przed własną publicznością Can-Pack Okocimski Brzesko.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.